Jump to content
Dogomania

paros

Members
  • Posts

    10718
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by paros

  1. Misio ma piękny bannerek, ale nia ma domku :-( [IMG]http://images3.fotosik.pl/237/68e008dcfaa6b3ae.gif[/IMG]
  2. Nikt już nie pamięta o Misiu :-( [IMG]http://img112.imageshack.us/img112/729/dsc098644jx.jpg[/IMG]
  3. Dobrze, że Reksio odnalazł się :lol: cały i zdrowy. Teraz potrzebny mu domek [IMG]http://www.schronisko.kg.net.pl/images/zoom/Rex/viewsize/DSCN3590.jpg[/IMG]
  4. Gdzie jest domek dla Metrunia :roll: [IMG]http://images2.fotosik.pl/157/4cdf2fba31c59994.jpg[/IMG]
  5. Teoś czeka :roll: Może to jego imię nie jest najszczęśliwsze! Mały Teoś z Radomia był wieziony do Gdyni, znalazł dom a teraz go oddali :shake: [IMG]http://images3.fotosik.pl/21/268d0ruv6zaq48ua.jpg[/IMG]
  6. Kanapa kanapą, ale jaką ma fryzurkę :evil_lol: Potrzebna pomoc w transporcie!!!
  7. Teoś czeka na domek z "prawdziwego zdarzenia" :roll: [IMG]http://img68.imageshack.us/img68/9808/dsc00174mb0.jpg[/IMG]
  8. Red szuka domu :roll: [IMG]http://img319.imageshack.us/img319/5008/zdjcia016rj7.jpg[/IMG]
  9. Ja za kilka dni będę miała trochę czasu to coś spróbuję napisać i Ci podeślę do przeczytania :lol: Wtedy trochę ogłoszeń wstawię w necie. Ale szukają domu albo razem albo osobno?:razz:
  10. Co słychać u Żółtego? :roll: [IMG]http://images3.fotosik.pl/76/300f5349bec0abe5med.jpg[/IMG]
  11. Trzymam kciuki za Bandusia :thumbs: :thumbs: :thumbs:
  12. Towarzystwo pilnuje :lol: [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/1944/1fl6.jpg[/IMG]
  13. To ............. :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs:
  14. Chyba najlepiej opracować jeden list (wzór) i wszyscy będą wysyłać :lol:
  15. [quote name='ARKA']Ale p.Leszczynski kontroluje te schroniska-trzy-Jozefow, Krzyczki,Chrcynne od dobrych KILKU LAT! Teraz, nagle, cos nie tak??.............. :mad: :mad:[/quote] A w Krzyczkach i Chrcynnem nie działo się dobrze, a z jego kontroli wynikało, że jest bardzo dobrze. :cool3: Dla mnie nie jest to osoba wiarygodna :shake: a nawet uważam, że jest to osoba niewłaściwa na to stanowisko!
  16. Emir, A czy nie uważasz, że p. Leszczynski jest nieodpowiednią osobą na zajmowanym stanowisku?? :mad: Dlaczego nadal je zajmuje!!! :angryy:
  17. Wydaje mnie się, że p. Leszczyński do czegoś zmierza!! :mad: Nie wiem jeszcze do czego, ale na pewno coś kombinuje!!! Dziwne, że przetrzymał "na stołku" do chwili obecnej! Koniecznie przydałoby się zwrócić uwagę na jego brak kompetencji i wiarygodności, czego przykładem są np. raporty pokontrolne w Krzyczkach!!! :angryy: Nie jest to odpowiednia osoba na to stanowisko, moim zdaniem. :mad:
  18. Ja zapomniałam podać ile - deklaruję 60 zł co miesiąc. :lol:
  19. Kto jeszcze pomoże Wilczkowi :modla: :modla: [B][SIZE="3"]PILNE!!! Potrzebna pomoc - musimy zdążyć mu pomóc!! [/SIZE][/B] [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/870/wilk1kf3.jpg[/IMG]
  20. Ja też pomogę Wilczkowi :lol: Czy potrzebny jeszcze tel. do Oli?
  21. Oskar czeka :roll: [IMG]http://images2.fotosik.pl/146/ec23fd8fe6b8d2e0.jpg[/IMG]
  22. Ostatnio byłam trochę zajęta i zaniedbałam swoje pupilki. :shake: To wspaniale, aby na stare lata miał wreszcie swój domek :lol: Ale tak daleko! :roll: Nie wiem jak będzie czuł się w domu, :roll:czy nie nabrudzi w domu. Wszystko zależy od podejścia nowych właścicieli. Chciałabym aby udało mu się :thumbs: :thumbs:
  23. Ale w dalszym ciągu nie rozumiem, dlaczego z tamtego serwera nie widzicie plakatu? :cool3: Czy teraz jest OK? Czy przesłać mailem w innym formacie (jakim?) czy z tego wydrukujecie sobie? Katya, wejdź na wątek Gucio i powiedz jej aby zrobiła Oskarowi bannerek! Powiedz jej które zdjęcia Oskara ... i co napisać...
×
×
  • Create New...