Jump to content
Dogomania

tula

Members
  • Posts

    3626
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tula

  1. jutro najprawdopodobniej bedę z synem u lekarza to poprosze o receptę ale nie wiem czy będzie mi chciała doktor przepisać, jak się uda to dam znać:)
  2. Bardzo dobrze Aniu zrobiłaś, te kleszcze to paskudztwo a teraz będziemy mieli pewnośc że sunie są zabezpieczone, dzięki:) Aż miło sie czyta takie sprawozdanie z nowego domku, Marlenka wielkie dzięki raz jeszcze że go znalazłaś :):)
  3. Bo wcześniej nie był podlinkowany ale już jest:)
  4. Ja mam dwie sunie więc myśle że jedno opakowanie mogę odkupić nie zmarnuje się:) Anhata pytałaś co to za akcja sterylizacja, juz banerek jest podlinkowany, to bardzo potrzebne przedsięwzięcie, zapraszam na wątek i prosze o propagowanie akcji:)
  5. Dzisiaj dostałam dziwne zapytanie w sprawie Lady, oto treść, co myślicie?: [FONT=Times New Roman][SIZE=3]"Dzień dobry , szukam zwierzaczka do domku , mieszkam na wsi , a w sumie 3[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]km od miasta otoczona lasem i łąkami , ale zaznaczam nie szukam psa ani[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]kota podwórkowego. Chciałabym aby dzieci miały zwierzątko w domku takiego[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]co śpi na łóżku a i po przytulac sie można. jEST TYLKO MAŁY PROBLEM PIESKA[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]NIE MOGŁABYM ODEBRAĆ ZE SCHRONISKA PONIEWARZ JESTEM NIE ZMOTORYZOWANA ,[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]JEŻDŻE ROWEREM Z MŁODSZYM DZIECKIEM W KOSZYCZKU . Kontakt z opiekunem nie[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]ma problemu , ale nie moge dojechac , zapraszam do mnie aby sprawdzić[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]warunki . POZDRAWIAM E. BONAR. Naprawde szukam zwierzaczka dla moich dzieci[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]a nie stać mnie na zakup , obecnie ludzie nawet za kundelki żądają po[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]30-40 zł a ja samotnie wychowuje 3 dzieci. Wpiszę mój odzew pod ogłoszenia[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]ten sam , poniewarz myślę że wyraża sporo . Tak usilnie szukam zwierzaczka[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]dla moich dzieci że ten sam komentarz wpisuje pod ogłoszeniami. Prosze mi[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]wybaczyć i prosze o odpisanie na mejla"[/SIZE][/FONT]
  6. Ja postaram sie wysłac pani Ali na konto w przyszłym miesiącu cosik na karmę duzo tego nie będzie niestety. Dziewczyny czy można tak zmienić tekst w banerku zeby wpisać że nie ma pieniędzy na karmę a psiaków jest juz ponad 60..?
  7. Wiem:) i z całego serca popieram i też napisałam na wątku Grety i Malty że podtrzymuję swoją deklarację. Właśnie dlatego zadzwoniłam dzisiaj do Lilith i pytałam jaka jest Lady żebys mogła w razie rozmowy z Donką podać jakieś informacje o niej:)
  8. Rozmawiałam z Lilith, powiedziała mi że Lady do ludzi nie jest absolutnie agresywna, cieszy się, nawet ładnie chodzi na smyczy, jest łagodna i przyjacielska. Jesli chodzi o inne suki to jest dominantką, choć sama chyba raczej ich nie zaczepia, z psami różnie.
  9. Ja podtrzymuje moją deklaracje na Lady, gdybyscie dali jej tą szanse to będę niezmiernie wdzięczna bo strasznie mi jej żal.
  10. Marlenka jak Ci dziękować? Super, WIELKIE DZIĘKI:):)
  11. [quote name='wiking042']...ja nie jestem dziewczyną... :cool3: :lol:[/QUOTE] Właśnie Red, Ty nam tu Wikinga od dziewczyn nie wyzywaj:)
  12. Jak dzisiaj zobaczyła że znowu zapowiadają deszcze i to w okolicach Krakowa to aż mnie coś ścisnęło:( Oby zbocze wytrzymało. Przesłałam maila ze skleconym własnoręcznie tekstem z prośbą o pomoc dla Biafry do wszystkich moich znajomych, podałam nazwę i konto fundacji i link do allegro i do dogomanii, mam nadzeieję, że poruszy to czyjeś serca. Moja siostra też chce coś wpłacić, ale będzie mogła dopiero w przyszłym tygodniu. Niech w końcu wyjdzie słońce...
