Jump to content
Dogomania

tula

Members
  • Posts

    3626
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tula

  1. Faktycznie podobna do śp. sunieczki, Bajeczka to taka jej mini wersja:)
  2. Red, Wiking ma rację trzeba zadziałać oficjalnie, czy nasz Toz może złożyć skargę na policji? Chyba zagryzienie jednej suczki, pogryzienie Farcika i głodzenie psów to całkowicie wystarczy... Straż miejska dała mandat ale to..straż miejska a na policji swoją drogą skargę można chyba złożyć? Jeśli skończy się tylko na tym mandacie to ten koszmar będzie trwał dalej.. No i strażnicy nakazali mu odpowiednie zabezpieczenie posesji a kiedy zamierzają to sprawdzić?
  3. To same wspaniałe wieści, tak bardzo sie cieszę że Bajeczka ma taki cudowny dom. Ja ogłaszam wiele psiaków p.Ali i jak mi wczoraj Marlenka powiedziała, że Bajeczka jedzie a pan kóry do niej zadzwonił zrobił wspaniałe wrażenie to byłam naprawdę szczęśliwa, też mi właśnie mówiła że Bajka bardzo przypomina zmarłą sunię Twojej rodzinki. To czekamy na kolejne relacje i zdjęcia i serdecznie zapraszamy na wątek Ciebie i Twoją siostrę:)
  4. Może nie będzie go można pociągnąc do odpowiedzialności za to pogryzienie ale co z tą zagryzioną sunią, czy też weszła sobie na posesję tego debila? Chyba to można by zgłosić na policję? No i co z głodzeniem psów, przecież można facetowi życie pozatruwać i robic mu notoryczne kontrole? Voess wielkie dzięki za opiekę nad Farcikiem. Red ja wpłacę narazie 50 zł.
  5. Fakt cholernie nieodpowiedzialna i do tego bez jakiejkolwiek kultury. Wiedziała przecież że będziecie dzisiaj na nią czekać. Kolejny niewypał niestety, ale tak to juz się zdarza. Napisz jej chociaż smsa Wiking że zachowała się bardzo nieładnie, należy jej się.
  6. Właśnie dzisiaj rozmawiałam z Marlenką i mówiła mi że Bajeczka ma jechac do domku, super, baaardzo się cieszę:):) Dzięki Dota&koka:)
  7. To mi wyślij Red. A czy tego faceta od amstaffa nie można postraszyć porządnie? Bo chyba inaczej to nic się nie zmieni, nadal amstaff będzie chodził głodny i nadal będzie zagryzał, to na pewno jest wbrew prawu.
  8. Mam nadzieję że Farcik wyzdrowieje, jak on biedak musiał cierpieć w tej budzie:( Jeśli ten amstaff zagryzł psa na ich posesji to przecież można sprawę na policję zgłosić, co się tam dzieje że tez takich ludzi ziemia nosi
  9. Przepraszam Was dziewczyny za offa ale czy ktoś z Warszawy nie miałby czasu żeby zrobic dzisiaj wizytę przedadopcyjną? Mamy chętną osobe na adopcję naszej pitbullki Redy własnie z Wawy, dziewczyna chce po nią jutro przyjechać, ale fajnie by było wiedzieć co to za dom :)
  10. Nie wiem czy jest mozliwość zrobienia wizyty przedadopcyjnej tak szybko ale na pewno można poprosić dziewczyny z wawy o wizytę poadopcyjną.
  11. Już sie widziałam z Moniką:) przekazałam jej syropy, watę, trzy sztuki Fiprex. Przekazałam też tą karmę i makaron, które APSA przywiozała do mojego TZ (wiesz o które chodzi 3x:))
  12. [B]przepraszam za offa ale sprawa bardzo pilna, psiak w bardzo ciężkim stanie, agresywny pies odgryzł mu łapę!!:(:([/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/187361-Farcik-amstaff-odgryzł-mu-łapę-(Radom)-pomóżmy-sfinansować-operację!drast.zdjęcia?p=14862340&posted=1#post14862340[/URL]
  13. [B]Przepraszam za offa ale sprawa bardzo pilna, psiak w strasznym stanie, agresywny pies odgryzł mu łapkę!!:(:([/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/187361-Farcik-amstaff-odgryzł-mu-łapę-(Radom)-pomóżmy-sfinansować-operację!drast.zdjęcia?p=14862340&posted=1#post14862340[/URL]
  14. Straszne:-(:placz:ja na pewno dołożę się do leczenia, ale za wiele tego nie będzie. Trzeba rozsyłać wątek. Jaki on biedny maluszek:-( oby tylko wydobrzał. A czy te pozostałe dwa psiaki są bezpieczne czy nie powtórzy się ten koszmar?
  15. 3x a czy na pchły i kleszcze może być Fiprex? Bo odkupiłam od Wikinga dla moich psiaków 3 opakowania dla psów o masie 20-40 kg bo robił duże zamówienie, ale że mam jeszcze na jedno podanie dla moich suczaków juz wcześniej zakupiony środek to mogę te trzy opakowania odstąpić dla kaukazów, niestety mam tylko te trzy:) Mogę je rano przekazać p.Monice:)
  16. W niebieskim naszej Lady na pewno będzie do twarzy:)
  17. Ale Taks napisała na tym bazarku że może dorobić obroże jesli ktos byłby zainteresowany, to może do niej napisać?
  18. [quote name='Monday']Kto pomoże w ogłoszeniach? Może tula zrobi cafe animal? Jak będzie miała czas...[/QUOTE] Dołączam do wątku i postaram się porobic trochę ogłoszeń ślicznotce:) A może Lilith by pogadała z tymi ludźmi którzy chcieli adoptowac Lady?
  19. Tylko że Mal była ostatnio aktywna na dogo w połowie maja (sprawdziłam), może ma ktos do niej nr tel? Monday i ja na pewno ogłaszamy psiaki.
  20. Zakupiłam 10 butelek Salbutamolu, dostane jeszcze te 4 obiecane i będzie razem 14:) niestety więcej chyba nie damy rady zdobyć, kupiłam też 6 opakowań waty po 200 gr narazie tyle bo mi się kaska skończyła:)
  21. I od nas uściski dla Zuziaczka:):)
  22. Aniu Monika jedzie w sobotę rano:)
  23. Ale się cieszę że Iza uratowała tą klacz, ale cały czas w to wierzyłam:) Mam tylko nadzieję że ten chłop kretyn jeden nie będzie teraz nią orał. Wielkie uściski dla dzielnej Biafry i jej dzielnej córci:) Aniu juz się kontaktowałam z p.Moniką,dzięki:) bedzie jechała przez Radom i odbierze ode mnie syropy, mam nadzieję że uda mi się jeszcze coś dokupić bo narazie jestem dość nieprzytomna dzięki jakiemuś wstrętnemu wirusowi. Asiorku jak Ty masz być w TV to ja na pewno nie przeoczę tego programu:):)
  24. [quote name='anhata']WYSTRACZY KLIKNĄĆ !!!!!!!!!!!! [URL]http://szerlok.pl/nakarm_psa/ranking/to[/URL] jest strobnka wystarczy kliknąć na zwierzaka i może dostać karmę...proszę o pomoc[/QUOTE] Tak, tak ludziska klikajcie codziennie, na jakiegokolwiek psiaka aż do 28 czerwca, dzięki temu więcej biedaków może dostać worek karmy:) Ja też mocno kciuki trzymam za kochaną Lady:)
×
×
  • Create New...