Jump to content
Dogomania

tula

Members
  • Posts

    3626
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tula

  1. Tak tak ja potwierdzam, Wlodi robi super fotki, od jutra bedę dawała Pysia na cafeanimal, oczywiście gumtree wawa i adopcjapsa też mu robię:)
  2. Monday a jakie gumtree bo ja im tez zrobiłam na Wawę:) To dobrze by było podzielic sie miastami żeby sie nie dublować.
  3. Fajnie że tak szybko sie jakiś domek zgłosił, trzymam kciuki za wizytę:)
  4. Ja moge założyć, tylko proszę o PW gdzie wpłacić i ile i jaki tytuł w przelewie wpisać.
  5. [B]dziewczyny potrzebny ktoś kto mógłby jak najszybciej (jutro, pojutrze) zawieźć na sterylke aborcyjną suke od p.Ali do Warszawy (okolice Sadyby więc nie trzeba pchać sie przez miasto) bardzo pilne![/B] [B]Pani Ala może pokryć koszty transportu.[/B]
  6. To z niecierpliwością czekamy na wyniki wizyty:) [B]A ja z offem i wielka prośbą, szukam kogos któ mógłby jak najszybciej (jutro, pojutrze) zawieźć na sterylke aborcyjną suke od p.Ali spod Augustowa koło Warki do Warszawy (okolice Sadyby więc nie trzeba pchać sie przez miasto) bardzo pilne![/B]
  7. [B][SIZE=2][COLOR=black]Dziewczyny sprawa bardzo pilna!!: poszukujemy surowicy przeciw parwowirozie, "na wczoraj", szczeniaki z naszego schronu najprawdopodobniej ją złapały i to dla nich jedyna szansa, jesli ktoś wie gdzie możemy ją zakupić od razu to bardzo proszę o pomoc i kontakt, mój tel: 505-252-365[/COLOR][/SIZE][/B]
  8. [B][SIZE=2][COLOR=black]Dziewczyny sprawa bardzo pilna!!: poszukujemy surowicy przeciw parwowirozie, "na wczoraj", szczeniaki z naszego schronu najprawdopodobniej ją złapały i to dla nich jedyna szansa, jesli ktoś wie gdzie możemy ją zakupić od razu to bardzo proszę o pomoc i kontakt, mój tel: 505-252-365[/COLOR][/SIZE][/B]
  9. [B][SIZE=2][COLOR=black]Dziewczyny sprawa bardzo pilna!!: poszukujemy surowicy przeciw parwowirozie, "na wczoraj", szczeniaki z naszego schronu najprawdopodobniej ją złapały i to dla nich jedyna szansa, jesli ktoś wie gdzie możemy ją zakupić od razu to bardzo proszę o pomoc i kontakt, mój tel: 505-252-365[/COLOR][/SIZE][/B]
  10. Bardzo się ciesze że Mandarynka ma taki dobry domek, bądź szczęsliwa psinko:) [B][SIZE=2][COLOR=black]Dziewczyny sprawa bardzo pilna!!: poszukujemy surowicy przeciw parwowirozie, "na wczoraj", szczeniaki z naszego schronu najprawdopodobniej ją złapały i to dla nich jedyna szansa, jesli ktoś wie gdzie możemy ją zakupić od razu to bardzo proszę o pomoc i kontakt, mój tel: 505-252-365[/COLOR][/SIZE][/B]
  11. [B][SIZE=3][COLOR=black]Dziewczyny sprawa bardzo pilna!!: poszukujemy surowicy przeciw parwowirozie, "na wczoraj", szczeniaki z naszego schronu najprawdopodobniej ją złapały i to dla nich jedyna szansa, jesli ktoś wie gdzie możemy ją zakupić od razu to bardzo proszę o pomoc i kontakt, mój tel: 505-252-365[/COLOR][/SIZE][/B]
  12. Kociczka narazie jest w lecznicy, ale jeszcze dziś jedzie do DT bo musi dostawać antybiotyk przez conajmniej dwa tygodnie, kociczka ma bardzo duże zapalenie w oczodole gdzie zostały resztki oka ( drugie jest chyba ok) potem przejdzie zabieg zaszycia oczodołu, musiała sie bidna nacierpieć....
  13. Zdjęcia bajeczne i domek bajeczny, wielkie dzięki:)
  14. Tak tak jest w Metrze:) bardzo się ucieszyłam bo Tusia była jedynym psiakiem jakiego wczoraj wkleiłam na cafeanimal. Wczoraj więcej nie dałam rady, bo sporą część dnia jeździłysmy z Luisien z kociczką ze schronu do lecznicy, niestety tak to jest jak weterynarz w schronisku zaniedbuje swoje obowiązki:(
  15. Dzisiaj byłyżmy z Luisien w Pankracym i wyprowadziłam Pysia na krótki spacerek, to przemiły, słodki psiaczek. Niestety dopiero po poludniu miał być lekarz, który zajmuje sie chirurgia więc nie dowiedziałam sie jak jego szczęka.
  16. Pewnie że znajdzie, Monday nie trać nadziei:)
  17. Ja cały czas daję Lady do cafeanimal:) Robię jej tez inne ogłszenia.
  18. Biedna sunieczka, mam nadzieję, że szybko wróci do zdrowia.
  19. To czekamy na wyniki wizyty:)
  20. Anhata melduje sie na wątku, tez postaram sie troche ogłoszeń porobić, biedna sunia, co za skur..... ją tak potraktował.
  21. Witam, mam wielką prośbę do Łódzkich dogomaniaczek czy mogłybyście polecić mi w Lodzi jakiegoś dobrego weta, który przeprowadza też niedrogie sterylki. Jakis czas temu wyadoptowałam do Łodzi sunie z naszego schronu, trzeba ją teraz zbadać i jak najszybciej przeprowadzić sterylkę bo jest już jakiś czas po pierwszej cieczce, a obecnej właściceilki nie stać na bardzo wysokie koszty. Będę bardzo wdzięczna za wszelką pomoc:).
  22. Red to czekam na tekst do ogłoszeń, a imie już zdecydujcie dziewczyny bo ja w wymyślaniu imion to kiepska raczej jestem.
  23. Dołączam do watku i tak jak obiecałam jeszcze dziś porobię Tusi trochę ogłoszeń. Od jutra codziennie będę jej robiła ogłoszenie na cafeanimal. Monday przepraszam, że Ci nie odpisałam, ale miałam uszkodzony router od netu i miałam problem z odbieraniem wiadomości a co dopiero z odpisywaniem, ale juz mam nowy:)
×
×
  • Create New...