-
Posts
10718 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by paros
-
Właśnie poprawiam plakacik Oskara :lol: i zaraz przetworzę i wkleję :lol: [COLOR="Magenta"]ale może potrzebny bannerek dla Oskara :roll: Gucio robi ładne bannerki dla psów :lol: ma teraz czas i chętnie zrobi :lol: Zobaczcie jej twórczość! Może potrzebny dla Oskara? Podaję link do jej wątku: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=34519"][B]guciowa twórczość[/B][/URL] [/COLOR] A tu nowy plakacik Oskara [IMG]http://img108.imageshack.us/img108/8025/oskarplakatct2.jpg[/IMG]
-
Ja tekściku nie pisałam, tylko przerabiałam zaproponowany tekst. Oczywiście mogę zmienić :lol: To co zmienić :roll: Poproszę wszystkie uwagi :roll: Zastanawiam się, dlaczego nie wszystkie plakaty widzicie :shake: Może macie wyłączoną opcję w [B]Widok/Obrazki/Wyświetlaj obrazki[/B] :roll: To napiszcie co zmienić, jutro rano zmienię i zrobię nowe zbiory, a potem wstawię. :lol:
-
Straciła życie broniąc dzieci...zostaly 4 sierotki-3 juz w domach
paros replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
I co z ostatnim kociątkiem :razz: Czy wyzdrowiało i znalazło domek :roll: -
Plakacik jest wklejony jako zdjęcie :lol: To podaję przekierowanie [URL="http://img292.imageshack.us/img292/1319/oskar2oz5.jpg"]Plakacik Oskara[/URL] :lol: albo adres zdjęcia: [url]http://img292.imageshack.us/img292/1319/oskar2oz5.jpg[/url] Może wysłac maila ze zbiorem tekstowym? Ale zdjęcie można wkleić do edytora.
-
Ten temat powinien być na 1 stronie :roll:
-
Misio z Zabrza - SZCZĘŚLIWY W SWOIM DOMKU W SOPOCIE
paros replied to paros's topic in Już w nowym domu
Ciągle nie ma domku :shake: -
Jaki ładny bannerek :lol: [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/1484/banerekkapselsd1.jpg[/IMG]
-
[quote name='katya']Ja wiem co to jest kolczatka, mieliśmy dożycę niemiecką i ona na początku swojej dorosłości chodziła w kolczatce i właśnie miała rany, dlatego rodzice postanowili przestać ją stosować. A propos plakatu, to myślę, że tekst może być taki jak na allegro...[/QUOTE] Dożyca miała niewłaściwą kolczatkę :shake: Dogi mają delikatną skórę i krótki włos i dlatego kolcztka powinna mieć krótkie "kolce". Rottki czy owczarki mają długą sierść i mniej delikatną skórę i dla nich są inne kolczatki! Twoja dożyca pewnie miała niewłaściwą kolczatkę. Dobrze. poszukam na allegro, napiszę i dam Ci do akceptacji tekst. A które zdjęcia? Jakieś aktualne przydałyby się. :roll: Widzę, że jednocześnie pisałyśmy!
-
[quote name='katya']Oskarek nie ma plakatu, jeśli ktoś ma czas i zdolności to prosimy. Ponieważ od wczoraj mam awarię komputera, a teraz korzystam z zastępczego, nie mam nikogo na liście gg. Napisała do mnie osoba, mająca w katalogu publicznym pseudo Reds, podała mi nr do osób szukających psa stróżującego. Jutro (dzisiaj) zadzwonię. A propos Hani, to nie był jej pierwszy raz w telewizji z pieskami ;) A propos kolczatki, to ja nie chcę, żeby Oskar miał dziury w szyi.[/QUOTE] Katya, nie będzie miał dziury w szyi! Są kolczatki drobniejsze z krótszymi kolcami, ale kolce to nie są takie kolce, które robią dziury! To tylko tak nazywają się "kolce"! :lol: Mój rottek w kolczatce kiedyś tak napiął smycz, że nity (dwa!) puściły i nie miał ani dziury w szyi :shake: ani nawet kropli krwi. Ale kiedy wychodził w kolczatce był posłuszniejszy i bardziej sterowalny!! Kiedy zobaczył "wroga" to, w kolczatce, tylko lekko napinał smycz a w obroży trudno było go utrzymać. Ale później już nie wyrywał się tylko nieraz "pokazywał swoje zęby" :lol: wrogowi. A miał co pokazywać :lol: Spróbuj, może pożycz od kogoś na próbę :roll: Co do plakaciku to daj znać. Czy wiadomo co napisać, czy mam poszukać w wątku? Po drugie jak ma wyglądać plakacik? Czy z karteczkami z nr tel. do odrywania czy bez nich.
-
.............. :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: [IMG]http://img63.imageshack.us/img63/1848/czupurkaukrysi1ij0.jpg[/IMG]