-
Posts
2397 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Folen
-
szczeniak mix malinois (?) pilnie szuka dt. ma dom
Folen replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Ja też się zachwycam, bo szczeniak nieziemsko piękny! -
My też trzymamy kciuki - wszystkie 6psów i 5 kotów, będzie dobrze! Ale nie ukrywam, że stres przed kastracją Brooksa też był...potem prawie dwie noce nieprzespane i 2 tygodnie spacerów na smyczy, rękę do ziemi miałam :loveu: Enia, biedne te Twoje rybki...ale dziś już cieplej (-6) za to śniegiem sypie i "zamiata"...
-
Przepiękna Sunia, czy jest na forum owczarkarzy?
-
Maniutek dostał nową szansę w domku stałym u majqi!!!
Folen replied to Rybka_39's topic in Już w nowym domu
Maniutek z Ciebie normalnie Bad Dog i już, tylko obroża z cwiekami i pełen "lans" psa rządzącego :evil_lol: A tak poważnie - w małym ciele wielki duch i pewnie dlatego... Ciepłe pozdrowienia, bo u mnie już -20. -
8-miesięczny SETER ANGIELSKI. Za Tęczowym Mostem :(((
Folen replied to maciaszek's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Szaleństw bez końca w tej Wiecznej Krainie [']['] -
Ledwo żywa między samochodami w Krk powybijane zęby,guzy-MA DOM :-))
Folen replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Sunia na forum ONków: owczarek.pl/forum/forum_posts.asp?TID=14644 -
Ja również życzę wszystkim zaangażowanym w wątek Udanego Nowego Roku!
-
Maniutek dostał nową szansę w domku stałym u majqi!!!
Folen replied to Rybka_39's topic in Już w nowym domu
Ja również życzę wszystkim zaangażowanym w wątek Udanego Nowego Roku! -
Mix ONka - pilnie potrzebna pomoc w ogłoszeniach!- Śląsk MA DOM
Folen replied to Eruane's topic in Już w nowym domu
Diana ma allegro wznawiane odkąd wystawiłam ją na moim koncie. Jednak jest to zwykła aukcja w tej chwili. Zaraz wstawię link. ------------------------- edit. link do allegra Diany - [url=http://www.allegro.pl/item513686433_mix_owczarka_niemieckiego_niechciana_suczka.html]Mix owczarka niemieckiego, niechciana suczka... (513686433) - Aukcje internetowe Allegro[/url] -
Ja bym nie powiedziała, że chow przeskoczy taką bramę, moja chowka nie skacze na przykład w ogóle... Dałam psiaka na chowe forum - [url=http://club-chow.pl/viewtopic.php?t=1846]Club_chow :: Zobacz temat - Sochaczew - chow chow[/url]
-
Maniutek dostał nową szansę w domku stałym u majqi!!!
Folen replied to Rybka_39's topic in Już w nowym domu
Ja o Maniutku pamiętam, tylko coś dogo mnie tu nie chce wpuścić... Czasem możesz nam Majqa jakieś zdjęcia wrzucić, jak to "za tym piecem" Maniutkowi jest :loveu: -
Burczał? Bo chowy tak mają... Wrzucić go na chowe forum? Dzięki Enia za linka.
-
Maniutek dostał nową szansę w domku stałym u majqi!!!
Folen replied to Rybka_39's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://blog.fotogenia.info/wp-content/choinka_03.jpg[/IMG] Wszystkim zaangażowanym w wątek Maniutka życzę Wesołych Świat, ale najserdeczniejsze i najcieplejsze kieruję do Majqi, już Ty wiesz za co... Głaski dla Maniutka, Jolci i reszty bandy!