tula
Members-
Posts
3626 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tula
-
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Faktycznie podobna do śp. sunieczki, Bajeczka to taka jej mini wersja:) -
Fart z odgryzioną łapką - już w swoim domu.Pozostał dług za hotel.
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Red, Wiking ma rację trzeba zadziałać oficjalnie, czy nasz Toz może złożyć skargę na policji? Chyba zagryzienie jednej suczki, pogryzienie Farcika i głodzenie psów to całkowicie wystarczy... Straż miejska dała mandat ale to..straż miejska a na policji swoją drogą skargę można chyba złożyć? Jeśli skończy się tylko na tym mandacie to ten koszmar będzie trwał dalej.. No i strażnicy nakazali mu odpowiednie zabezpieczenie posesji a kiedy zamierzają to sprawdzić? -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
To same wspaniałe wieści, tak bardzo sie cieszę że Bajeczka ma taki cudowny dom. Ja ogłaszam wiele psiaków p.Ali i jak mi wczoraj Marlenka powiedziała, że Bajeczka jedzie a pan kóry do niej zadzwonił zrobił wspaniałe wrażenie to byłam naprawdę szczęśliwa, też mi właśnie mówiła że Bajka bardzo przypomina zmarłą sunię Twojej rodzinki. To czekamy na kolejne relacje i zdjęcia i serdecznie zapraszamy na wątek Ciebie i Twoją siostrę:) -
Fart z odgryzioną łapką - już w swoim domu.Pozostał dług za hotel.
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Może nie będzie go można pociągnąc do odpowiedzialności za to pogryzienie ale co z tą zagryzioną sunią, czy też weszła sobie na posesję tego debila? Chyba to można by zgłosić na policję? No i co z głodzeniem psów, przecież można facetowi życie pozatruwać i robic mu notoryczne kontrole? Voess wielkie dzięki za opiekę nad Farcikiem. Red ja wpłacę narazie 50 zł. -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Właśnie dzisiaj rozmawiałam z Marlenką i mówiła mi że Bajeczka ma jechac do domku, super, baaardzo się cieszę:):) Dzięki Dota&koka:) -
Fart z odgryzioną łapką - już w swoim domu.Pozostał dług za hotel.
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
To mi wyślij Red. A czy tego faceta od amstaffa nie można postraszyć porządnie? Bo chyba inaczej to nic się nie zmieni, nadal amstaff będzie chodził głodny i nadal będzie zagryzał, to na pewno jest wbrew prawu. -
Fart z odgryzioną łapką - już w swoim domu.Pozostał dług za hotel.
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję że Farcik wyzdrowieje, jak on biedak musiał cierpieć w tej budzie:( Jeśli ten amstaff zagryzł psa na ich posesji to przecież można sprawę na policję zgłosić, co się tam dzieje że tez takich ludzi ziemia nosi -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
tula replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Przepraszam Was dziewczyny za offa ale czy ktoś z Warszawy nie miałby czasu żeby zrobic dzisiaj wizytę przedadopcyjną? Mamy chętną osobe na adopcję naszej pitbullki Redy własnie z Wawy, dziewczyna chce po nią jutro przyjechać, ale fajnie by było wiedzieć co to za dom :) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
tula replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Już sie widziałam z Moniką:) przekazałam jej syropy, watę, trzy sztuki Fiprex. Przekazałam też tą karmę i makaron, które APSA przywiozała do mojego TZ (wiesz o które chodzi 3x:)) -
[B]przepraszam za offa ale sprawa bardzo pilna, psiak w bardzo ciężkim stanie, agresywny pies odgryzł mu łapę!!:(:([/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/187361-Farcik-amstaff-odgryzł-mu-łapę-(Radom)-pomóżmy-sfinansować-operację!drast.zdjęcia?p=14862340&posted=1#post14862340[/URL]
-
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
[B]Przepraszam za offa ale sprawa bardzo pilna, psiak w strasznym stanie, agresywny pies odgryzł mu łapkę!!:(:([/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/187361-Farcik-amstaff-odgryzł-mu-łapę-(Radom)-pomóżmy-sfinansować-operację!drast.zdjęcia?p=14862340&posted=1#post14862340[/URL] -
Fart z odgryzioną łapką - już w swoim domu.Pozostał dług za hotel.
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Straszne:-(:placz:ja na pewno dołożę się do leczenia, ale za wiele tego nie będzie. Trzeba rozsyłać wątek. Jaki on biedny maluszek:-( oby tylko wydobrzał. A czy te pozostałe dwa psiaki są bezpieczne czy nie powtórzy się ten koszmar? -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
tula replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
3x a czy na pchły i kleszcze może być Fiprex? Bo odkupiłam od Wikinga dla moich psiaków 3 opakowania dla psów o masie 20-40 kg bo robił duże zamówienie, ale że mam jeszcze na jedno podanie dla moich suczaków juz wcześniej zakupiony środek to mogę te trzy opakowania odstąpić dla kaukazów, niestety mam tylko te trzy:) Mogę je rano przekazać p.Monice:) -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
W niebieskim naszej Lady na pewno będzie do twarzy:) -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Ale Taks napisała na tym bazarku że może dorobić obroże jesli ktos byłby zainteresowany, to może do niej napisać? -
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Tylko że Mal była ostatnio aktywna na dogo w połowie maja (sprawdziłam), może ma ktos do niej nr tel? Monday i ja na pewno ogłaszamy psiaki. -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
tula replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Zakupiłam 10 butelek Salbutamolu, dostane jeszcze te 4 obiecane i będzie razem 14:) niestety więcej chyba nie damy rady zdobyć, kupiłam też 6 opakowań waty po 200 gr narazie tyle bo mi się kaska skończyła:) -
I od nas uściski dla Zuziaczka:):)
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
tula replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Aniu Monika jedzie w sobotę rano:) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
tula replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Ale się cieszę że Iza uratowała tą klacz, ale cały czas w to wierzyłam:) Mam tylko nadzieję że ten chłop kretyn jeden nie będzie teraz nią orał. Wielkie uściski dla dzielnej Biafry i jej dzielnej córci:) Aniu juz się kontaktowałam z p.Moniką,dzięki:) bedzie jechała przez Radom i odbierze ode mnie syropy, mam nadzieję że uda mi się jeszcze coś dokupić bo narazie jestem dość nieprzytomna dzięki jakiemuś wstrętnemu wirusowi. Asiorku jak Ty masz być w TV to ja na pewno nie przeoczę tego programu:):) -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
[quote name='anhata']WYSTRACZY KLIKNĄĆ !!!!!!!!!!!! [URL]http://szerlok.pl/nakarm_psa/ranking/to[/URL] jest strobnka wystarczy kliknąć na zwierzaka i może dostać karmę...proszę o pomoc[/QUOTE] Tak, tak ludziska klikajcie codziennie, na jakiegokolwiek psiaka aż do 28 czerwca, dzięki temu więcej biedaków może dostać worek karmy:) Ja też mocno kciuki trzymam za kochaną Lady:)