tula
Members-
Posts
3626 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tula
-
Ale ze Spajka to słodki pieszczoch:loveu:
-
Wzruszająca historia psiej miłości-Kacper i Iga już w nowym domku!!!!!.
tula replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Właśnie, ja też się przyłączam do prośby Zachary i bardzo niepokoję jak psiaki mają u tych ludzi, jak byście mieli chwilę to wybierzcie się do nich:cool3: -
"Łateczka zgasła w schronisku,Zuzia już w domku."
tula replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Czy coś wiadomo w sprawie adopcji ślicznotek?:cool3: -
Piękny Floyd z zesp.suchego oka (schr.Radom)-już w swoim domku!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Floyd jest w dzisiejszym Metrze, mam nadzieję, że ktoś odpowiedzialny zadzwoni... -
Piękny Floyd z zesp.suchego oka (schr.Radom)-już w swoim domku!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Podnoszę Floyda, ma nadzieję, że w czasie świąt ktoś z pracowników zakraplał mu te krople, chociaż może to moje złudne nadzieje. Odnowiłam mu gumtree i cafeanimal. -
Roki wrócił z adopcji (schr.Radom)-pojechał już do domku!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
No to czekamy, mam nadzieję, że na dobre wieści o Rockim. -
Ta pani przesłala mi nr zaraz po tym jak jej to napisałam, więc myślę, że nie miałaby nic przeciw temu jak by ktoś do niej dzisiaj zadzwonił, ale może faktycznie jutro bardziej wypada:lol:
-
Kleszcz jak się już trochę napompuje się krwią to ma taki brązowy odwłok, bo kleszcz tak naprawdę nie jest cały czarny, odwłok jest jaśniejszy. Astor musiał go miec już jakiś czas i dlatego kleszcz tak wygląda. A jak została sama główka to to jest już martwe i nic nie zrobi. Tak naprawdę to niebezpieczeństwo jest niezależnie od tego czy kleszcz był juz napompowany czy nie. Ja wiele razy wyciągałam i wyciągam moim suniom kleszcze i czasem zdarza mi się oderwać bez główki, ale to już nie jest jakiś problem bo kleszcz już nie żyje. Wazne żeby nie zakaził psa jak jeszcze siedzi cały, ale to już trzeba obserwować, no i pewnie zapobiegawczo można podać jakiś antybiotyk czy coś innego przeciwzapalnego. A Lilith rozmawiałaś z tą Panią?
-
Napisała do mnie z ogłoszenia na Gumtree jakaś Pani zainteresowana adopcją, któregoś ze szczeniaczków. Pytała czy odbiór byłby w Radomiu, napisałam do niej żeby przesłała swój nr telefonu to któraś z Was dziewczyny zadzwoni do niej w najbliższym czasie i porozmawia. Ja nie wiem czy w razie czego mogłybyście zorganizować transport? W każdym razie ta Pani przesłała mi swój nr i wysłyłam go do Ciebie Lilith na pw.
-
Bardzo odważne zdjęcia:lol: :evil_lol: :lol: :evil_lol: Jednym słowem Lilith zostałaś z łóżka wygryziona:lol::lol:
-
Lili jest słodka i szalona:loveu: Życzę Wam WESOŁYCH ŚWIĄT:lol:
-
Poturbowana, bez oczka Milka (Radom) - już w swoim wymarzonym domku!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia na łóżku super:lol: widać, że Milka ma się jak w raju. Ja również życzę wesołych i szczęsliwych Świąt :loveu: -
Na stronach na których ja ogłaszam, maluchy też mają bardzo dużo wyświetleń, coś się w końcu ruszy, myślę ze po świętach bedzie jeszcze większe zainteresowanie.
-
Piękny Floyd z zesp.suchego oka (schr.Radom)-już w swoim domku!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Ale skoro Gallegro pisze, że jest szansa na domek dla jakiegoś pieska w typie ON-ka niesterylizowanego to popatrzcie Red w schronisku, może dzieki temu jakiś inny psiak znajdzie dom:cool3: Albo może napisać do Wlodiego żeby się rozejrzał, on chyba jest dość często w schronisku. Tymczasem życzę wesołych i szczęsliwych Świąt i mam ogromną nadzieję, że zaraz po nich Floyd znajdzie domek. Ja dopóki nie wyjadę na turnus będę mu uaktualniała ogłoszenia. -
Super:multi::multi:, strasznie sie cieszę, cały czas wierzyłam, że Murzynek znajdzie w końcu swój dom. Szacuneczek dla Ciebie Monday za samozaparcie i opiekę nad psiakiem, dzięki Tobie już nie siedzi samotny:loveu: Podzielam zdanie Lilith, psiaki potrafią się ze sobą dogadać tylko muszą sobie ustawić hierarchię, a ci Państwo skoro zdecydowali sie na drugiego psa to napewno brali pod uwagę, że na początku bedzie trzeba trochę popracować nad wprowadzeniem Murzynka do stada. Będzie dobrze:lol:, no i oczywiście czekamy na wieści z nowego domku:cool3: A masz może jakieś fotki?
-
Piękny Floyd z zesp.suchego oka (schr.Radom)-już w swoim domku!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Podnoszę Floyda, dzisiaj znowu uaktualniłam mu cafeanimal. -
"Łateczka zgasła w schronisku,Zuzia już w domku."
tula replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
No to namawiaj ją DORKA, namawiaj:lol: -
"Łateczka zgasła w schronisku,Zuzia już w domku."
tula replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Właśnie, właśnie czy coś wiadomo?? -
Piękny Floyd z zesp.suchego oka (schr.Radom)-już w swoim domku!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Piękny Floyd ma ogłoszenia tutaj: [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1904411_piekny_duzy_floyd_uratuj_go.html"][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=black]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1904411_piekny_duzy_floyd_uratuj_go.html[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23683337,__Cala_Polska_Zwierzaki___Adopcja,608-192.html"][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=black]http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23683337,__Cala_Polska_Zwierzaki___Adopcja,608-192.html[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.eoferty.com.pl/id119651.html"][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=black]http://www.eoferty.com.pl/id119651.html[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?aid=3027394&cid=170"][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=black]http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?aid=3027394&cid=170[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,4094,Lw==.html"][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=black]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,4094,Lw==.html[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://krakow.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-Pi-kny-du-y-Floyd-uratuj-go-W0QQAdIdZ119274063"][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=black]http://krakow.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-Pi-kny-du-y-Floyd-uratuj-go-W0QQAdIdZ119274063[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-Pi-kny-du-y-Floyd-uratuj-go-W0QQAdIdZ119276080"][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=black]http://warszawa.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-Pi-kny-du-y-Floyd-uratuj-go-W0QQAdIdZ119276080[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] i oczywiście na cafeanimal: [U][URL="http://zwierzaki.cafeanimal.pl/Jestem-Floyd-moge-oslepnac-zabierz-mnie-do-domu,18031"][COLOR=black]http://zwierzaki.cafeanimal.pl/Jestem-Floyd-moge-oslepnac-zabierz-mnie-do-domu,18031[/COLOR][/URL][/U][URL="http://zwierzaki.cafeanimal.pl/Floyd---moge-oslepnac---zabierz-mnie-do-domu,17994"][COLOR=black][/COLOR][/URL]