Jump to content
Dogomania

paros

Members
  • Posts

    10718
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by paros

  1. Ciekawe, czy zobaczysz :razz: [IMG]http://images1.fotosik.pl/257/f0f3ced44485ffd6med.jpg[/IMG]
  2. Dobrze, że ktoś jest :lol: , bo padam, a chciałabym przedtem przekazać ten plakacik. To zaloguję się na innym serwerze, bo nie wiem dlaczego nie widzisz :cool3: z tego? I zaraz wstawię z innego :lol: sama jestem ciekawa co z tego wyjdzie?
  3. Może zajrzał ale nie wpisał się :razz: A widziałaś bannerki Gucio :lol: Może jednak zrobić Oskarowi? A widzisz nowy plakacik w poprzednim wątku, po słowach "a tu nowy plakacik" czy też nie widzisz? :roll:
  4. Właśnie poprawiam plakacik Oskara :lol: i zaraz przetworzę i wkleję :lol: [COLOR="Magenta"]ale może potrzebny bannerek dla Oskara :roll: Gucio robi ładne bannerki dla psów :lol: ma teraz czas i chętnie zrobi :lol: Zobaczcie jej twórczość! Może potrzebny dla Oskara? Podaję link do jej wątku: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=34519"][B]guciowa twórczość[/B][/URL] [/COLOR] A tu nowy plakacik Oskara [IMG]http://img108.imageshack.us/img108/8025/oskarplakatct2.jpg[/IMG]
  5. Ja tekściku nie pisałam, tylko przerabiałam zaproponowany tekst. Oczywiście mogę zmienić :lol: To co zmienić :roll: Poproszę wszystkie uwagi :roll: Zastanawiam się, dlaczego nie wszystkie plakaty widzicie :shake: Może macie wyłączoną opcję w [B]Widok/Obrazki/Wyświetlaj obrazki[/B] :roll: To napiszcie co zmienić, jutro rano zmienię i zrobię nowe zbiory, a potem wstawię. :lol:
  6. Katya, wysłałam plakacik mailem :lol:
  7. Katya, a widzisz adres, który napisałam http....... Czy jak na ten adres najeżdżasz i naciskasz lewy klawisz to też nie wyświetla się :razz: To wyślę Ci maila, tylko w jakim formacie chcesz zbiór? :roll: I podaj na PW maila do siebie :lol:
  8. Katya, kiedy najedziesz kursorem na napis "plakacik Oskara" to kursor zamienia się w "rączkę" i kiedy naciśniesz lewym klawiszem myszki czy trackball`a otworzy się okno, w którym pojawi się zdjęcie plakaciku :lol: Nie może być inaczej :razz: A zdjęcia na wątku widzisz?
  9. I co z ostatnim kociątkiem :razz: Czy wyzdrowiało i znalazło domek :roll:
  10. Plakacik jest wklejony jako zdjęcie :lol: To podaję przekierowanie [URL="http://img292.imageshack.us/img292/1319/oskar2oz5.jpg"]Plakacik Oskara[/URL] :lol: albo adres zdjęcia: [url]http://img292.imageshack.us/img292/1319/oskar2oz5.jpg[/url] Może wysłac maila ze zbiorem tekstowym? Ale zdjęcie można wkleić do edytora.
  11. Właśnie zrobiłam mini-karteczki z mini-zdjęciem (czyli dół plakatu), a teraz góra :lol: I tak wyszedł plakacik :lol: [IMG]http://img292.imageshack.us/img292/1319/oskar2oz5.jpg[/IMG] Czy dobrze tak i gdzie wysłać?
  12. Znalazłam tu na wątku takie piękne zdjęcie Oskara :lol: chwytające za serce. Nie wiem dlaczego nie daliście tego zdjęcia na allegro :razz: Właśnie robię plakacik i tylko nie wiem czy na dole zrobic kartki z nr tel. do odrywania? [IMG]http://images2.fotosik.pl/146/ec23fd8fe6b8d2e0.jpg[/IMG]
  13. Olu, może smaruj mu ranę maścią tranową :lol: to szybciej rana zacznie goić się. To smutne, że Wilczek ciągle nie ma domku :shake:
  14. Podnoszę, wózeczek pilnie potrzebny!!! :roll: I rehabilitacja :razz:
  15. Ten temat powinien być na 1 stronie :roll:
  16. Ciągle nie ma domku :shake:
  17. Jaki ładny bannerek :lol: [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/1484/banerekkapselsd1.jpg[/IMG]
  18. Czyli nie ma domu :shake: i szuka [IMG]http://images1.fotosik.pl/83/99121da2688912c6med.jpg[/IMG]
  19. Jak to! :crazyeye: Teoś znowu bezdomny!!! :shake: Jutro doczytam, ale dlaczego? :shake: [IMG]http://img68.imageshack.us/img68/9808/dsc00174mb0.jpg[/IMG]
  20. Katya, pobrałam z allegro tekścik i zdjęcia :lol: bo chyba z nich coś wybiorę.
  21. [quote name='katya']Ja wiem co to jest kolczatka, mieliśmy dożycę niemiecką i ona na początku swojej dorosłości chodziła w kolczatce i właśnie miała rany, dlatego rodzice postanowili przestać ją stosować. A propos plakatu, to myślę, że tekst może być taki jak na allegro...[/QUOTE] Dożyca miała niewłaściwą kolczatkę :shake: Dogi mają delikatną skórę i krótki włos i dlatego kolcztka powinna mieć krótkie "kolce". Rottki czy owczarki mają długą sierść i mniej delikatną skórę i dla nich są inne kolczatki! Twoja dożyca pewnie miała niewłaściwą kolczatkę. Dobrze. poszukam na allegro, napiszę i dam Ci do akceptacji tekst. A które zdjęcia? Jakieś aktualne przydałyby się. :roll: Widzę, że jednocześnie pisałyśmy!
  22. [quote name='katya']Oskarek nie ma plakatu, jeśli ktoś ma czas i zdolności to prosimy. Ponieważ od wczoraj mam awarię komputera, a teraz korzystam z zastępczego, nie mam nikogo na liście gg. Napisała do mnie osoba, mająca w katalogu publicznym pseudo Reds, podała mi nr do osób szukających psa stróżującego. Jutro (dzisiaj) zadzwonię. A propos Hani, to nie był jej pierwszy raz w telewizji z pieskami ;) A propos kolczatki, to ja nie chcę, żeby Oskar miał dziury w szyi.[/QUOTE] Katya, nie będzie miał dziury w szyi! Są kolczatki drobniejsze z krótszymi kolcami, ale kolce to nie są takie kolce, które robią dziury! To tylko tak nazywają się "kolce"! :lol: Mój rottek w kolczatce kiedyś tak napiął smycz, że nity (dwa!) puściły i nie miał ani dziury w szyi :shake: ani nawet kropli krwi. Ale kiedy wychodził w kolczatce był posłuszniejszy i bardziej sterowalny!! Kiedy zobaczył "wroga" to, w kolczatce, tylko lekko napinał smycz a w obroży trudno było go utrzymać. Ale później już nie wyrywał się tylko nieraz "pokazywał swoje zęby" :lol: wrogowi. A miał co pokazywać :lol: Spróbuj, może pożycz od kogoś na próbę :roll: Co do plakaciku to daj znać. Czy wiadomo co napisać, czy mam poszukać w wątku? Po drugie jak ma wyglądać plakacik? Czy z karteczkami z nr tel. do odrywania czy bez nich.
  23. .............. :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: [IMG]http://img63.imageshack.us/img63/1848/czupurkaukrysi1ij0.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...