tula
Members-
Posts
3626 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tula
-
Mtf wysłałam Ci maila z nr telefonu Pana zainteresowanego adopcją foksi, który odezwał sie do mnie z jednego z ogłoszeń.
-
Murka-znaleziona w polu,pojechała do własnego domu
tula replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Baaardzo się cieszę:multi::multi::multi: I z niecierpliwością czekam na fotki:cool3: -
Zrezygnowana suńka w radomskim schronisku, ona już nie ma nadziei...
tula replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Ja właśnie też nie wiem czy odnawiać Topedzie ogłoszenia:roll: -
Mała biała porzucona Sigma z nużycą - już w domku stałym!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Tak uaktualniłam jej wiekszość ogłoszeń, przepraszam zapomniałam wkleić linków. Nawet miałam pytać czy ktoś nie dzwonił bo np. na gumtree warszawa i gumtree kraków Sigmusia miała po 150 wejśc w pierwszym dniu. Ale jak nikt się nie odezwie to za kilka dni znowu uaktualnię ogłoszenia. -
Murka-znaleziona w polu,pojechała do własnego domu
tula replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
A czy są jakieś informacje z nowego domu Murki??:cool3: -
Pilnie DS dla dropiatego pieska.Rudy już ma domek.Asik wciąż czeka.W-wa
tula replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
Czy coś nowego u Tajfunka? -
"Łateczka zgasła w schronisku,Zuzia już w domku."
tula replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
he, he z ortografią to u mnie kiepsko raczej:lol: Ja też się piszę na kolczyki są super, no i oczywiście będę pisac na wątkach. Widzę, że z Ciebie Lilith też nocny marek:evil_lol: -
"Łateczka zgasła w schronisku,Zuzia już w domku."
tula replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Lilith super bazarek i super kolczyki:loveu:, ja chce, ja chcę. Tylko "L" Ci się zagubiło w nazwie w banerku. -
Mała biała porzucona Sigma z nużycą - już w domku stałym!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Przepiękna:loveu: dzisiaj wieczorem uaktualnię ślicznotce ogłoszenia z nowymi fotkami. -
"Łateczka zgasła w schronisku,Zuzia już w domku."
tula replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Wielkie dzięki Lilith:loveu:, już sobie wklejam banerek. -
Mała biała porzucona Sigma z nużycą - już w domku stałym!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
No cudo po prostu:loveu: -
"Łateczka zgasła w schronisku,Zuzia już w domku."
tula replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Podnoszę Łateczkę, ona bardzo nas potrzebuje.. -
Murka-znaleziona w polu,pojechała do własnego domu
tula replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
DORKA napisała, ze pogryzienie jest na szczęście powierzchowne, ale teraz najważniejsze, zeby zdiagnozować ten guz u Łatki, a na to są potrzebne środki finansowe:-( Nie wiem dlaczego Murka pogryzła Łatkę, może przeczuwała, że następnego dnia jedzie do domu i była taka podekscytowana. Ciekawe jak jej jest w nowym domku. -
Ogłoszenia były dodane wczoraj wieczorem, jak widziałam, więc powinny być aktualne. A Lili jest naprawdę śliczna i wileka z niej pieszczocha jak widać na fotkach:lol:
-
[COLOR=black]Zobaczyłam na Gumtree takie ogłoszenie:[/COLOR] [URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-Przygarn-szczeniaka-W0QQAdIdZ112643661"][COLOR=black]Przygarnę szczeniaka - Zwierzaki Psy Koty Konie Papużki i Inne - Gumtree Warszawa[/COLOR][/URL] [COLOR=black]osoba chyba dość niezdecydowana biorąc pod uwagę ilość wymienionych ras, ale może warto przedzwonić, w końcu Lili to jeszcze szczeniaczek:lol: i to jaki słodki szczeniaczek.[/COLOR] [COLOR=black]A i jeszcze jedno też z Gumtree:[/COLOR] [URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-poszukuj-pieska-W0QQAdIdZ112630008"][COLOR=black]poszukuję pieska - Zwierzaki Psy Koty Konie Papużki i Inne - Gumtree Warszawa[/COLOR][/URL]
-
"Łateczka zgasła w schronisku,Zuzia już w domku."
tula replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Chciałam porobić suniom ogłoszenia tylko czekałam aż dziewczyny pojadą do schronu i porobią fotki, bo nie mam takich, na których są razem. Tylko teraz jak Łatka ma tego guza to chyba lepiej najpierw zbadać co to jest i dopiero po diagnozie zabrać sie za ogłaszanie. Teraz musimy zacząc zbierać środki na leczenie. Monday dzięki, że przyłączyłaś się do wątku:loveu: