Jump to content
Dogomania

Folen

Members
  • Posts

    2397
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Folen

  1. Wieczorem wznowię Amorkowe allegro, bo się skończyło...
  2. Ja też się zachwycam, bo szczeniak nieziemsko piękny!
  3. My też trzymamy kciuki - wszystkie 6psów i 5 kotów, będzie dobrze! Ale nie ukrywam, że stres przed kastracją Brooksa też był...potem prawie dwie noce nieprzespane i 2 tygodnie spacerów na smyczy, rękę do ziemi miałam :loveu: Enia, biedne te Twoje rybki...ale dziś już cieplej (-6) za to śniegiem sypie i "zamiata"...
  4. Przepiękna Sunia, czy jest na forum owczarkarzy?
  5. U mnie -22, psy nie chciały na spacer, bo zimno im w łapki... a co z tymi co chodzą bezdomne :shake: Evita, wrzucę tu w wolnej chwili jakąś fotkę Indii, choć do Ledy to ona niepodobna, ale miny takie same ;)
  6. Maniutek z Ciebie normalnie Bad Dog i już, tylko obroża z cwiekami i pełen "lans" psa rządzącego :evil_lol: A tak poważnie - w małym ciele wielki duch i pewnie dlatego... Ciepłe pozdrowienia, bo u mnie już -20.
  7. Szaleństw bez końca w tej Wiecznej Krainie ['][']
  8. Głupie dogo nie chce mnie do Ledusi wpuścić :mad: albo mój głupi net... Ona strzela miny jak moja India, identyczne, kochana :loveu: Głaski od Folenki dla ślicznotki! A sikorek piękny :)
  9. Sunia na forum ONków: owczarek.pl/forum/forum_posts.asp?TID=14644
  10. Jak tylko zobaczyłam "kawałek psa" to wiedziałam, że to Enia :lol: Leda wygląda jakby miała kopiowany ogon, a on pewnie za szybki dla migawki.
  11. Leda w Nowym Roku życzę Ci domu najwspanialszego pod słońcem, zresztą wiem, że żaden inny "nie przejdzie" ;)
  12. Ja również życzę wszystkim zaangażowanym w wątek Udanego Nowego Roku!
  13. Ja również życzę wszystkim zaangażowanym w wątek Udanego Nowego Roku!
  14. Diana ma allegro wznawiane odkąd wystawiłam ją na moim koncie. Jednak jest to zwykła aukcja w tej chwili. Zaraz wstawię link. ------------------------- edit. link do allegra Diany - [url=http://www.allegro.pl/item513686433_mix_owczarka_niemieckiego_niechciana_suczka.html]Mix owczarka niemieckiego, niechciana suczka... (513686433) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  15. Ja bym nie powiedziała, że chow przeskoczy taką bramę, moja chowka nie skacze na przykład w ogóle... Dałam psiaka na chowe forum - [url=http://club-chow.pl/viewtopic.php?t=1846]Club_chow :: Zobacz temat - Sochaczew - chow chow[/url]
  16. Enia faktycznie bardzo podobna, szczególnie jak tak siedzi, jest żanetkowata. Miny świetne strzela :loveu:
  17. Ja o Maniutku pamiętam, tylko coś dogo mnie tu nie chce wpuścić... Czasem możesz nam Majqa jakieś zdjęcia wrzucić, jak to "za tym piecem" Maniutkowi jest :loveu:
  18. Burczał? Bo chowy tak mają... Wrzucić go na chowe forum? Dzięki Enia za linka.
  19. Ja też się melduję na wątku suni, postaram się zaglądać i jakoś pomóc, ale dogo teraz mi praktycznie nie chce działać, dlatego m.in. nie odpisałam Ci Enia na wątku o kotku, przepraszam z góry :shake: Evita :loveu:
  20. [IMG]http://blog.fotogenia.info/wp-content/choinka_03.jpg[/IMG] Wszystkim zaangażowanym w wątek Maniutka życzę Wesołych Świat, ale najserdeczniejsze i najcieplejsze kieruję do Majqi, już Ty wiesz za co... Głaski dla Maniutka, Jolci i reszty bandy!
  21. Okta Pani kupiła Dudusiową torbę :multi: Podajcie mi na pw nr konta na jaki trzeba zrobić wpłatę!
  22. Torba ekologiczna ręcznie wyszywana dla Dudusia! (514088509) - Aukcje internetowe Allegro
  23. Pięknie napisane... O Sake czytałam między wierszami, rok temu... Śpijcie w spokoju zwierzaki Neigh [']
×
×
  • Create New...