Jump to content
Dogomania

tula

Members
  • Posts

    3626
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tula

  1. Ja też bardzo mocno kciuki zaciskam, bo cały czas śledzę wątek Moona.
  2. Myślę że tytuł jaki proponuje MTF jest bardzo dobry. A co do interpretowania naszych działań przez burmistrza, jesli byśmy takie podjęły, to co nas obchodzi co on sobie będzie myślał, facet ma wypełniac swoje obowiązki i tyle, a w końcu tego nie robi wcale. Czy w jakiś sposób może zaszkodzić pani Ali? Ja nie rozumiem, jak to nielegalne schronisko, w końcu p. Ala utrzymuje te psiaki z własnych funduszy więc w jaki sposób może się jej czepić, wytłumaczcie mi proszę bo nie wiem w takim razie co możemy zrobić a czego nie.
  3. W poniedziałek jak rozmwawiałam z kierowniczką to nikt niestety nie dzwonił, nie wiem czy podanie tel schroniskowego to dobry pomysł bo tam sie bardzo trudno dodzwonić, ale może ktoś dał radę, zadzwonię i zapytam.
  4. Dziewczyny a co z tym pismem które miałysmy wysyłac do wójta, można go zasypać mailami i telefonami, może wtedy coś mu zacznie świtać... Marlenka jak bedziesz dzwoniła do Ali to zapytaj jak poszła rozmaowa z ta kobietą z zachodniopomorskiego zainteresowaną Bobikiem bo wczoraj dałam p.Ali tel do niej i miała dzwonić.
  5. Tak potwierdzam Gremlin zawiózł karmę do pracy mojego TZta, dziękuję Gremlin:) Mój TZ jutro przywiezie karmę do Radomia i bedzie ona sobie u nas spokojnie czekać aż do czasu kiedy uzgodnimy z Biafrą odbiór ryb:)
  6. Ja też życzę wiele szczęścia malutkiej Dozi:)
  7. MTF ja absolutnie niekogo nie odstraszam ale ta pani z Łodzi poprosiła o fotki Bobika na maila i miomo że bardzo jej się podobał to uznała ze jest za duzy dlatego podesłałam jej tez zdjęcia Mili, miała do mnie dzisiaj zadzwonic ale narazie cisza niestety.. A ten domek z dzieckiem to jak pisałam zachodniopomorskie ja nie znam nikogo kto tam jeździ.
  8. Monday wcisnij sobie na kompie jednoczesnie SHIFT i CTRL bo Ci się przyciski poprzestawiały:) Tamten piesio chyba nie jest dominantem ale odległośc porażająca:(
  9. W domku mieszka jedna pani która dzwoniła z Zachodniopomorskiego:( tez ma małe dziecko i drugiego pieska dla którego szuka kompana.
  10. Ja mam zapisane że końcówka jest 213:) Rozmawiałam z ta panią z łodzi i wysłałam jej jeszcze zdjęcia Mili bo myślę że Bobik nie nadaje się do bloku w centrum miasta, szkoda bo bardzo żal mi tego psiaka i chciałbym strasznie znaleźć mu dom. Ta pani ma jeszcze jutro zadzwonić, zobaczymy... Dzwoniła jeszcze jakas kobieta ze Śląska ale nie wiem czy to dobry dom, dzieciaki chcą Bobika i tam tez jest malutkie dziecko ale gdyby ktos się trafił kto mógłby sprawdzić ten dom to można zobaczyć.
  11. Mój TZ jest jutro w Wawie i jakby była możliwośc zeby mu ktoś podrzucił tą karme do firmy, bo on jutro nie bedzie jeździł po miescie i nie ma jak podjechać, to zabierze ja do radomia i przekaże Biafrze przy okazji odbioru ryb. On pracuje gdzies na Sadybie, oczywiście dokładny adres podam jak tylko się dowiem:)
