Jump to content
Dogomania

tula

Members
  • Posts

    3626
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tula

  1. [quote name='anhata']Anno, pzryjedziemy ! i spotykamy się w piątek po walnym ! ja będę czatować :D:D:D:D:D[/QUOTE] To czatuj, czatuj Anhata, a najlepiej wejdź na zebranie, daj znać jak będziesz koło urzędu to zejdziemy po Ciebie:) A do Ciebie Aniu napewno przyjedziemy jak zapraszasz, może w sierpniu jak Wikingowie i Mondayowie wrócą z wojaży, co Wy na to? Ja już obiecałam mojej córci że ją zabiorę ze sobą, bo koniecznie chce zobaczyć te wieeelkie i te malutkie psiaczki:)
  2. Rita jest naprawdę piękna też porobię jej oczywiście ogłoszenia. Wlodi zdjęcia super:)
  3. Film niesamowity, mimo że śledze wątek cały czas to sie poryczałam.
  4. To dużo zdrówka dla dzieciaczka, wiem co to znaczy bo mój Igor własnie wczoraj skończył brać zastrzyki - 20 sztuk:( Teraz jakiś okropny wirus panuje, u mnie cała rodzina chorowała. Dzwoniłam dzisiaj do Marlenki i też jest chora:( Rozmawiałam dzisiaj z p. Alą, jest bardzo wdzięczna, że dostanie tą karmę, nie to że ja jej powiedziałam bo już wiedziała. [B]Tylko bardzo wszystkich prosiła o ogłaszanie psiaków, to teraz naprawdę priorytet. [/B]
  5. Dota&koka i jak udało Ci się pojechać w weekend do p.Ali?:) Bardzo jestem ciekawa jaka była jej reakcja, tym bardziej, że mam do niej sprawę, a za nic w świecie cały dzień nie mogę sie do niej dodzwonić ani na stacjonarny ani na komórkę.
  6. Aza jest przepiękna i już sie chyba zaprzyjaźniła z Waszą drugą sunią:)
  7. No atmosfera u Ani jest fantastyczna, juz się nie mogę doczekać kiedy znowu pojedziemy:) Aniu uściskaj wszystkie swoje wspaniałe psiaki, jak tylko przyjechałam do domu to pokazywałam zdjecia Rudzika które zrobiłam telefonem:) Już czekam aż Wlodi mi przyśle fotki to będę mogła całej mojej rodzince pokazać wszystkich wspaniałych dogomaniakówi i ich psiaki:) Wiking ja również bardzo sie cieszę że poznałam Was osobiście, internet to super sprawa, ale spotkać się tak razem to zupełnie co innego, świetna sprawa:)
  8. Super to trzymamy kciuki:) A tak odnośnie naszego dzisiejszego spotkania to było świetnie, Aniu bardzo dziękuję:):) Wiking wielkie dzięki że mnie zabraliście:) i mam tylko ogromne wyrzuty sumienia z powodu tej nieszczęsnej dziury.
  9. Anhata masz nr do BeatyM?, przeslij mi proszę:)
  10. [quote name='Beata M']Ja jutro samochód odbieram na 100% także ktoś może jechać z Tobą Magda.[/QUOTE] Beatko a czy Ty mogłabys zabrać Red i Dorkę?
  11. No to ja już z niecierpliwością czekam na fotki z domku:)
  12. Legowiska są super mysle że bardzo przydadzą się dla psiaków w schronie, dzięki Pani Piorunowa:) Dziewczyny chyba da radę je uprać w schronisku? Bardzo się ciesze że już niedługo sunia będzie z Wami w domku:)
  13. [quote name='anhata']Ja wczoraj Włodiemu powiedziałam, ze jest wolne miejsce. Teraz już nie będzie?[/QUOTE] Ja tez wczoraj rozmawiałam z Wlodim, jeszcze zanim Ty Anhata do niego dzwoniłaś i Wlodi powiedział że wolałby jechac z kimś ale ostatecznie może wziąć samochód.
  14. Ja wyślę do kierowniczki ta fotke psiaka bo mam jej maila:) Co do Red to ona mogłaby jechać koło 12 ale musiałaby wrócić ok 19 do Radomia, więc chyba dałoby radę to zrobić:) Tylko teraz transport: jedzie nas z tego co rozumiem 10 osób: Monday+TZ, Wiking+TZ, Antaha+mama, Red, Dorka, Wlodi i ja. Czy zmieścimy się do dwóch samochodów? Czy potrzebny jest jeszcze jeden, Beatko a Ty jedziesz z nami?
  15. Obejrzałam tą stronę, niesamowita i niesamowici ludzie:) 3x czy nadal potrzebny jest Salbutamol?
  16. Ja niestety też nie, ale chyba najlepiej zapytać kierowniczki schronu. Śliczny psiak.
  17. Ci Holendrzy to muszą być super ludzie:)
  18. Anhata ale bez zdjęć to nawet nie ma się co za ogłoszenia brać, chyba musisz jeszcze raz potłumaczyć, niestety.
  19. To podobny przypadek, dlatego tak mi sie skojarzyło, kolekcjonerka psów, osoba chora psychicznie. Na pewno jest na czarnych kwiatkach.
  20. Sunia ONka też już ma zagwarantowany wspaniały domek:)
  21. Wolałabym wyjechac ok 12 to bym jeszcze zdążyła dać drugie śniadanie Igorkowi bo u mnie najwiekszy problem jest w tym że nikt oprócz mnie nie umie go dobrze nakarmić, z obiadem i deserem jakoś sobie bedą musieli poradzić:) Ja wezmę aparat i powiem Wlodiemu żeby wziął.
  22. Może nie będzie az tak źle z tą pogodą, jakoś sobie poradzimy:) na wyjazd piszą sie też: DORKA, Red i Wlodi no i oczywiście wszyscy woleliby jechac z kimś ale jesli nie będzie tyle miejsca to Wlodi może pojechać swoim samochodem:)
  23. Marlenka a ta osoba o której pisze Ellig to nie przypadkiem ta sama przed którą nas ostrzegałaś?
  24. Lady dziś znów w Metrze..
×
×
  • Create New...