Jump to content
Dogomania

tula

Members
  • Posts

    3626
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tula

  1. [B]Dziewczyny bardzo pilnie szukamy kogos do wizyty przedadopcyjnej z Bytomia dla jamniczka Lucusia, którego zdjęcie jest w poście nr 5. Wydrukowali mi go dzisiaj w Metrze i zgłosił się pan zaintersowany jego adopcją ale trzeba szybko zrobic wyzytę. Jesli znacie kogos kto mógłby nam pomóc to będę bardzo wdzięczna:)[/B]
  2. Monia dzięki za fotki:) ale Easy wydoroślała:) ogłoszenia teraz będę robiła z nowymi zdjęciami.
  3. A DORKA podobno miała jakieś namiary?:)
  4. [quote name='mestudio']Rozmawiałam chwilkę z vena&vivi (jest na imprezie i umówiłam się, że zadzwonię jutro), ogólne wrażenie pozytywne i ona oddałaby psiaka do tego domku. Jutro zadzwonię i będę rozmawiała szczegółowo, ale już ta informacja jest super. Pani z Inowrocławia bardzo zależy na piesku, dziś po wizycie dzwoniła do mnie i była bardzo zadowolona i przejęta:-). Myślę, że historia malutkiej kluseczki może się zakończyć bardzo dobrze i to w najbliższym czasie.[/QUOTE] Świetne wiadomości:) to teraz trzeba będzie pewnie jakiś transport kombinować.
  5. Wiking a jak sunia ma na imię? Bo jesli nie wiadomo to musisz jej koniecznie jakieś wymysleć:) Śliczna jest i widać że bardzo łagodna, zrobiłam jej narazie ogłoszenia na [I]gumtree warszawa i adopcjapsa[/I].
  6. [quote name='anhata']Anno ja jestem za... Wiking super! Oby Pan zabrał sunię. POMOCy! Mam tragiczna sytuację. Jutro bądź w sobotę zakładam wątek. Wczoraj i dzisiaj popołudniu pilnowałam suni ze szceniakami. Mają już ponad trzy tygodnie. Przebywają na dworzu w niebezpiecznym miejscu. Od pana, któłry je dokarmia dowiedziałam się, że dwa dni te,u ktoś w ich miejsce rzucił butelką. Było pełno szkła...Dzisiaj dzieci woziły sobie jedno maleństwo na rowerze. Do godz. 16 jest tam pełno studentów, tiry non stop jeżdżą. To są dwa szceniaki.[/QUOTE] Anhata to czekamy na link do wątku..
  7. codziennie wklejam Lady na cafeanimal, może w jej przypadku do czterech razy sztuka....
  8. No i od stycznia nic sie nie zmieniło, nadal bardzo bym chciała wiedziec CO SŁYCHAĆ U ZUZI I NADAL NIC NIE WIEM i myślę że Gallegro też by chciał:)
  9. Wiking to my Tobie dziękujemy bo dzięki Tobie mamy nowe wieści o psiakach i aktualne zdjęcia, szacunek:)
  10. Powiem Ci Wiking że miałam własnie we wczesniejszym poście napisać żebyś powiedział w schronie aby Cie informowali o adopcjach psiaków, którymi sie interesujesz bo własnie tak często to wygląda ze szczeniakami że je szybko ktos adoptuje. Mam nadzieję że ten Pan zdecyduje sie na adopcje suni, miałam nawet pisac w nastepnych ogłoszeniach że i ona szuka dobrego domu. Oczywiście jak tylko będziesz miał fotki to prześlij mi je prosze na maila: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], lub powstawiaj na watek a ja sobie przekleję, jak Ci wygodniej:) I niech Ci udzielą w schronie informacji na temat suni, to zawsze sie przyda. Jeśli moge cos doradzić to jeśli masz nr tel do tego pana zainteresowanego jej adopcją to może jak będziesz juz miał zdjęcia to zadzwoń do niego i niech Ci poda maila, wtedy by od razu miał fotki na poczcie, bo jesli dzwonił z ogłoszenia Monday to ja nie mam jak edytowac tego ogłoszenia. A ja swoja droga będe ją ogłaszać.
