tula
Members-
Posts
3626 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tula
-
KORNEK 8 latek porzucony przez najbliższych ... ma dom
tula replied to Aska25's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewatonieja']wystapić z wnioskiem do fundacji Niechciane i zapomniane oni maja program to sie wytnie wspieraja finansowo sterylizacje i kastracje bezdomniaków, fundacja azyl z tego co mówiła bunia pokrywa cz. koszty zabiegu tylko nie wiem czy tylko u buni w gabinecie sfor an przybyszewskiego czy też w innych[/QUOTE] Ewatonieja bardzo Ci dziękuje za pomoc, już dzwoniłam do fundacji:) -
KORNEK 8 latek porzucony przez najbliższych ... ma dom
tula replied to Aska25's topic in Już w nowym domu
Witam,bardzo przepraszam za offa ale mam wielką prośbę do łódzkich dogomaniaczek czy mogłybyście polecić mi w Łodzi jakiegoś dobrego weta, który przeprowadza też niedrogie sterylki. Jakis czas temu wyadoptowałam do Łodzi sunię z naszego schronu, trzeba ją teraz zbadać i jak najszybciej przeprowadzić sterylkę bo jest już jakiś czas po pierwszej cieczce, a obecnej właścicielki nie stać na bardzo wysokie koszty. Będę bardzo wdzięczna za wszelką pomoc:) -
Sunia w zawiązanym pudle na polu - ma już swój DS
tula replied to anhata's topic in Już w nowym domu
Bardzo się ciesze że Państwo tak czekają na Gigunię, a jak ona sie teraz Aniu czuje? -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
tula replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Ja dałam maluchy na cafeanimal, gumtreekraków i alegratka, chciałam jeszcze na adopcjapsa.pl ale tam dodaje sie po jednym zdjęciu tylko i dlatego chciałam każdemu zrobić osobne ogłoszenie ale bez imion mam trudniej:) No trudno zrobię bez imion:) -
Red napisz na jakiego mniej więcej wielkosciowo psiaka mała wyrośnie? No i na kogo dawac ogłoszenia? Czy Gosia w razie czego może pomóc w transporcie? Sorry za tyle pytań ale potrzebuję do ogłoszeń.
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
tula replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
3x podaj imiona maluchów:) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
tula replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
to ja maluchom będę robiła ogłoszenia na tych trzech portalach o których pisałam -
Aniu wyobrażam sobie jak Ci jest ciężko w końcu Tusia była u Ciebie długo, ale dzięki Tobie była kochana od maleńkości, a teraz ma dobry dom:) Z niecierpliwością czekam na Twoją relację i wrażenia.
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
tula replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Czy maluchy ogłaszać na tel. Biafry? -
Byłem głodny..-Pysio wrócił z adopcji do hotelu-pojechał do domku do Krakowa
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Red prześlij mi swój nr konta na PW bo nie wiem czy nie wykasowałam a ja prześlę do Ukrytego Smoka -
Byłem głodny..-Pysio wrócił z adopcji do hotelu-pojechał do domku do Krakowa
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Aniu wolałabym nie powiem szczerze, już i tak sie ledwo z ogłoszeniami wyrabiam, a na konto banku wchodzę tylko wtedy gdy mam coś przelać, no i raczej nie należę do osób skrupulatnych:) Może Red by sie podjęła? -
Znalazłam pitbulla czarno-brązowego ok 8m-cy. Adoptowany
tula replied to ala21's topic in Już w nowym domu
Wlodi powiedził że bez problemu można psiaka w schronisku wykastrować. -
Byłem głodny..-Pysio wrócił z adopcji do hotelu-pojechał do domku do Krakowa
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Aniu102 czy to Ty pisałaś PW do Wet-siostry? Jeśli tak to bardzo Ci dziekuję:), napisała do mnie i zgodziła przyjąć mojego gołąbka:), jestem jej bardzo wdzięczna:)teraz musze tylko znaleźć transport do Przemyśla. Dogomaniaczka o nicku Ukryty Smok zaoferowała że może wesprzeć finansowo Pysia bo bardzo poruszyła ją jego historia, prosiła o nr konta, wielkie dzięki Ukryty Smoku:):) -
Znalazłam pitbulla czarno-brązowego ok 8m-cy. Adoptowany
tula replied to ala21's topic in Już w nowym domu
Taki psiak na pewno może byc wykastrowany za darmo w schronisku, w końcu jest to psiak bezdomny, który tymczasowo jest pod opieka Ali, jutro zadzwonię do Wlodiego i zapytam kiedy można przeprowadzić kastrację. Chetnie bym go poogłaszała ale powiem szczerze że sie już nie wyrabiam z ogłoszeniami. -
Jaki on biedny:( super że go odwiedzasz Ciapuś
-
Ja też melduję się na wątku, tak jak już psiałam na watku Mandarynki przekazuję swoją deklarację na Misiaczka, niestety więcej na razie nie mogę dołożyć.
