-
Posts
10718 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by paros
-
Zagłodzona sunia, Ma wspaniały domek u Morgan, Dziękujemy :))))))))
paros replied to Ksera's topic in Już w nowym domu
I co :razz: -
Dziewczyny z Olkusza zajrzyjcie [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=37735"][COLOR="Red"]TUTAJ PILNE!![/COLOR][/URL] :modla: :modla: :modla:
-
Dziewczyny jest prośba :modla: :modla: zajrzyjcie TUTAJ PILNE!!
-
FFA: Foksterier i Dalmatynka mają swoje domy, hurra
paros replied to lena_zet's topic in Już w nowym domu
Taka cisza :shake: -
Misio z Zabrza - SZCZĘŚLIWY W SWOIM DOMKU W SOPOCIE
paros replied to paros's topic in Już w nowym domu
Misio czeka :-( [IMG]http://img112.imageshack.us/img112/729/dsc098644jx.jpg[/IMG] -
Romus za TM (*) zabity przez samochod,Jula też za TM [*]
paros replied to Tigraa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
I ciągle nie ma domu :-( Na kogo namiary do ogłoszeń? -
Łódź-Ogromny Psi Szkielet:((((Odnalazł "swoich" LUDZI:))))
paros replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Dragon zdrowiej psinko :roll: [IMG]http://images3.fotosik.pl/303/c5b404242c355d65.jpg[/IMG] -
FFA: Foksterier i Dalmatynka mają swoje domy, hurra
paros replied to lena_zet's topic in Już w nowym domu
To trzymam :thumbs: :thumbs: :thumbs: -
FFA: Foksterier i Dalmatynka mają swoje domy, hurra
paros replied to lena_zet's topic in Już w nowym domu
No niestety te pieski są takie "czupurne". I on jest w wieku, że "czuje się dorosły" i dlatego taki "energiczny". :cool3: Nie można pozwolić mu dominować w domu. Jeżeli zaczepia Maxa to nieraz trzeba Maxowi pomóc i Spaikiego zganić mówiąc "feeee, brzydki pies". Max nie może być zestresowany i smutny. :shake: Max musi też wiedzieć, że jest też ważny dla Ciebie. Widać, że Spaiki trochę zbyt pewnie zaczyna się czuć. I jeżeli jest niegrzeczny to po skarceniu "feee" obrazić się na niego a kiedy grzeczny to pochwalić "grzeczny piesek" jednocześnie go głaszcząc. Niech Spaikiemu skojarzy pieszczotę z grzecznym zachowaniem :roll: -
FFA: Foksterier i Dalmatynka mają swoje domy, hurra
paros replied to lena_zet's topic in Już w nowym domu
OMM trudno Ci się dziwić, że denerwujesz się - to normalne, że przed wizytą "ciśnienie rośnie" :shake: a szczególnie "taką wizytą" :cool3: Skoro psiaki pogniewały się na Ciebie to poczekaj trochę i niedługo powinno "im przejść". :evil_lol: Możesz udać "jak gdyby nigdy nic" i może po małym smakołyku? Ale ostrożnie aby jeden nie był zazdrosny o drugiego? :evil_lol: A dalmatynka ma osobny wątek? -
Straciła życie broniąc dzieci...zostaly 4 sierotki-3 juz w domach
paros replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Mam chętną na kotka, kiedyś ogłosiłam sierotki i teraz dostałam maila :lol: Ta pani jest z okolic Mińska Maz. - komu wysłać maila? A gdzie jest ten ketek, czy gdzieś blisko? -
Zagłodzona sunia, Ma wspaniały domek u Morgan, Dziękujemy :))))))))
paros replied to Ksera's topic in Już w nowym domu
Asta jeszcze tu w necie :lol: [URL="http://www.eoferty.com.pl/id24814_zdazyc_uratowac_malutka_aste.html"]eoferty[/URL] [URL="http://4lapy.pl/ogloszenia/pokaz.php?id_ogl=23967&id_kat=11&pi=0"]4lapy[/URL] [URL="http://www.mojpupil.pl/psy-oddam-*Rasa_Mieszana,33.html"]mojpupil[/URL] [URL="http://www.psy.pl/adopcje/?A=view&sort=0&R=a&if=8918"]psy[/URL] i zgłoszona do szukamdomu -
Neruś odszedł..sam,niekochany..w schronisku :(
paros replied to zaba14's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nero, właśnie umieszczam w necie, że nie masz domku :shake: eoferty 4lapy mojpupil ale.gratka psy kupiepsa i zgłoszony do szukamdomu -
FFA: Foksterier i Dalmatynka mają swoje domy, hurra
paros replied to lena_zet's topic in Już w nowym domu
Zaglądałam rano, ale była cisza :roll: OMM widzę, że świetnie dajesz sobie radę. Można próbować (ale tylko przy Waszej czujnej obecności) zdejmować kagańce i przy próbie starcia powiedzieć "fee" i pokazać kaganiec a przy drugiej założyć kagańce. :cool3: Spaiki chce się bawić a Max na razie nia ma ochoty :shake: Ciekawe co będzie? :roll: -
Sonia niańczy przybrane dzieci - jeszcze dla Niki szuka domu!!!
paros replied to Tweety's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za Sonię :thumbs: :thumbs: :thumbs: -
Straciła życie broniąc dzieci...zostaly 4 sierotki-3 juz w domach
paros replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Cz znalazła domek :lol: -
FFA: Foksterier i Dalmatynka mają swoje domy, hurra
paros replied to lena_zet's topic in Już w nowym domu
OMM widzę, że sytuacja normuje się. Spaiki jest młodym i akurat w tym wieku psy czują się "dorosłe" i chcą pokazać swoją siłę. Max jako starszy jest ździwiony takim zachowaniem młokosa. To powarkiwanie to wyrażanie swojego niezadowolenia. A dlaczego pakuje się do łóżka? Może w poprzednim domu pozwalano mu :cool3: Ale Ty mu nie pozwalaj, "feeeee" i niech schodzi z łóżka. Wydaje mnie się, że to kwestia kilku dni i psiaki zaprzyjaźnią się. Ja tu zaglądam a Ty pisz co dzieje się. [COLOR="Red"][B][SIZE="3"]Z Nowym Rokiem dużo zdrowia, pieniążków i spełnienia życzeń dla wszystkich Dogomaniaków i ich Rodzin, Psiaków i Kociaków oraz innych Zwierzaków[/SIZE][/B][/COLOR] -
Zagłodzona sunia, Ma wspaniały domek u Morgan, Dziękujemy :))))))))
paros replied to Ksera's topic in Już w nowym domu
Wstawiłam ją na dwa fora :lol: [URL="http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=8486"]kupiepsa[/URL] [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/451223_zdazyc_uratowac_malutka_aste.html"]ale.gratka[/URL]