Jump to content
Dogomania

paros

Members
  • Posts

    10718
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by paros

  1. Jak zdrówko Papcia :roll: [IMG]http://www.konie.sos.pl/zdjeciaDoDodania/zdjeciaNaForum/papcio1.JPG[/IMG]
  2. Octawio, co u Victorii słychać? :roll:
  3. I nikt o Kapselku nie pamięta :shake: [IMG]http://www.schronisko.wielun.pl/adopcje/Kapsel/Kapsel_2.jpg[/IMG]
  4. Do serca przytul Sabinkę :roll: [IMG]http://www.schronisko.wielun.pl/adopcje/Sabinka/Sabinka_9.jpg[/IMG]
  5. Nuka nie ma domu i martwi się :-( [IMG]http://images3.fotosik.pl/109/da0204002e094a32.jpg[/IMG]
  6. I co słychać u Oskarka? [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/9967/oskar0190ju.jpg[/IMG]
  7. Też nie ma domku :-( :shake:
  8. Przykro, że Czupurka nie ma domu :-( Nawet nie poznała co to jest dom i już go straciła :-( [IMG]http://img103.imageshack.us/img103/9143/dsc01492fn1.jpg[/IMG]
  9. Kajtuś na górze szuka domku :roll: [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/65/10061280zx.jpg[/IMG]
  10. Żółty ciągle nie ma domku :shake: [IMG]http://images3.fotosik.pl/76/300f5349bec0abe5med.jpg[/IMG]
  11. [quote name='netti1'] [img]http://images1.fotosik.pl/276/286ff6b56ca95f9d.jpg[/img] [COLOR=Red][SIZE=3]nie pozwólmy zmarnowac pracy którą DT włozył w doprowadzenie Oskara do takiego stanu w jakim jest dzis!!!jesli nie mozesz pomóc dając mu dom lub tymczas,prosze wpłac choc złotówkę aby mógł zamieszkac w hoteliku dla psów!!Każdy grosz jest na wagę złota,jednak psiakowi najbardziej potrzebny jest dom!!! [/SIZE][/COLOR][B] FUNDACJA NIECHCIANE I ZAPOMNIANE - SOS DLA ZWIERZĄT BANK PKO BP Nr. konta: 22102034080000490201742246 [COLOR=Sienna]na to konto mozna dokonywac wpłat z dopiskiem "na Oskara", wszyskim bardzo dziękujemy w jego imieniu [/COLOR][/B][/QUOTE] Oskar prosi o wpłaty na hotelik - to jego ostatnia szansa :roll:
  12. Tyle czasu szuka domu i nikt nie zgłaszał się :shake: :razz:
  13. Neruś ciągle nie ma domu? :shake:
  14. A ja, zajęta orlenowskim Kubusiem, nawet nie wiedziałam, :shake: że Salomonek za TM :-( Dopiero dzisiaj dowiedziałam się :bigcry: :bigcry: :bigcry:
  15. Ale czytałam, że już lepiej chodzi :roll: Tyle czasu w klinice. :shake:
  16. Koszi jak przykro, że znowu nie masz domu :-( [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/7452/koszi2mc9.png[/IMG]
  17. Przepraszam, że to trochę trwało ale orlenowski Kuba... :-( Ola napisałam tekścik, ale nie wiem czy o taki Tobie chodziło? [SIZE="4"][B]Romeo i Julia w "psim wydaniu".[/B][/SIZE] W pewnym hoteliku dla zwierząt los skrzyżował losy dwóch psiaków, obu bezdomnych, samotnych i niechcianych. [B]Pies Bambo[/B] wałęsał się bez opieki. Dobra dusza zgarnęła go samotnego z ulicy i zapewniła tymczasowo dach nad głową. [B]Suka Simba[/B] (ok. 4-ro letnia) mieszkała na dworze, w śniegu urodziła szczeniaki. Zaraz po urodzeniu maleństw trafiła razem z nimi do schroniska, gdzie uśpiono jej dzieci a ona zdominowana przez inne psy spędzała smutne, szare dni w schroniskowej klatce. Simba została wyciągnięta ze schroniska i trafiła do hoteliku dla zwierząt. Tam została wysterylizowana. Kiedy Simba i Bambo spotkali się, to pokochali się i zamieszkali razem w hotelikowym boksie. Razem wychodzą na spacery, spędzają ze sobą cały czas. Można powiedzieć, że nie są już samotne, bo mają siebie. Ale nie mają domu. Zarówno Bambo jak i Simba są psami nieufnymi. Na początku boją się ludzkiej ręki. Nie wiedzą, co to jest własny kąt, własne posłanie czy własna miska. Będąc razem są pewniejsze siebie i szczęśliwe. Dlatego najlepiej byłoby, gdyby psiaki zostały adoptowane razem. Ale trudno jest znaleźć wspólny dom dla obu, dlatego szukamy osobnych domów – szukamy domu dla każdego z nich. To kochane psiaki, które ciągle uczą się ufać ludziom. Bardzo potrzebują w końcu tego jedynego Opiekuna, który pokocha te psy i pokaże, że człowiekowi można zaufać. Będą mu oddane całkowicie. Opiekowanie się psem, który wcześniej był bezdomny, jest niezwykłą przyjemnością. Wdzięczność i miłość, które Tobie okazuje jest całkiem inne niż w przypadku psa, który jest w domu od szczeniaka!
  18. Mysia! Przecież [B]Upek jest w domku[/B] i to niedaleko mnie :lol: Widzę, że bardzo zaniedbałam pieski i domków ciągle nie mają :shake: Niedługo wezmę się za ogłoszenia w necie :lol:
  19. Dlaczego Misio nie podoba się nikomu!! :cool3:
  20. Ja w czwartek wpłaciłam na poczcie od razu na dwa miesiące - 120 zł :lol:
  21. Klifford czeka na pomoc!! :modla: :modla: :modla: [IMG]http://img372.imageshack.us/img372/8695/kopiadsc02819sn8.jpg[/IMG]
  22. Co z Zulą? :roll: [IMG]http://img83.imageshack.us/img83/7035/zula14wm.jpg[/IMG]
  23. Wszyscy zapomnieli o Misiu :shake: [IMG]http://4lapy.pl/ogloszenia/zdjecia/5111_400_3.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...