-
Byłem głodny..-Pysio wrócił z adopcji do hotelu-pojechał do domku do Krakowa
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania102']Tula ja zaraz do kogoś napiszę, zobaczymy co z tego wyjdzie... Zbiórka jak najbardziej, jakiegoś grosza ja też dołoże:)[/QUOTE] Wielkie dzięki Aniu102:) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
tula replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
3x to jak już będzie wiadomo, ile mają szczeniaczki i na kogo je ogłaszać to ja moge im robić i uaktualniać gumtreekraków, adopcjapsa i cafeanimal, więcej ogłoszeń niestety nie robię bo sie nie wyrabiam. Czy ktoś na wątku jest specjalistą od pisania fajnych tekścików? Bo mi to średnio wychodzi, ale jak trza będzie to coś wyskrobię:) -
[COLOR=#ff0000]A ja offem:) Czy nie znacie może jakiegoś gołebiarza zapaleńca? Kilka dni temu znalazłam gołebia, który z tego co powiedział wet jest staruszkiem, gołąb nie lata niestety. Nie ma połamanych skrzydeł ani nóżek, ale może w coś uderzył i został uszkodzony jakiś nerw, w każdym razie nie ma raczej szans na to żeby latać. Na razie trzymam go w starej klatce po papużkach ale jak długo może w niej siedzieć.. Ja mam kocicę, która uwielbia polować na ptaki, dlatego nie mogę go trzymać, może znacie kogoś kto by sie nim zaopiekował? Tylko nie azyl w Wawie bo tam usypiają ptaki, które nie maja szans na wyzdrowienie. Będę bardzo, bardzo wdzięczna.[/COLOR]
-
Byłem głodny..-Pysio wrócił z adopcji do hotelu-pojechał do domku do Krakowa
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Jej nie może byc tak że Anhata za wszystko płaci, może jakąs zbiórke zrobimy? [COLOR=red]A ja z kolejnym offem:) Czy nie znacie może jakiegoś gołebiarza zapaleńca? Kilka dni temu znalazłam gołebia, który z tego co powiedział wet jest staruszkiem, gołąb nie lata niestety. Nie ma połamanych skrzydeł ani nóżek, ale może w coś uderzył i został uszkodzony jakiś nerw, w każdym razie nie ma raczej szans na to żeby latać. Na razie trzymam go w starej klatce po papużkach ale jak długo może w niej siedzieć.. Ja mam kocicę, która uwielbia polować na ptaki, dlatego nie mogę go trzymać, może znacie kogoś kto by sie nim zaopiekował? Tylko nie azyl w Wawie bo tam usypiają ptaki, które nie maja szans na wyzdrowienie. Będę bardzo, bardzo wdzięczna.[/COLOR] -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
tula replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Cudne są:) Ogłaszamy? -
Byłem głodny..-Pysio wrócił z adopcji do hotelu-pojechał do domku do Krakowa
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Pysio to cudowny psiak, wielkie dzięki Aniu, że znalazł się u Ciebie. To ja czekam na fotki a na razie ogłaszam go cały czas z tymi co mam. -
To staraj się o fotki Marlenka, Tuśkę wydrukowali w Metrze, może z Obamą też się uda:)
-
Sunia w zawiązanym pudle na polu - ma już swój DS
tula replied to anhata's topic in Już w nowym domu
Super bardzo się cieszę, kuruj sie Gigunia u Ani na pewno szybko to nastąpi:) -
Ja też przekazuję moją skromną deklaracje na tego biednego psiaka.