  12. Najbardziej zainteresowana jest ta pani z Łodzi, ona mieszka chyba w bloku i dlatego pytała o ielkość Bobika bo chciałaby żeby spal na fotelu tylko nie wiem czy łatwo go bedzie nauczyć czystości i wyprowadzania na smyczy, jak myslisz MTF?
  13. Podobno dzisiaj wydrukowali Bobika w Metrze, ja codziennie sprawdzam w internetowym wydaniu Metra jakie psiaki są w gazecie ale dzisiaj wg netu sa tam dwa inne psiaki, jednak miałam już 3 telefony właśnie z metra. Nie mam pojęcia jak to w takim razie działa. Problem w tym że dwa telefony były znad morza a jeden z Łodzi i gdyby którys dom się dało sprawdzić to trzeba będzie organizować transport. Ale osoby dzwoniące miały pytania, ja nie znam osobiście Bobika więc może Wy dziewczyny umiecie odpowiedziec na pytania: [B]jakiej wielkości dokładnie jest Bobik i jaki może mieć stosunek do dzieci?[/B]
  14. Ja w ogłoszeniach daje tel pani Alinyto jak ktoś zadzwoni to ona juz dalej poda mu najwyżej tel p Ali. A Bobika ogłaszam na swój nr, zrobiłam mu wyróznione na gumtree kraków ale niestety narazie cisza:(
  15. To Fizia tez juz w DS? Chyba cosik mi umknęło, ale ciesze się bardzo:) A jak o Fizie dzwonią to niech im pani Ala proponuje Milę, my w taki sposób już parę razy wyadoptowywałyśmy po dwa psiaki z jednego ogłoszenia:)
  16. To Gajunia ślicznotka dorasta:)
  17. Dzisiaj zadzwonił do mnie Wlodi i zapytał czy nie mam jakiegoś psiaka, którego chciałabym żeby wydrukowali w "Oko na miasto" no i przesłałam mu zdjęcia Lady i opis do ogłoszenia, ogłoszenie powinno sie ukazać w poniedziałek, namiary są na schronisko bo w tej gazecie takie są zasady. Może tym razem ktoś zauważy naszą Lady. Wielkie dzięki Wlodi:loveu::loveu:
  18. Sopelek śliczny jest:) jesli mogę coś doradzić Nemko to spróbuj mu zrobic wyróznione ogłoszenie na gumtree, koszt 15 zł na 10 dni tylko trzeba płacic kartą kredytową lub przez PayPal, ja tak znalazłam dom w Krakowie dla Korusia z naszego schronu, a tez go długo ogłaszałysmy z dziewczynami i nie było odzewu. Korus taki podobny bardzo z mordki do Sopelka tylko wyższy. I na cafeanimal sie opłaca robić ogłoszenia tylko bardzo często najlepiej codziennie od nowa to jest szansa że w Metrze wydrukują.
  19. Super:) a kto go w końcu zawiózł? Ja dzisiaj zrobie wyróznione gumtree kraków Bobikowi i wyróżnione gumtree warszawa któremuś z psiaków.
  20. Super że wszystkie psiaki mają swoje dobre DS, a chyba najbardziej super że Farunia go znalazła:) Bardzo się cieszę.
  21. To jest jeszcze całkiem młoda i na pewno silna, musi wyzdrowieć, mocno zaciskam kciuki. Przykro mi ale nie mam teraz jak pomóc finansowo w leczeniu suni, obecnie nie pracuję.
  22. Dobrze że czuje sie lepiej, bardzo sie cieszę, może wyniki się unormują w ciągu kilku dni. A w jakim wieku jest Twoja sunia Marzenko?
  23. Świetnie że dziewczyny się dogadały, teraz Ty się już przynajmniej nie stresujesz:) bardzo dziękujemy za wspaniałą opiekę nad Sarą:)
  24. Oczywiście będę Misiaczka nadal ogłaszała:)
  25. [quote name='marlenka']Z tego co kojarzę to misio ma jechać do domku - jeden ze szczeniaków .[/QUOTE] Czyli Misia już nie ogłaszać?
×
×
  • Create New...