  11. Oby ktos fajny zadzwonił, trzymam kciuki:)
  12. Tula zrobiła malutkiej ogłoszenia na cafeanimal i adopcjapsa:) zrobię jej jeszcze dzisiaj na gumtree kraków:)
  13. Ja również nie sterylizowałam swoich sunieczek bo najpierw wiele lat temu nikt nawet o tym nie mówił a potem były juz w zbyt zaawansowanym wieku, niestety własnie jedna z nich umarła na stole operacyjnym bo miała zamkniete ropomacicze i wet się nie poznał w odpowiednim czasie. Teraz moje obecne sunie też są już staruszkami do tego jedna z padaczką dlatego nawet mowy nie ma o sterylizacji, wiem jednak że gdybym miała młodą suczke to napewno bym ją wysterylizowała. Suczki są wierne i przywiązane do domu, z całego serca polecam:)
  14. Ja całe życie miałam i mam suczki, wstyd przyznać ale żadna z nich nie była sterylizowana ( z różnych powodów), jednak nie odczuwalismy z tego powodu jakiś większych problemów i nigdy nie miały szczeniaków, dlatego nawet jeśli ta malutka miałaby mieć pierwszą cieczkę a dopiero potem zostać wysterylizowana to myslę że spokojnie dalibyście sobie z tym radę:)
  15. Wlodi wielkie dizeki za fotki:) i za wszystko co robisz dla Selenki:) napisałam maila do tej pani, która była zainteresowana jej adopcją bo telefon chyba jest faktycznie uszkodzony ( też próbowałam dzwonić)
  16. Red napisz im wspólny tekst a ja spróbuję je poogłaszać, choc jestem strasznie zawalona ogłoszeniami i miałam już nie ogłaszac następnych, ale dla tej dwójki zrobię wyjątek. Red powklejej link do wątku na innych naszych radomskich wątkach bo strasznie tu cicho:(
  17. I własnie dlatego tak cięzko jest jeździć do schronu, te oczy tych psiaków.... a to maleństwo cudo, powinno szybko dom znaleźć oby tylko nie złapało czegos w schronie. Widzę Wiking ze cenzura na dogo juz Cie dopadła:)
  18. dostałam dzisiaj jeszcze jedno zapytanie o Polę z gumtree warszawa, więc pewnie ta pani jest z tych okolic, napisałam żeby zadzwoniła dzisiaj do Ciebie Mestudio, zawsze lepiej wiecej chętnych niż mniej:)
  19. Fajnie że u obu sunieczek wszystko w porządku, super Wiking, że tak się troszczysz o Sabę dzięki temu i my wiemy co u niej słychać:)
  20. na gumtree malutka tez ma bardzo dużo wejść, a ile teraz miesięcy mają sunie?
  21. Zdjęcie super, dzisiaj pododaję do ogłoszeń:)
  22. [quote name='Monday']Sporo sobie życzą, ale gumtree to dość często odwiedzana strona, więc może warto. Na allegro dziewczyny nie biją rekordów popularności. Tula, daj mi nr konta. Prześlę ci 20zł na wyróżnione gumtree dla nich. Moze na Kraków zrobić? Czy lepiej warszawa?[/QUOTE] Monday ja im opłacę to ogłoszenie, tylko napisz gdzie lepiej na Wawę czy Kraków:)
  23. [quote name='AnnaA']Sugeruję wszczepic suni czipa. To kosztuje tylko 40 zł.[/QUOTE] No i może niech jej adresówkę przyczepią nowi państwo, super robota Wiking, Red:)
  24. Monday napisałam mi że potrzebne sa ogłoszenia maleństw, przeczytałam że jakas pani jest zainteresowana Polą więc zrobiłam ogłoszenia Roxi na gumtree warszawa, adopcjapsa i cafeanimal, oczywiście swoim zwyczajem będę je aktualizować:)
  25. Ja moge im zrobić wyróznione na gumtree warszawa, ale narzie wspólne niestety bo gumtree podniosło sobie cenę za wyróznione ogłoszenie z 8 zł na 20:(
×
×
  • Create New...