Jump to content
Dogomania

tula

Members
  • Posts

    3626
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tula

  1. Codziennie daje Murzynka od nowa na Gumtree, jak tylko załaduję sobie kartę w telefonie to zrobie mu wyróżnione na eoferty, ale jak zwykle nie mam czasu iść i kupić:roll: A co to za dom?
  2. Mtf wysłałam Ci maila z nr telefonu Pana zainteresowanego adopcją foksi, który odezwał sie do mnie z jednego z ogłoszeń.
  3. Baaardzo się cieszę:multi::multi::multi: I z niecierpliwością czekam na fotki:cool3:
  4. Ja właśnie też nie wiem czy odnawiać Topedzie ogłoszenia:roll:
  5. Tak uaktualniłam jej wiekszość ogłoszeń, przepraszam zapomniałam wkleić linków. Nawet miałam pytać czy ktoś nie dzwonił bo np. na gumtree warszawa i gumtree kraków Sigmusia miała po 150 wejśc w pierwszym dniu. Ale jak nikt się nie odezwie to za kilka dni znowu uaktualnię ogłoszenia.
  6. A czy są jakieś informacje z nowego domu Murki??:cool3:
  7. Wielkie dzięki Maszaberla, że tak pomagasz naszym radomskim psiakom:loveu:
  8. Szaleniec:lol:, ale Twoja sunia tez nie odpuszcza:lol:
  9. Ja popatrze gdzie by jeszcze można biedulkę oglosić i uaktualnie jej poprzednie ogłoszenia bo pewnie trochę pospadały.
  10. Ano, ano, na szczęście pogryzienie powierzchowne, ale zbieramy na leczenie tego guza Łatki- bazarek w banerku, może skusicie się na super kolczyki;)
  11. Ja codziennie odnawiam mu Gumtree, teraz dostałam reklamy jakis nowych portali ogłoszeniowych to też zamieszczę tam ogłoszenie Murzynka.
  12. he, he z ortografią to u mnie kiepsko raczej:lol: Ja też się piszę na kolczyki są super, no i oczywiście będę pisac na wątkach. Widzę, że z Ciebie Lilith też nocny marek:evil_lol:
  13. Lilith super bazarek i super kolczyki:loveu:, ja chce, ja chcę. Tylko "L" Ci się zagubiło w nazwie w banerku.
  14. Przepiękna:loveu: dzisiaj wieczorem uaktualnię ślicznotce ogłoszenia z nowymi fotkami.
  15. To dużo zdrówka Orpha:lol: SBD Murka pojechała do domku, za to dzień przed wyjazdem nie wiadomo dlaczego dziabnęła nam chorą Łatkę biedulkę, która ma wielkiego guza na brzuszku.
  16. Wielkie dzięki Lilith:loveu:, już sobie wklejam banerek.
  17. Podnoszę Łateczkę, ona bardzo nas potrzebuje..
  18. Wiosna idzie, to może razem z nią dziewczyny zawitają w odwiedziny do Maniusia:cool3::lol:
  19. DORKA napisała, ze pogryzienie jest na szczęście powierzchowne, ale teraz najważniejsze, zeby zdiagnozować ten guz u Łatki, a na to są potrzebne środki finansowe:-( Nie wiem dlaczego Murka pogryzła Łatkę, może przeczuwała, że następnego dnia jedzie do domu i była taka podekscytowana. Ciekawe jak jej jest w nowym domku.
  20. Monday ja będę codziennie kasować ogłoszenie Murzynka na Gumtree i dodawać nowe, żeby był na pierwszej stronie.
  21. Ogłoszenia były dodane wczoraj wieczorem, jak widziałam, więc powinny być aktualne. A Lili jest naprawdę śliczna i wileka z niej pieszczocha jak widać na fotkach:lol:
  22. [COLOR=black]Zobaczyłam na Gumtree takie ogłoszenie:[/COLOR] [URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-Przygarn-szczeniaka-W0QQAdIdZ112643661"][COLOR=black]Przygarnę szczeniaka - Zwierzaki Psy Koty Konie Papużki i Inne - Gumtree Warszawa[/COLOR][/URL] [COLOR=black]osoba chyba dość niezdecydowana biorąc pod uwagę ilość wymienionych ras, ale może warto przedzwonić, w końcu Lili to jeszcze szczeniaczek:lol: i to jaki słodki szczeniaczek.[/COLOR] [COLOR=black]A i jeszcze jedno też z Gumtree:[/COLOR] [URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-poszukuj-pieska-W0QQAdIdZ112630008"][COLOR=black]poszukuję pieska - Zwierzaki Psy Koty Konie Papużki i Inne - Gumtree Warszawa[/COLOR][/URL]
  23. Chciałam porobić suniom ogłoszenia tylko czekałam aż dziewczyny pojadą do schronu i porobią fotki, bo nie mam takich, na których są razem. Tylko teraz jak Łatka ma tego guza to chyba lepiej najpierw zbadać co to jest i dopiero po diagnozie zabrać sie za ogłaszanie. Teraz musimy zacząc zbierać środki na leczenie. Monday dzięki, że przyłączyłaś się do wątku:loveu:
×
×
  • Create New...