-
Posts
10718 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by paros
-
Schronisko w jóżefowie koło Legionowa juz po kontroli -zatwierdzone
paros replied to Irkowa's topic in Schroniska
Podnoszę :roll: -
Misio ma piękny bannerek, ale nia ma domku :-( [IMG]http://images3.fotosik.pl/237/68e008dcfaa6b3ae.gif[/IMG]
-
Misio z Zabrza - SZCZĘŚLIWY W SWOIM DOMKU W SOPOCIE
paros replied to paros's topic in Już w nowym domu
Nikt już nie pamięta o Misiu :-( [IMG]http://img112.imageshack.us/img112/729/dsc098644jx.jpg[/IMG] -
Przez swoje zachowanie tak długo w schronisku :( potrzebny dom MA DOM
paros replied to Patikujek's topic in Już w nowym domu
Gdzie jest domek dla Metrunia :roll: [IMG]http://images2.fotosik.pl/157/4cdf2fba31c59994.jpg[/IMG] -
Kraków TEO PO PRZEJŚCIACH CZEKA OD 2000 ROKU,POMOŻMY MU.ma dom
paros replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Teoś czeka :roll: Może to jego imię nie jest najszczęśliwsze! Mały Teoś z Radomia był wieziony do Gdyni, znalazł dom a teraz go oddali :shake: [IMG]http://images3.fotosik.pl/21/268d0ruv6zaq48ua.jpg[/IMG] -
Kanapa kanapą, ale jaką ma fryzurkę :evil_lol: Potrzebna pomoc w transporcie!!!
-
Wyrwany ze szponów smierci.W nowych domkach.Prosimy o przeniesienie
paros replied to kasiaprodex's topic in Już w nowym domu
Red szuka domu :roll: [IMG]http://img319.imageshack.us/img319/5008/zdjcia016rj7.jpg[/IMG] -
Simba i Bambo - zakochana para. SIMBA szczęśliwa w nowym domu!!!
paros replied to Aleksandra_B's topic in Już w nowym domu
Ja za kilka dni będę miała trochę czasu to coś spróbuję napisać i Ci podeślę do przeczytania :lol: Wtedy trochę ogłoszeń wstawię w necie. Ale szukają domu albo razem albo osobno?:razz: -
Zółty labkowy...na leczeniu..A CO PO TYM..?? WRÓCI DO SCHRONU;(?
paros replied to Ewlee's topic in Już w nowym domu
Co słychać u Żółtego? :roll: [IMG]http://images3.fotosik.pl/76/300f5349bec0abe5med.jpg[/IMG] -
11 lat w schronisku... BANDI NARESZCIE W DOMU!!!! ZA TM
paros replied to Ewkaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Trzymam kciuki za Bandusia :thumbs: :thumbs: :thumbs: -
Schorowana DOBCIA juz zdrowa!! :) u UUUliii do końca swoich dni:))))
paros replied to majafaja's topic in Już w nowym domu
Towarzystwo pilnuje :lol: [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/1944/1fl6.jpg[/IMG] -
Schronisko w jóżefowie koło Legionowa juz po kontroli -zatwierdzone
paros replied to Irkowa's topic in Schroniska
Chyba najlepiej opracować jeden list (wzór) i wszyscy będą wysyłać :lol: -
Schronisko w jóżefowie koło Legionowa juz po kontroli -zatwierdzone
paros replied to Irkowa's topic in Schroniska
[quote name='ARKA']Ale p.Leszczynski kontroluje te schroniska-trzy-Jozefow, Krzyczki,Chrcynne od dobrych KILKU LAT! Teraz, nagle, cos nie tak??.............. :mad: :mad:[/quote] A w Krzyczkach i Chrcynnem nie działo się dobrze, a z jego kontroli wynikało, że jest bardzo dobrze. :cool3: Dla mnie nie jest to osoba wiarygodna :shake: a nawet uważam, że jest to osoba niewłaściwa na to stanowisko! -
Schronisko w jóżefowie koło Legionowa juz po kontroli -zatwierdzone
paros replied to Irkowa's topic in Schroniska
Emir, A czy nie uważasz, że p. Leszczynski jest nieodpowiednią osobą na zajmowanym stanowisku?? :mad: Dlaczego nadal je zajmuje!!! :angryy: -
Schronisko w jóżefowie koło Legionowa juz po kontroli -zatwierdzone
paros replied to Irkowa's topic in Schroniska
Wydaje mnie się, że p. Leszczyński do czegoś zmierza!! :mad: Nie wiem jeszcze do czego, ale na pewno coś kombinuje!!! Dziwne, że przetrzymał "na stołku" do chwili obecnej! Koniecznie przydałoby się zwrócić uwagę na jego brak kompetencji i wiarygodności, czego przykładem są np. raporty pokontrolne w Krzyczkach!!! :angryy: Nie jest to odpowiednia osoba na to stanowisko, moim zdaniem. :mad: -
11 lat w schronisku... BANDI NARESZCIE W DOMU!!!! ZA TM
paros replied to Ewkaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ostatnio byłam trochę zajęta i zaniedbałam swoje pupilki. :shake: To wspaniale, aby na stare lata miał wreszcie swój domek :lol: Ale tak daleko! :roll: Nie wiem jak będzie czuł się w domu, :roll:czy nie nabrudzi w domu. Wszystko zależy od podejścia nowych właścicieli. Chciałabym aby udało mu się :thumbs: :thumbs: -
Ale w dalszym ciągu nie rozumiem, dlaczego z tamtego serwera nie widzicie plakatu? :cool3: Czy teraz jest OK? Czy przesłać mailem w innym formacie (jakim?) czy z tego wydrukujecie sobie? Katya, wejdź na wątek Gucio i powiedz jej aby zrobiła Oskarowi bannerek! Powiedz jej które zdjęcia Oskara ... i co napisać...