Jump to content
Dogomania

tula

Members
  • Posts

    3626
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tula

  1. [quote name='red']Tula, ogłaszaj je, bo nic nie wiadomo, czy ten domek, który się oferował wypali. Czy tekst uaktualnić? Np napisać, że teraz mają się dobrze i są jak młodziaki....[/QUOTE] Red ja je cały czas ogłaszam, tylko do cafeanimal przydałoby mi się takie zdjęcie gdzie widać ich pyszczki razem, dlatego o tym napisałam. W tym tekście, który wcześniej napisałaś dopisuję że psiaki są w hotelu i daję zdjęcia z hotelu bo na nich dopiero widać jakie są piękne. Jeśli będziesz miała chwilkę to oczywiście fajnym, nowym tekścikiem nie pogardzę:)
  2. Też tak myślę, jak pani chciałaby akurat Korusia to by poczekała, ale widocznie chciała po prostu jakiegos psiaka...
  3. Wlodi niestety nie będzie chyba w schronie w najblizszym czasie, ale ja cały czas przypominam sie pani kierownik:) Mam nadzieję że w najbliższym czasie uda sie cpyknąć jakieś fotki.
  4. Niestety Pani Sylwia dzisiaj nie da rady przyjechać po Diankę, samochód odmówił współpracy co niestety w taką pogodę się bardzo często zdarza. Gdyby ktoś słyszał o jakimś transporcie do Łodzi to bardzo proszę o info, moge pokryć koszty paliwa.
  5. To może ona wege jest tak jak ja:lol:. Moja sunia Zuzia uwielbia ogórki kiszone, wystarczy otworzyć słoik a ona juz jest w kuchni.
  6. A ja nawet trzy razy bardziej:cool3:;), wiecie że na znalezieniu domu dla Łatki i Zuzi najbardziej mi zależało, Łateczce kochanej się nie udało (czego pewnie nigdy nie odżałuję) ale chciałabym być chociaż o Zuziunię spokojna.
  7. Tak bardzo bym chciała sie dowiedzieć co słychać u Zuzi:cool3::mad:
  8. Oj Monday a kto tu o wciskaniu mówi:) my po prostu zauważamy bezsprzeczne zalety Dorci:)
  9. Fajnie że Koruś ma chociaż jakieś zajęcię czasami w schronie, to rozrywka dla niego i integruje sie ze zwierzakami i ludźmi. Jutro będę wiedziała czy jest wykastrowany a jeśli nie to można to zrobic po nastepnym weekendzie bo w przyszłym tygodniu wetka jest na urlopie. Szkoda że Piekna nie trafiła do takiego domu jaki sobie wymarzyłam, ale nic idę na wizyte niedługo i zobaczę co u niej, a tą ostatnią sunię Bunię tez trzebaby poogłaszać, widziałam ją w schronisku biedulinkę, ona bardzo potrzebuje domu
  10. O i jeszcze jabłka lubi, no ideał nie pies:loveu::lol:
  11. Ale się cieszę, bardzo Ci dziękuję MMD, naprawdę bardzo:loveu::loveu::loveu:, mam nadzieję że będę sie mogła kiedys odwdzięczyć:) Przed chwilą rozmawiałam z Panią Sylwią i ona może sama przyjechac po Diankę w sobotę wieczorem:multi: Cały czas wierzyłam że sunia znajdzie wspaniały domek i udało się:multi: Teraz muszę zacząc ogłaszac pozostałe dzieciaki z tego wątku, tylko sprawdzę czy nie zostały już adoptowane, fajnie by było gdyby okazało sie że tak.
  12. ładna, mądra, miła, malutka czego chcieć więcej, może jednak się zdecyduje, trzymam kciukasy:thumbs:
  13. Miała wczoraj robiony w schronisku "test na koty" i wszystko było ok, tylko że ona była zestresowana bo ogólnie ona jest troszkę strachliwa. Wiem że MMD już po wizycie, czekamy więc z wielką niecierpliwością na relację:)
  14. Ale super chłopaki odżyły:) Gdyby sie udało zrobic zdjęcie Marsowi i Aresowi razem w dzień, tak żeby widać było im pyszczki (choć wyobrażam sobie że to niełatwe) to będę bardzo wdzięczna, ja je cały czas ogłaszam, a z taką fotką porobię im ogłoszenie na cafeanimal a stamtąd czasem się udaje i drukuja w Metrze.
  15. Lilith z może prześlij temu panu zdjęcia Dorci z Korą i szczeniaczkami, oczywiście jeśli ma net, niech zobaczy w jakiej komitywie Dorcia potrafi żyć z innymi psiakami.
  16. [quote name='margoth137']wiedziałam że historia Czarusia skończy sie szczęsliwie, w końcu chłopina sobie na to zasłużyła. to dzięki Czaruni trafiłam na dogo:) pozdrowionka[/QUOTE] A my no i przede wszystkim psiaki zyskały kolejną dogomaniaczkę:) Czaruś to super chłopak:)
  17. To czekam na wieści, oj czekam:lol::loveu:
  18. MMD tak jak Ci pisałam na PW, wklejam wątek Dianki i innych szczeniaczków-starszaczków z naszego schronu, Dianki zdjęcia są w poście nr 3:) Dianka jest raczej drobna, chociaz na zdjęciach wydaje sie spora. I wielkie dzięki że się zgodziłaś iśc na tą wizytę:loveu::loveu: Ja Korusia ostatnio zaczęłam ogłaszać na cafeanimal nawet dwa razy dziennie to może się w końcu psiakowi poszczęści i go wydrukują, taką mam nadzieję. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/172687-szczeniaki-starszaki-z-radomskiego-schronu[/URL]
  19. MMD bardzo bym Ci była wdzięczna gdybys się tam wybrała, ja bym Ci dała nr kom do tej pani i umówiłabyś się na godzinę, która Ci pasuje. Jeśli chodzi o wytyczne to myslę że ważne jest pierwsze wrażenie, te panie mają kota więc jakieś doświadczenie ze zwierzakami mają:) Dobrze byłoby porozmawiać z nimi o sterylizacji, bo sunia chyba jeszcze nie była sterylizowana bo jest za młoda, zapytać czy Diana będzie długo sama zostawała w domu, a jeśli chodzi o błogosławieństwo to masz je ode mnie całkowite. No i oczywiście wdzięczność moją dozgonną, bo wiem że to trzeba troche czasu poświęcić i pierwszym razem jest stresik:lol::loveu: Diana do Metra nie tarfiła tak całkiem sama, robiłam jej wiele razy ogłoszenie na cafeanimal:evil_lol:, a tak serio to ja tak robie ogłoszenia wielu psiakom, Korusiowi oczywiście również i staram się dawać jak najczęściej nawet codziennie i czasami udaje mi sie i drukuja jakiegoś psiaka lub kociaka. Lilith przepraszam, że nie napisałam na wątku ale się już nie wyrabiam i zaczęłam od szukania osoby chetnej do wizyty przedadopcyjnej, ja rozmawiałam juz z p.Anią, sunia jest zarezerwowana. ja jak byłam w schronie jakiś czas temu to robiłam jej fotki, ale nie wkleiłam na wątku bo były raczej średnie. W każdym razie tym paniom Dianka sie bardzo podoba i czekają na wizytę:)
  20. [quote name='mmd']O fotki to fajnie by było. I jeszcze szkolenie mu się trafiło. A nie dałoby się go zabrać na spacerek, żeby go pooglądać i napisać, jaki on super pies jest? - bo przecież musi być super;) Ja na odległość nic nie zwojuję, więc będę nękać Was:D Magdola pytała o kastrację, czy takie odjajczenie jest możliwe w schronie? (chyba nie muszę dodawać, że sfinansuję mu i tę przyjemność w razie potrzeby)[/QUOTE] Wiedziałam że o cos nie zapytałam:) jutro będę rozmawiać z p. kierownik to oczywiście zapytam czy już Korus został wykastrowany, a jeżeli nie to nie powinno byc z tym problemu, z naszego schroniska psiaki przeważnie wychodzą wykastrowane chyba że są za młode albo stan zdrowia nie pozwala na narkozę. P. kierownik mówiła że Koruś to super psiak, bardzo miły i mądry, ona sama nie wie dlaczego jeszcze nikt odwiedzający schronisko go nie adoptował bo jest wspaniały:) MMD a ja mam do Ciebie prośbę przeogromną, bo dopiero teraz zobaczyłam że Ty z Łodzi jesteś, a ja dzisiaj dzwoniłam do p.kierownik jeszcze w jednej sprawie. Mianowicie wydrukowali mi dzisiaj juz drugi raz w Mertrze taką 6-miesięczną sunię, z naszego schronu, której szukam domu. Zgłosiła się młoda dziewczyna, właśnie z Łodzi, mieszka z mamą i bardzo chcą adoptować Diankę ( tak ma na imię sunia), ale potrzebuję bardzo pilnie kogos kto przeprowadzi wizytę przedadopcyjną. Panie nie mają nic przeciwko takiej wizycie i bardzi im zależy żeby odbyła się jak najszybciej, czy nie miałabyś czasu kochana takiej wizyty przeprowadzić? Napisałam tez do Majqi i Katya z Łodzi ale narazie nie mam odpowiedzi, a jak wizyta wypadnie pomyślnie to będę musiała transport kombinować a z tym mi tez pewnie chwila zejdzie:) Bardzo mi zależy i bardzo proszę:loveu:
  21. Rozmawiałam dzisiaj z p.Anią kierowniczką schroniska, postara sie jutro zrobic jakieś nowe fotki Korusiowi. Koruś bierze udział w szkoleniu prowadzonym w naszym schroniksu przez behawiorystki, podobno juz bardzo ładnie siada przy nodze:) Koruś jest tak mniej więcej wielkości do kolana, bardzo towarzyski i łagodny. Tyle udało mi sie dowiedzieć:)
  22. Dodałam wyróżnione ogłoszenie Dorci ze zdjęciem w Ofercie, ukaże się w piątek.
  23. Ale się cieszę:) wielkie dzięki Ammounie:)
  24. Domowy tymczasik byłby super, tylko, że to nowe deklaracje, a my mamy teraz wielki problem z uzbieraniem deklaracji dla amstaffki Sofii z naszego schronu, która jest w hotelu, ale można by spróbować, tak myślę. Niestety nie wiem czy jest wykastrowany, ale jesli uda mi się dodzwonic do schroniska i dowiedzieć to od razu napiszę.
×
×
  • Create New...