tula
Members-
Posts
3626 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tula
-
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Epe ja tak jak zaoferowałam oczywiście dołożę 50 zł, tylko Lilith musi mi dać znać jak je mam przekazać bo jak ona juz dobrze wie z tym przekazywaniem i odbieraniem czegokolwiek mam największy problem czasowy:) Jednak jeśli chodzi o te szczepienia i odrobaczywienia w schronisku które jest prowadzone przez nasz TOZ to szczerze wątpię bo przepełnienie mamy straszne a środków finansowych brak niestety na szczepienia:( przynajmniej z tego co wiem. -
Dziadzio ŚWIAT odszedł spokojny otoczony miłością [*]
tula replied to xmartix's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ale wspaniałe wieści:multi::multi:, Światuś nie mógł sobie wymarzyć lepszego domku:loveu: Ja co prawda również nie deklarowałam wpłat na Światusia, ale jeżeli będzie taka potrzeba to wtedy proszę info na PW i zawsze się dołożę. -
DORA już w nowym domu. POWODZENIA MALEŃKA!!!!!!!!!!!!!!
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Niestety ta pani chce troche starszego psiaka, dzisiaj z nią rozmawiałam po tym jak wysłałam jej zdjęcia Dorci.... -
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Ja się dołożę do karmy albo szczepień dużo nie moge ale chociaż 50 zyla, najbardziej by mi pasowało podwieźć kasę do Ciebie Lilith, tylko napisz w jakich godzinach:) Gazetek tez mogę trochę przywieźć, ale nie wiem kiedy Lilith będzie co Ciebie Aniu jechała żeby je zawieźć. Ogłoszenia robię cały czas, a po Świętach porobię im płatne w Ofercie warszwskiej bo tak sie z Lilith umówiłam:) -
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
[quote name='lilith27']ja mu wróże wielką przyszłość w TOZie[/QUOTE] Tylko że on podobnie jak Monday i Ty Lilith do TOZ-u się nie chcecie zapisać:( a szkoda wielka, co prawda jak to niektórzy twierdzą jest to Towarzystwo elitarne:evil_lol:, ale myślę że takich wspaniałych dogomaniaków jak Wy powinni przyjąć z otwartymi rękami. -
DORA już w nowym domu. POWODZENIA MALEŃKA!!!!!!!!!!!!!!
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
To dawaj Beatko fotki to jeszcze dzisiaj prześlę je tej pani:) A jak z załatwianiem się czy woła siusiu na dwór, bo chyba mi umknęło:lol: A i fajnie bz było gdybym znała jakos dokładniej historię Dorci tzn skąd się u Lilith wzięła. -
DORA już w nowym domu. POWODZENIA MALEŃKA!!!!!!!!!!!!!!
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Czemu , nie można jej proponować? -
DORA już w nowym domu. POWODZENIA MALEŃKA!!!!!!!!!!!!!!
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny dzisiaj miałam telefon od pani która była zainteresowana adopcją Jasia, którego jakiś czas temu ogłaszałam, ale Jasio juz poszedło do adopocji, wzięła go ciocia Luizy. Pani chciałaby zaadoptować jakiegoś małego pieska lub sunię, juz ma jedną sunię w domu wysterylizowaną, Pani jest z Warszawy. Prześlę jej zdjęcia Dorci może się spodoba, tylko nie wiem czy ona będzie chciała szczeniaka a Dorcia jednak jest jeszcze szczeniakiem, pomyślalam też o mamie maluchów, ale nie mam jej dobrych zdjęć. Pani zależy żeby psiak był gładki, malutki i i łagodny do jej suni. -
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Tak, tak zdjęcia jak najbardziej potrzebne:) -
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Lilith jak mówiłam mój TZ jedzie do Krakowa we wtorek, jenak powiedział mi wczoraj że będzie jechał rano a nie po południu jak wcześniej zakładał, mógłby zawieźć psiaka jeśli pan przyjechałby po nią do Karkowa w okolice jego firmy, piszę tak na wszelki wypadek gdyby jednak ta rozmowa przedadopcyjna sie odbyła i wypadła pomyślnie. -
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Ja ogłaszam psiaki na cafeanimal, adopcja psa, gumtree warszawa ( na gumtree kraków juz nie, bo nie mogę dublować ogloszeń na tym portalu, a w Warszawie będzie łatwiej sprawdzić dom i zawieźć psiaki, jeśli się ktos zgłosi). Nie moge robic więcej ogłoszeń bo jestem strasznie zawalona, ale do robienia tych sie zgłosiłam, chcę i będę je cały czas aktualizować. Aniu nie moge nawet wyrazić jak wspaniałą osobą jesteś że wzięłaś szczeniaczki na DT tymbardziej że masz już swoją gromadkę i Dorcię, teraz masz na pewno mnóstwo pracy. Lilith a powiedz mi słońce czy na ofercie umieszczałaś tylko wiesz którego psiaka, bo ja wtedy dam tam ogłoszenie dla jakiegoś innego z szóstki maluchów. -
Paulinko bardzo dziekuję za fotki, teraz mam z czym ogłaszać sunię:) A mam jeszcze jedno pytanie bo o Saszy (Kamie jak ją nazwałam w ogloszeniach) dowiedziałam się od p.Ali która ma swoje przytuliskow okolicach Warki, zanim jeszcze sunia trafiła do schroniska, p.Ala mi powiedziała że ona jest młoda tak ok. 1,5 roku do 2 lat, czy wiecie może czy na tyle mniej więcej ją oceniono w schronisku?