  13. To świetnie:) i wielkie dzięki dla dziewczyny, która go zawiozła:)
  14. Jak dobrze że Zuziunia ma Was:):)
  15. Tak trzeba poczekać na relację Marlenki, ale czy ktoś przesłał jej zdjęcia Grety? Monday ja nie wiem gdzie jest watek Donki.. Wiking bardzo Ci dziekuję za pomoc dla Biafry:):)
  16. Oto kolejna porcja zdjęć Zuziuni, którą dostałam od Agnieszki:) Zuzia opala się na działeczce [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/294/5a9ad55422c12d00med.jpg[/IMG][/URL] Zuziunia bardzo dzielnie znosi swoje kroplówki kiedy jej ukochana pani jest tuż obok:) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/298/52b9962cae79d6b9med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/298/9d021c288d7a26a3med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/293/c971bac1d9f0fafbmed.jpg[/IMG][/URL]
  17. Red ale nie ma kasy żeby poszły razem do hotelu, a do adopcji i tak pójdą osobno, poczekajmy aż wyadoptuje się szczeniaczek od Anny i wtedy jednoczesnie jedna pojedzie do Anny, a druga do hotelu, tak myślę..chyba że ta pani sie jednak odezwie, mam wielką nadzieję.
  18. Ja uważam że jeżeli ta Pani sie odezwie i wizyta wypadnie pozytywnie to trzeba dac Malcie tą szansę. Pamiętam jaka była Dianka która pojechała do Łodzi, w schronisku wystraszona, na siłę ją wyciągalismy z pracownikiem z boksu kiedy moj tz ją wiózł do Łodzi a potem okazała sie bardzo otwartą, pogodną sunią. Przepraszam za offa ale ja jeszcze raz w sprawie pomocy dla Biafry, sytuacja jest naprawdę bardzo ciężka, zachęcam do kupowania chociaż cegiełek na allegro, to tylko 5 zł, ale grosz do grosza... My też często korzystamy z pomocy osób spoza Radomia i zawsze możemy na taką pomoc liczyć, nie wolno tej dziewczyny, jej psów, kotów i koni zostawić bez pomocy. Oto link do allegro: [URL="http://www.allegro.pl/item1046548040_pomocy_powodz_zalewa_zwierzeta_pomoz.html"][B]http://www.allegro.pl/item1046548040_pomocy_powodz_zalewa_zwierzeta_pomoz.html[/B][/URL] [B]bardzo prosimy nie wpłacać przez opcję "płacę z allegro"[/B]
  19. [quote name='3 x']ja pisalam maila do wszystkich ludzi którzy kiedyś kupowali u mnei na allegrach cegiełkowych pisalam tak co myslalam w danej chwili mogę ci podesłac tego maila wiem tez zekolezanka pracuje nad czyms - bo zbiera ode mnie inf, tylko nie wiem czy umiesci to na swojej stronie/blogu czy czy gdzies w innych czelusciach netu jak coś mi podesle to dam oczywiscie linkę tzn jesli podesle ;) btw dziekuję [B]jesienna[/B] :)[/QUOTE] 3x jak możesz to przeslij mi maila jak bedziesz miała chwilę, wielkie dzięki:) Gdyby ta koleżanka przesłała Ci tekst to też bardzo poproszę:) Mój mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  20. Dziewczyny jak macie jakiś tekst z prosba o pomoc dla Biafry to wklejcie prosze na wątek, chodzi mi o taki dla osób spoza dogo to bym powysyłała znajomym i na nk wkleiła. Może ktoś coś takiego wysyłał, bo ja mam mnóstwo ogłoszeń do robienia i się już prawdę mówiąc nie wyrabiam:oops::oops:
  21. To super:) bo strasznie mi głupio ze ten nasz transport nie wypalił.
  22. [quote name='marlenka']Oczywiście tylko wpisz ze nie odbieram połączeńz zastrzezonego . Nie mam juz ochoty wysłuchiwać sapań i jęczeń ...[/QUOTE] ok będę to pisała:):):)
  23. [quote name='marlenka']Tula ja podałam juz swoje konto , Ala przyjeźza na zakupy do Warki to sobie odbierze , juz dzwoniłam do niej i powiedziałam ze jedna sunie mamy za co ciachać .. niech tylko bedzie mozna .[/QUOTE] Ok to super:) Marlenka a mam jaeszcze jedną prośbe do Ciebie, bo chciałam poogłaszać Bajke czy mogłabym podawać twój nr kom do kontaktów?
×
×
  • Create New...