Jump to content
Dogomania

paros

Members
  • Posts

    10718
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by paros

  1. Czy namiary nie zmieniły się :roll: Będę ponawiać ogłoszenia :roll: Wtedy zrobiłam akcję ogłoszeniową, katya znalazła ogłoszenia z nr tel. majafaja, które ogłaszałam ja - ogłaszam jako ina88 A teraz na kogo namiary?
  2. Dziewczyny z Olkusza zajrzyjcie [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=37735"][COLOR="Red"]TUTAJ PILNE!![/COLOR][/URL] :modla: :modla: :modla:
  3. Dziewczyny jest prośba :modla: :modla: zajrzyjcie TUTAJ PILNE!!
  4. Misio czeka :-( [IMG]http://img112.imageshack.us/img112/729/dsc098644jx.jpg[/IMG]
  5. Tyla czasu i nic :shake: [IMG]http://images1.fotosik.pl/169/3c9a8ca4ba879ac4.jpg[/IMG]
  6. I ciągle nie ma domu :-( Na kogo namiary do ogłoszeń?
  7. Dragon zdrowiej psinko :roll: [IMG]http://images3.fotosik.pl/303/c5b404242c355d65.jpg[/IMG]
  8. Na kogo podać namiary w ogłoszeniach?? :roll:
  9. To trzymam :thumbs: :thumbs: :thumbs:
  10. No niestety te pieski są takie "czupurne". I on jest w wieku, że "czuje się dorosły" i dlatego taki "energiczny". :cool3: Nie można pozwolić mu dominować w domu. Jeżeli zaczepia Maxa to nieraz trzeba Maxowi pomóc i Spaikiego zganić mówiąc "feeee, brzydki pies". Max nie może być zestresowany i smutny. :shake: Max musi też wiedzieć, że jest też ważny dla Ciebie. Widać, że Spaiki trochę zbyt pewnie zaczyna się czuć. I jeżeli jest niegrzeczny to po skarceniu "feee" obrazić się na niego a kiedy grzeczny to pochwalić "grzeczny piesek" jednocześnie go głaszcząc. Niech Spaikiemu skojarzy pieszczotę z grzecznym zachowaniem :roll:
  11. OMM trudno Ci się dziwić, że denerwujesz się - to normalne, że przed wizytą "ciśnienie rośnie" :shake: a szczególnie "taką wizytą" :cool3: Skoro psiaki pogniewały się na Ciebie to poczekaj trochę i niedługo powinno "im przejść". :evil_lol: Możesz udać "jak gdyby nigdy nic" i może po małym smakołyku? Ale ostrożnie aby jeden nie był zazdrosny o drugiego? :evil_lol: A dalmatynka ma osobny wątek?
  12. Mam chętną na kotka, kiedyś ogłosiłam sierotki i teraz dostałam maila :lol: Ta pani jest z okolic Mińska Maz. - komu wysłać maila? A gdzie jest ten ketek, czy gdzieś blisko?
  13. Asta jeszcze tu w necie :lol: [URL="http://www.eoferty.com.pl/id24814_zdazyc_uratowac_malutka_aste.html"]eoferty[/URL] [URL="http://4lapy.pl/ogloszenia/pokaz.php?id_ogl=23967&id_kat=11&pi=0"]4lapy[/URL] [URL="http://www.mojpupil.pl/psy-oddam-*Rasa_Mieszana,33.html"]mojpupil[/URL] [URL="http://www.psy.pl/adopcje/?A=view&sort=0&R=a&if=8918"]psy[/URL] i zgłoszona do szukamdomu
  14. Nero, właśnie umieszczam w necie, że nie masz domku :shake: eoferty 4lapy mojpupil ale.gratka psy kupiepsa i zgłoszony do szukamdomu
  15. Zaglądałam rano, ale była cisza :roll: OMM widzę, że świetnie dajesz sobie radę. Można próbować (ale tylko przy Waszej czujnej obecności) zdejmować kagańce i przy próbie starcia powiedzieć "fee" i pokazać kaganiec a przy drugiej założyć kagańce. :cool3: Spaiki chce się bawić a Max na razie nia ma ochoty :shake: Ciekawe co będzie? :roll:
  16. Trzymam kciuki za Sonię :thumbs: :thumbs: :thumbs:
  17. OMM widzę, że sytuacja normuje się. Spaiki jest młodym i akurat w tym wieku psy czują się "dorosłe" i chcą pokazać swoją siłę. Max jako starszy jest ździwiony takim zachowaniem młokosa. To powarkiwanie to wyrażanie swojego niezadowolenia. A dlaczego pakuje się do łóżka? Może w poprzednim domu pozwalano mu :cool3: Ale Ty mu nie pozwalaj, "feeeee" i niech schodzi z łóżka. Wydaje mnie się, że to kwestia kilku dni i psiaki zaprzyjaźnią się. Ja tu zaglądam a Ty pisz co dzieje się. [COLOR="Red"][B][SIZE="3"]Z Nowym Rokiem dużo zdrowia, pieniążków i spełnienia życzeń dla wszystkich Dogomaniaków i ich Rodzin, Psiaków i Kociaków oraz innych Zwierzaków[/SIZE][/B][/COLOR]
  18. Wstawiłam ją na dwa fora :lol: [URL="http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=8486"]kupiepsa[/URL] [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/451223_zdazyc_uratowac_malutka_aste.html"]ale.gratka[/URL]
  19. To co usunąc mój :cool3: czy chwilowo jeszcze zostawić?
×
×
  • Create New...