Jump to content
Dogomania

tula

Members
  • Posts

    3626
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tula

  1. To dobrze, u Duni pierwszym objawem był całkowity brak apetytu co u niej wielkiego łakomczucha jest bardzo dziwne.
  2. Dobermanka Dunia, która została wzięta z naszego schroniska kilka lat temu przez wspaniałych ludzi też ostatnio jak mi pani napisała miała chorobe odkleszczową, na szczęście szybko zdiagnozowaną i wyleczoną. Mam nadzieję że z Lili wszystko ok?
  3. Red mi powiedziała ze to są dwie sunie, trzeba je wysterylizować w schronie, ta sznaucerowata to szybko będzie się nadawała do adopcji, jakby o nią zadbać to sliczna będzie. Bardziej martwię sie o ta drugą bo ona taka dzika żeby w schronisku jeszcze bardziej nie zdziczała:(
  4. [quote name='D O R K A']Masz jakąś chętną na widoku:eviltong:[/QUOTE] Ok to zmienię na Skrzatek:) na cafeanimal też:) A co do babeczki to może jakąś w tozie poszukamy, oczywiście z tej grupy najbardziej aktywnych na poprzednim zebraniu w "Gromadzie":):) a niech sie w końcu wykażą:). Czy takie stwierdzenie podchodzi pod sąd koleżeński? Tą onkowatą sunię też trzeba koniecznie wyciągnąć, Dorka w jakim ona jest mniej więcej wieku to porobie jej ogłoszenia?
  5. Bardzo sie cieszę że Dorcia szczęśliwa:) Omar zdróweczka kobietko Ci życzę:)
  6. Postawiam dzisiaj, nie moge się dodzwonic do p.Ali, a chciałam od razu jakies opisy powstawiać, ale jak się dziś nie dodzwonię to powstawiam same fotki, przepraszam za opóźnienie.
  7. Ja robiłam, tak pomyślałam że chociaz jednego wstawie od razu, imię dość infantylne, ale on taki cudny puszek jest;) Punk jeszcze raz dzięki za pomoc:) ja jak pisałam moge narazie niestety tylko 30 zł jednorazowo wplacić, prosimy o nr konta:) Dopiero doczytałam o tej obiecanej kobitce:lol::lol::lol:, no to masz wyzwanie DORKA, nie lada wyzwanie, do takiego apartamentu babeczke znaleźć:evil_lol::lol:
  8. Agaga bardzo mi przykro z powodu Twojego psiaka:( trzymaj sie kobieto :(
  9. I jeszcze: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/269/98159a91fbf862eemed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/270/b151c8fdd3821e7dmed.jpg[/IMG][/URL] oczywiście zdjęć jest dużo więcej ale narazie dałam radę tyle powklejać. Warunki tragiczne...szkoda mi strasznie tych co zostały, dobrze że większość udało Wam się dziewczyny zabrać.
  10. I śliczne, puchate maleństwo które też zostało: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/270/1d6ff06a602d025amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/270/3b110be95ecc7633med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/269/59e2ec129c14e36fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/273/78ca539d1e4feefamed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/128/56c19fa31215bc7fmed.jpg[/IMG][/URL]
  11. I jeszcze jego fotki: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/270/8f9bbd67e21ab0cbmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/274/f7cd40201e124ebemed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/186/caec53d8825eaa0fmed.jpg[/IMG][/URL]
  12. ON-kowaty psiak (sunia?) który został u faceta: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/269/bbbcc8f636f2b169med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images42.fotosik.pl/186/1b6c6a9759dd72cdmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/128/e54d38fdd1e27fd8med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/274/da2351f1d9cb2f11med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/274/36706452deb24766med.jpg[/IMG][/URL]
  13. c.d.: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/273/e7e1e3a664f5ef70med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/269/e932ccf0e1a8b789med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/273/f736fc3326a68a73med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/128/c86e7b33cc805dc1med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/273/4b4749e7d9a3681bmed.jpg[/IMG][/URL]
  14. Psiaki które były uwiązane na bardzo krótkich łańcuchach, nie miały nawet nędznych bud: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/274/41ac45684d711b62med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/274/6c8d01358504a657med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/128/65d0a8e9fa807d9bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/269/85634734fa87a2fdmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/274/63e8313505c89e0emed.jpg[/IMG][/URL]
  15. Rodzinka c.d.: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/273/c9bdf56ed02e7fbemed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/273/337cbfa9529b7925med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/274/482b76316220ab8cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images36.fotosik.pl/161/364b0e1272ccf403med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images42.fotosik.pl/186/a765b7afad1fd6cemed.jpg[/IMG][/URL]
  16. Ok to zaczynam, oczywiście Red prześlę Ci tez fotki na maila ale rano:) Najpierw rodzinka, sunia przywiązana do stołu i maluchy: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/270/42e4281f51fa2e40med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/274/9a4e9b9d9d937d7bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images44.fotosik.pl/274/56dbd3a07304b0e3med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images42.fotosik.pl/186/5c01bd01fec9d16dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/269/feb0697e34f08f4emed.jpg[/IMG][/URL]
  17. Ty mnie Monday nie wkurzaj bo ja własnie zmniejszyłam ponad 80 zdjęć:) Teraz lecę do syna bo pokrzykuje a potem na fotosika powrzucam i powstawiam.
  18. Powinien, a własnie dziewczyny jak w końcu sprawa z tym pismem do wójta?
  19. Wielkie dzięki Punk:) pomoc finansowa na pewno jest niezbedna bo przecież trzeba pomóc w utrzymaniu szczeniaczków w domach tymczasowych. Ja narazie moge niestety wpłacić tylko 30 zł jednorazowo.
  20. Z tego co wiemy to nie ma..
  21. Monday podrzuciła mi już spowrotem aparat bo nie miałam do niego kabla żeby ona mogła pozrzucać fotki, wieczorem pozmniejszam zdjęcia i powstawiam a dziewczyny napiszą opisy, wielkie dzięki za szybką akcję i reakcję dziewczyny:)
  22. Własnie najgorsze jest to że pani Ala pomalu chyba zaczyna się podłamywać i ja jej sie wcale nie dziwię dlatego musimy wymyśleć coś żeby ten pseudowójt w końcu zaczął cos robić..
  23. Tez uważam że narazie trzeba ostrożnie dopóki psy sa u niego, a jesli dziewczyny uznają ze trzeba je wszystkie zabrać i bedzie dokąd to można wtedy przejśc sie do niego ze strażą miejską i w dość stanowczy sposób ostrzec przed przygarnianiem następnych. W tej chwili są u niego Monday i Dorka, porobią fotki a ja powstawiam, bedą miały świeże informacje i juz sie boję..
  24. pani Ala utrzymuje psiaki z własnych srodków, a wójtowi to na rekę że nie musi bezdomnych psów do jakiegos schroniska odwozić bo i tak beznadziejni ludzie z okolic podrzucą je przez płot do pani Ali.
×
×
  • Create New...