-
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Gameta mam propozycję poogłaszaj trochę szczeniaczki i pomóż im znaleźć domy..ja osobiscie nie wiedziałam że gość nie zgadza się na sterylkę i jestem tym zaskoczona, ale zawsze pisze na dogo bo chce pomóc psiakom i szczerze powiem że mam czasem już dośc tych złośliwości i kłótni, dlatego staram sie takie wątki omijać, ja w każdym razie cały czas ogłaszam maluchy, bo niestety inaczej im Lilith pomóc nie mogę, współczuję Ci bardzo bo zamiast wsparcia dostałaś w kość:( -
[quote name='Paulina_mickey']To nazwana prze matrioszkę Sasza! Taki mi się wydaje![/QUOTE] Paulinko jak byście miały jakieś nowe jej fotki to wklejcie proszę na wątek bo ja mam do ogloszeń tylko te co zamieściłam. I bardzo bym chciała wiedzieć jak Kamunia-Sasza, dogaduje się z innymi psiakami bo ludzie często o to pytają no i oczywiście jaka jest dla ludzi.
-
Witam serdecznie:) Mtf zalesie napisała mi na PW żebym wkleiła na wątek zdjęcia Kamy (którą przewiezino z Kozienic do schroniska w którym jesteście wolontariuszkami) w celu zidentyfikowania suni, to jest Kamunia: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images42.fotosik.pl/150/f89febed0430475a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/237/d8f0106592804688.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/237/58aa37b25bb1e512.jpg[/IMG][/URL] bardzo dziękuję Wam za pomoc, ja cały czas ogłaszam sunię, mam nadzieję że uda mi się znaleźć dla niej dom.
-
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
[quote name='AnnaA']Mam jeszce jedno rozwiązanie. Skorzystaj lilith z pomocy w transporcie, umowę adopcyjną wystaw na Pana dopisz tylko,że właścicielem docelowym będzie Mama /z adresem, telefonem/ a w marcu pojedziemy do Krakowa na wizytę poadopcyjną skoro krakowianki nie bardzo sie z pomocą kwapią.[/QUOTE] Aniu myślę że dziewczyny z Krakowa chętnie pomogą w wizycie poadopcyjnej, na nie naprawdę mozna liczyć, tylko że teraz jest taki ciężki okres że wszyscy są zaganiani, ale przecież jeszcze Irenka:loveu: proponowała swoją pomoc. -
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Tez myśle podobnie jak Ty Aniu, i całkowicie rozumiem Lilith, dziewczyna jest wykończona, no i nie oszukujmy sie czym szczeniaczki będą większe tym trudniej bedzie im znaleźć dom, oczywiście byłoby super gdyby można przeprowadzić wizytę adopcyjną u tej pani ale jest jak jest. Myślę że rozmowa z panem tez dużo wniesie, a przeciez może on podać adres mamy i wtedy można chociaż podjechac w to miejsce i zobaczyć jak wygląda dom, wizyta u niego na pewno nie zaszkodzi a może dużo wnieść. -
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
[quote name='red']Czy ogłaszacie je na gumtree.warszawa i kraków, allegro? Takie maluszki znajdują domki, Tula ogłaszała niedawno i miala b.dużo telefonów.[/QUOTE] Red ja ogłaszam maluchy na gumtree, adopcja psa, cafeanimal, ale chyba ten okres przedświateczny nie służy adopcjom niestety, no i mój znaleziony Misiaczek był psiakiem który wyrośnie na dużego raczej, a jak zauwazyłam po zainteresowaniu ludzi chyba teraz na takie większe psiaki jest popyt. Mam wielką nadzieję że cos się ruszy w końcu, może ktos mógłby napisać jakieś chwytne teksty dla maluchów do ogłoszeń bo ja nie mam do tego wielkiego talentu, moze jakbym cos zmieniła w ogłoszenich to by było wieksze zainteresowanie, sama nie wiem... Co do stanowiska Patii to rozumiem Cię, że masz watpilwości, Lilith też je ma dlatego prosiła o pomoc, a to ona ponosi największą odpowiedzialność i to ona pomaga psiej rodzince, a skoro pan bez problemu godzi się na wizyty poadopcyjne, to może warto spróbować, tym bardziej że szczeniaczków jest 6 do wydania, mieszkaja w budzie a jest strasznie zimno -
Pobili mnie, straciłem wzrok (Radom) --Czaruś pojechał od Mori do domku!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Ale to ostatnie zdjęcie Czarusia-Karusia na podusi to wypas normalnie, całkiem jak moja Zuzia:) Pamiętam jak chodził po schronisku jak byłyśmy taki zagubiony i smutny, a teraz to Pan na włościach:) WIELKIE DZIĘKI DZIEWCZYNY:loveu: -
Sunia odgryza sobie ogon-schron.Radom-dlaczego?Szukamy dt.
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Najpierw jednak Karolina musi zobaczyć sunię, ty Karolinko pisałaś kiedyś na swoim watku że jest jedna rzecz o której wiesz Ty i weterynarz Diany po jakiej ją można zidentyfikować... Ja widziałam Dianę tylko na zdjęciach i tak naprawdę Kiarę też bo jak byłyśmy z DORKĄ w schronie to nie dało się dokładnie zobaczyć jej mordki bo cały czas kręciła się w kółko i gryzła ogon, dlatego absolutnie nie jestem w stanie powiedzieć czy to ta sama sunia, tym bardziej że psy rasowe są bardzo do siebie podobne.. Na stronie 6 tego wątku, w poście nr 53 jest link do filmiku który nagrałam jak byłyśmy u Kiary, widziałaś go Karolinko? -
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Lilith mój Tz będzie najprawdopodobniej jechał do Krakowa we wtorek po południu, tylko że ten pan musiałby przyjechać i odebrać w Krakowie sunię.