Jump to content
Dogomania

tula

Members
  • Posts

    3626
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tula

  1. Monday to nie zmieniaj, ja będę robiła na Kraków.
  2. Jak zadzwonię do Pani to zapytam czy jest szansa na fotki:) [B]I ja znowu z offem, zajrzyjcie proszę na wątek psów pani Ali z Augustowa (niektórym już znany) sytuacja jest tragiczna, pani Ala nie ma juz pieniędzy a ma na utrzymaniu ponad 60 psów, każda najmniejsza pomoc i rada potrzebna. Każdy z nas ma psy, więc może sobie wyobrazić co znaczy utrzymanie takiej ilości: [/B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/131629-1-osoba-60-psów-i-ciągle-ich-przybywa...-Pomoc-potrzebna-od-zaraz./page112?p=15201403"][B][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/131629-1-osoba-60-psów-i-ciągle-ich-przybywa...-Pomoc-potrzebna-od-zaraz./page112?p=15201403[/COLOR][/B][/URL]
  3. Ja też mocno kciuki zaciskam, oby sie udało. [B]I ja znowu z offem, zajrzyjcie proszę na wątek psów pani Ali z Augustowa (niektórym już znany) sytuacja jest tragiczna, pani Ala nie ma juz pieniędzy a ma na utrzymaniu ponad 60 psów, każda najmniejsza pomoc i rada potrzebna. Każdy z nas ma psy, więc może sobie wyobrazić co znaczy utrzymanie takiej ilości:[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/131629-1-osoba-60-psów-i-ciągle-ich-przybywa...-Pomoc-potrzebna-od-zaraz./page112?p=15201403"][B]http://www.dogomania.pl/threads/131629-1-osoba-60-psów-i-ciągle-ich-przybywa...-Pomoc-potrzebna-od-zaraz./page112?p=15201403[/B][/URL]
  4. jeszcze nikt nie robi, czekamy na tekścik od Red i nowe fotki:)
  5. Monday witaj kochana po wakacjach:) ja robię Pysiowi gumtree warszawa, cafeanimal i adopcjapsa, to jak możesz to rób mu gumtree kraków, chyba że wolisz warszawę to ja moge robic na kraków:)
  6. Fajnie że po malutku sie oswaja, widzę że masz Anhata wiesci z pierwszej ręki, dzięki:) Ja zadzwonię do Pani za parę dni bo nie chcę jej cały czas nękać telefonami.
  7. [B]Ja też rozmawiałam z panią Alą, ona jest załamana, kolejne suczki jak najszybciej muszą zostać wysterylizowane, brakuje jedzenia dla psów, sytuacja jest dramatyczna.[/B]
  8. Dużo, dużo zdrowia dla Lilki, ale miałyście dziewczyny okropny dzień:( Wielkie buziaki dla Was. Widać że mimo cierpienia Zulusek jest teraz zadowolony i spokojny, dzięki Wam.
  9. Super że Pani dzwoniła do Magdy:) Ja też mam nadzieję, że Sarunia szybko się otworzy. Pati zmień proszę tytuł wątku:)
  10. Dzoniłam do Pani u której jest Sarunia, Pani się martwi bo sunia jak wczoraj weszła do budki tak siedzi w niej cały czas. W nocy jak nikogo nie było chyba wyszła na chwilkę napiła sie wody i zjadła herbatniczki, bo karmy nie chciała, ale nie załatwiała się i Pani sie martwi żeby nie zatrzymał jej sie mocz. Podałam nr telefonu do naszej zoopsycholog Magdy, mam nadzieję że poradzi jak pomalutku przełamywać strach i wycofanie Sary. A może ktoś z Was ma doświadczenie z takim psiakiem, lub zna kogoś kto takim się opiekował i mógłby coś poradzić?
  11. Wiking niesamowita relacja:) Mam wielką nadzieję, że Sarunia skorzysta z szansy, którą dostała:) Obecna Pani naszej Sary już w pierwszej rozmowie zrobiła na mnie świetne wrażenie, po paru rozmowach byłam pewna ze nie trzeba robić u tych Państwa wizyty przedadopcyjnej, a o tym żeby zapytać czy podpiszą umowę przypomniałam sobie dopiero kiedy Wiking napisał o tym na wątku:) Ci Państwo po prostu kochają zwierzęta i mam nadzieję że Sarunia pozwoli im się pokochać.
  12. 3x a wiesz może jak się ma sprawa szczeniaczków?
  13. Sunia juz od kilku godzin jest w nowym domku dzieki Wikingowi i jego TZ:) Wiking mówił mi że bardzo fajni ludzie, super dom i ogród, ale na pewno sam wszystko dokładnie napisze:) Sunia była przerażona całą sytuacją ale w podróży zachowywała sie bardzo grzecznie:) Wiking bardzo Wam dziękuję, sam wiesz jak bardzo jestem Wam wdzięczna:)
  14. Wikingi z TZ przed chwilą byli u nie i brali szampon (na wszelki wypadek gdyby jednak sunia dała sie wykąpać już na miejscu w DS), teraz są na pewno w schronie razem z Wlodim i zapakowują Sarę. Mam nadzieję, że mimo swojego strachu sunia nie bedzie bardzo oponować. Ale się denerwuję.
  15. Bardzo sie cieszymy i czekamy na fotki:)
  16. To chociaż są jakies pozytywne wiadomości, walcz psiaku, z taką opiekunką szybko Ci sie polepszy. Nescca jesteś niesamowita, jak dobrze że masz te tipsy:)
  17. Albo hydroksyzyne, ale i tak trzebaby dać wcześniej żeby zdążyła zadziałać. Anhata a jak sunia reagowała jak do niej podchodziliście?
  18. biedaczek:( jak dobrze że teraz jest już w domu. Wielkie podziękowania dla chłopaków, którzy go przywieźli.
  19. Bardzo Ci dziękuję Ukryty Smoku:) Red czy mogłabyś napisać dla Pysia nowy, aktualny tekścik do ogłoszeń?:)
  20. [quote name='anhata']Tula, piszesz watek na zaginionych ? Jak cos to moge pisac, nie chce powielac.[/QUOTE] Anhata jak możesz to załóż tam wątek bo ja jeszcze nigdy tego wstyd przyznać nie robiłam. Aniu mocno trzymam kciuki i będę robić ogłoszenia na portalch w działach zaginione, ale wiem na podstawie własnego doświadczenia że najlepiej działają w takich sytuacjach plakaty rozwieszane w okolicy, gdzie sie tylko da, nawet w najmniej uczęszczanych miejscach.
  21. No i fajno, Tusia to jeszcze dzieciak więc nic dziwnego że najlepiej jej w towarzystwie swojego młodego pana:)
  22. Wiking ja załatwię żeby dokumenty były przygotowane, Wlodi ma uprzedzić żeby Sara nie była karmiona w sobotę. Jutro będę rozmawiała z tą Panią i poproszę o dokładny adres i prześlę Ci nr tel.
  23. Jaka biedulinka:( Jeśli chodzi o ogłoszenia to muszą być lepsze fotki.
×
×
  • Create New...