-
Posts
10718 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by paros
-
Zmasakrowany Papcio...MA WŁASNY DOM !!!!!! :-)))))))))))))))
paros replied to Biafra's topic in Już w nowym domu
Jak zdrówko Papcia :roll: [IMG]http://www.konie.sos.pl/zdjeciaDoDodania/zdjeciaNaForum/papcio1.JPG[/IMG] -
Niewidoma Viktoria-na Tymczasie-zostaje-Viktoria za TM.
paros replied to julia.zuzanna's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Octawio, co u Victorii słychać? :roll: -
I nikt o Kapselku nie pamięta :shake: [IMG]http://www.schronisko.wielun.pl/adopcje/Kapsel/Kapsel_2.jpg[/IMG]
-
[Wieluń]Sabinka choć bardzo chora - ma wspaniały DOM! (str.18)
paros replied to MałGośka's topic in Już w nowym domu
Do serca przytul Sabinkę :roll: [IMG]http://www.schronisko.wielun.pl/adopcje/Sabinka/Sabinka_9.jpg[/IMG] -
Nuka nie ma domu i martwi się :-( [IMG]http://images3.fotosik.pl/109/da0204002e094a32.jpg[/IMG]
-
Niepełnosprawny Oskar wciąż potrzebuje pomocy finansowej
paros replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
I co słychać u Oskarka? [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/9967/oskar0190ju.jpg[/IMG] -
KOAN - przepiękny psiak szuka przyjaciela na całe życie !!!
paros replied to Asia_M's topic in Już w nowym domu
Też nie ma domku :-( :shake: -
Przykro, że Czupurka nie ma domu :-( Nawet nie poznała co to jest dom i już go straciła :-( [IMG]http://img103.imageshack.us/img103/9143/dsc01492fn1.jpg[/IMG]
-
KAJTEK vel DLUGOWATY POCIESZNIAK szuka domu i szuka, czy znajdzie?
paros replied to zaba14's topic in Już w nowym domu
Kajtuś na górze szuka domku :roll: [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/65/10061280zx.jpg[/IMG] -
Zółty labkowy...na leczeniu..A CO PO TYM..?? WRÓCI DO SCHRONU;(?
paros replied to Ewlee's topic in Już w nowym domu
Żółty ciągle nie ma domku :shake: [IMG]http://images3.fotosik.pl/76/300f5349bec0abe5med.jpg[/IMG] -
[quote name='netti1'] [img]http://images1.fotosik.pl/276/286ff6b56ca95f9d.jpg[/img] [COLOR=Red][SIZE=3]nie pozwólmy zmarnowac pracy którą DT włozył w doprowadzenie Oskara do takiego stanu w jakim jest dzis!!!jesli nie mozesz pomóc dając mu dom lub tymczas,prosze wpłac choc złotówkę aby mógł zamieszkac w hoteliku dla psów!!Każdy grosz jest na wagę złota,jednak psiakowi najbardziej potrzebny jest dom!!! [/SIZE][/COLOR][B] FUNDACJA NIECHCIANE I ZAPOMNIANE - SOS DLA ZWIERZĄT BANK PKO BP Nr. konta: 22102034080000490201742246 [COLOR=Sienna]na to konto mozna dokonywac wpłat z dopiskiem "na Oskara", wszyskim bardzo dziękujemy w jego imieniu [/COLOR][/B][/QUOTE] Oskar prosi o wpłaty na hotelik - to jego ostatnia szansa :roll:
-
Neruś odszedł..sam,niekochany..w schronisku :(
paros replied to zaba14's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Neruś ciągle nie ma domu? :shake: -
Warszawa SGGW-Bokserek Staś-szuka domku-za późno-za TM
paros replied to oktawia6's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ale czytałam, że już lepiej chodzi :roll: Tyle czasu w klinice. :shake: -
Simba i Bambo - zakochana para. SIMBA szczęśliwa w nowym domu!!!
paros replied to Aleksandra_B's topic in Już w nowym domu
Przepraszam, że to trochę trwało ale orlenowski Kuba... :-( Ola napisałam tekścik, ale nie wiem czy o taki Tobie chodziło? [SIZE="4"][B]Romeo i Julia w "psim wydaniu".[/B][/SIZE] W pewnym hoteliku dla zwierząt los skrzyżował losy dwóch psiaków, obu bezdomnych, samotnych i niechcianych. [B]Pies Bambo[/B] wałęsał się bez opieki. Dobra dusza zgarnęła go samotnego z ulicy i zapewniła tymczasowo dach nad głową. [B]Suka Simba[/B] (ok. 4-ro letnia) mieszkała na dworze, w śniegu urodziła szczeniaki. Zaraz po urodzeniu maleństw trafiła razem z nimi do schroniska, gdzie uśpiono jej dzieci a ona zdominowana przez inne psy spędzała smutne, szare dni w schroniskowej klatce. Simba została wyciągnięta ze schroniska i trafiła do hoteliku dla zwierząt. Tam została wysterylizowana. Kiedy Simba i Bambo spotkali się, to pokochali się i zamieszkali razem w hotelikowym boksie. Razem wychodzą na spacery, spędzają ze sobą cały czas. Można powiedzieć, że nie są już samotne, bo mają siebie. Ale nie mają domu. Zarówno Bambo jak i Simba są psami nieufnymi. Na początku boją się ludzkiej ręki. Nie wiedzą, co to jest własny kąt, własne posłanie czy własna miska. Będąc razem są pewniejsze siebie i szczęśliwe. Dlatego najlepiej byłoby, gdyby psiaki zostały adoptowane razem. Ale trudno jest znaleźć wspólny dom dla obu, dlatego szukamy osobnych domów – szukamy domu dla każdego z nich. To kochane psiaki, które ciągle uczą się ufać ludziom. Bardzo potrzebują w końcu tego jedynego Opiekuna, który pokocha te psy i pokaże, że człowiekowi można zaufać. Będą mu oddane całkowicie. Opiekowanie się psem, który wcześniej był bezdomny, jest niezwykłą przyjemnością. Wdzięczność i miłość, które Tobie okazuje jest całkiem inne niż w przypadku psa, który jest w domu od szczeniaka! -
Misio z Zabrza - SZCZĘŚLIWY W SWOIM DOMKU W SOPOCIE
paros replied to paros's topic in Już w nowym domu
Dlaczego Misio nie podoba się nikomu!! :cool3: -
Rottka Zula - zbieramy na operację i szukamy domku !!!!
paros replied to Agata_Emi's topic in Już w nowym domu
Co z Zulą? :roll: [IMG]http://img83.imageshack.us/img83/7035/zula14wm.jpg[/IMG] -
Wszyscy zapomnieli o Misiu :shake: [IMG]http://4lapy.pl/ogloszenia/zdjecia/5111_400_3.jpg[/IMG]