tula
Members-
Posts
3626 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tula
-
[quote name='anhata']Anno, pzryjedziemy ! i spotykamy się w piątek po walnym ! ja będę czatować :D:D:D:D:D[/QUOTE] To czatuj, czatuj Anhata, a najlepiej wejdź na zebranie, daj znać jak będziesz koło urzędu to zejdziemy po Ciebie:) A do Ciebie Aniu napewno przyjedziemy jak zapraszasz, może w sierpniu jak Wikingowie i Mondayowie wrócą z wojaży, co Wy na to? Ja już obiecałam mojej córci że ją zabiorę ze sobą, bo koniecznie chce zobaczyć te wieeelkie i te malutkie psiaczki:)
-
Rita jest naprawdę piękna też porobię jej oczywiście ogłoszenia. Wlodi zdjęcia super:)
-
Film niesamowity, mimo że śledze wątek cały czas to sie poryczałam.
-
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
To dużo zdrówka dla dzieciaczka, wiem co to znaczy bo mój Igor własnie wczoraj skończył brać zastrzyki - 20 sztuk:( Teraz jakiś okropny wirus panuje, u mnie cała rodzina chorowała. Dzwoniłam dzisiaj do Marlenki i też jest chora:( Rozmawiałam dzisiaj z p. Alą, jest bardzo wdzięczna, że dostanie tą karmę, nie to że ja jej powiedziałam bo już wiedziała. [B]Tylko bardzo wszystkich prosiła o ogłaszanie psiaków, to teraz naprawdę priorytet. [/B] -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Dota&koka i jak udało Ci się pojechać w weekend do p.Ali?:) Bardzo jestem ciekawa jaka była jej reakcja, tym bardziej, że mam do niej sprawę, a za nic w świecie cały dzień nie mogę sie do niej dodzwonić ani na stacjonarny ani na komórkę. -
Mój pan chciał mnie uśpić (Radom)-piękna onka z lecznicy prosto do domku!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Aza jest przepiękna i już sie chyba zaprzyjaźniła z Waszą drugą sunią:) -
No atmosfera u Ani jest fantastyczna, juz się nie mogę doczekać kiedy znowu pojedziemy:) Aniu uściskaj wszystkie swoje wspaniałe psiaki, jak tylko przyjechałam do domu to pokazywałam zdjecia Rudzika które zrobiłam telefonem:) Już czekam aż Wlodi mi przyśle fotki to będę mogła całej mojej rodzince pokazać wszystkich wspaniałych dogomaniakówi i ich psiaki:) Wiking ja również bardzo sie cieszę że poznałam Was osobiście, internet to super sprawa, ale spotkać się tak razem to zupełnie co innego, świetna sprawa:)
-
Mój pan chciał mnie uśpić (Radom)-piękna onka z lecznicy prosto do domku!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
No to ja już z niecierpliwością czekam na fotki z domku:) -
Mój pan chciał mnie uśpić (Radom)-piękna onka z lecznicy prosto do domku!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Legowiska są super mysle że bardzo przydadzą się dla psiaków w schronie, dzięki Pani Piorunowa:) Dziewczyny chyba da radę je uprać w schronisku? Bardzo się ciesze że już niedługo sunia będzie z Wami w domku:) -
Ja wyślę do kierowniczki ta fotke psiaka bo mam jej maila:) Co do Red to ona mogłaby jechać koło 12 ale musiałaby wrócić ok 19 do Radomia, więc chyba dałoby radę to zrobić:) Tylko teraz transport: jedzie nas z tego co rozumiem 10 osób: Monday+TZ, Wiking+TZ, Antaha+mama, Red, Dorka, Wlodi i ja. Czy zmieścimy się do dwóch samochodów? Czy potrzebny jest jeszcze jeden, Beatko a Ty jedziesz z nami?
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
tula replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Obejrzałam tą stronę, niesamowita i niesamowici ludzie:) 3x czy nadal potrzebny jest Salbutamol? -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
tula replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Ci Holendrzy to muszą być super ludzie:) -
Anhata ale bez zdjęć to nawet nie ma się co za ogłoszenia brać, chyba musisz jeszcze raz potłumaczyć, niestety.
-
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
To podobny przypadek, dlatego tak mi sie skojarzyło, kolekcjonerka psów, osoba chora psychicznie. Na pewno jest na czarnych kwiatkach. -
Fart z odgryzioną łapką - już w swoim domu.Pozostał dług za hotel.
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Sunia ONka też już ma zagwarantowany wspaniały domek:) -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Marlenka a ta osoba o której pisze Ellig to nie przypadkiem ta sama przed którą nas ostrzegałaś? -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Lady dziś znów w Metrze.. -
Już półtora roku czeka na dom-długowłosa sunia-nareszcie znalazła dom!!!
tula replied to monikab's topic in Już w nowym domu
A czy któryś telefon jakiś sensowny?