-
Posts
2397 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Folen
-
Ja tylko jednym zdaniem, ale muszę się dopisać... Taka miłość zdarza się tylko raz w życiu, takie coś, co ciężko opisać, ale bez tego umiera część serca, tak kochać można tylko raz. Pani kochała tak Bonę, i Bona tak kochała, to "czuć", i z tej miłości dała jej Pani wolność, wolność serca i duszy od umęczonego ciała.
-
Havana - Słońce moje za Tęczowym Mostem...
Folen replied to Folen's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To już 3 lata, a wciąż jakby dziś i przed chwilą... Słońce moje... Noszę Cię ze sobą ducha w środku i w tych zdruzgotanych ramionach wciąż żyjesz Czy będę mogła być przy Tobie? będę płakać za Tobą kiedy noc jest nieszczęśliwa i wzniosę głowę nad górami porozmawiam z ptakami i polecę bo dusza wciąż żyje kiedy ciało umiera.. -
Wpadłam w odwiedziny do Ledy, dawno mnie tu nie było, ale trochę się "rozwiodłam" z dogo... Widzę, że pączul się z niej robi pierwsza klasa, niedobrze :evil_lol: Przy okazji chciałam zaprosić na wątek - [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/mlody-wilk-z-achalazja-przelyku-ta-sama-co-labek-folen-mowa-o-brooklinie-133929/[/url]
-
Zawsze można nie spać, co już uskuteczniam czasem :) Ale już nie zaśmiecam Wam wątku i odpisuję na maila, którego zobaczyłam dopiero teraz...
-
Widzę, że Becia wkleiła maila ode mnie... Rozumiem, że się niecierpliwicie, ale zrozumcie też mnie, ja naprawdę nie mam czasu, wcale, ale jakoś go znajduję i znalazła go osoba, którą poprosiłam o pomoc, żeby było szybciej. A jak ktoś się zna na joomli to zapraszam, zawsze można pomóc w dopięciu strony. Pozdrawiam
-
Okey, to ja się wezmę za pracę, oczywiście zajmie mi ona kilka dni, ale myślę, że efekt będzie zadowalający dla wszystkich :) Aha, Becia, doszło, dostałam maila.
-
Czy nikogo poza Becią nie interesuje kwestia strony? To może zostaniecie z zapchanym serwerem i stroną robioną na piechotę... Bo ja naprawdę mam ograniczony czas i potrzebuję konkretnych informacji co i jak robić...
-
Ja czekam na sygnały czy mam sobie wydysponować trochę czasu na ogarnięcie Wam strony czy nie, to dosyć istotna kwestia dla mnie... Becia pomysł z działami jak najbardziej trafiony.
-
Szczenie bernardyna - już nie szuka domku .. znalazła ją śmierć
Folen replied to basia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wiem, że kiedyś w adopcji Benków "siedziała" Marka , może warto też do niej napisać? -
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
Folen replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
Sabinko ['].... Kolejna dogomaniacka dusza... -
Folen już jest, wieczorem będą ogłoszenia dla psiaka... Tylko tekst mi potrzebny, i namiary na kogo podawać...
-
Wędrówka serca, gdy zabraknie własnego człowieka...ma dom
Folen replied to Folen's topic in Już w nowym domu
Nie pisałam, żeby "nie zapeszyć"... Misiek zjawił się w piątek, przez weekend praktycznie leżał pod bramą, wszystkie koty poprzeganiał i żaden pies nie miał prawa się ruszyć w zasięgu jego wzroku... Cieszył się jak szczeniak na nasz widok, ziewał z przeciągłym "aaa", cudowny pies... A dziś...a dziś wreszcie jest czyjś, siostra odwiozła go do nowego domu, dom sprawdzony, bo znajomy, będzie mu tam na pewno dobrze...Tylko serce pękało, bo on jeszcze o tym nie wiedział i płakał niemiłosiernie, ale siódmy pies u mnie to by było za dużo... -
Mix ONka - pilnie potrzebna pomoc w ogłoszeniach!- Śląsk MA DOM
Folen replied to Eruane's topic in Już w nowym domu
Nie mogłam wejść na dogo i odpisać :mad: Allegro Diance wznawiam, jest niewyróżnione obecnie, oczywiście mogę to zmienić... -
Wędrówka serca, gdy zabraknie własnego człowieka...ma dom
Folen replied to Folen's topic in Już w nowym domu
Jedyny przypadek jaki pamiętam odnośnie powiadomienia kogoś o psach, to było 6 lat temu, że szczeniaki są wyrzucone do śmietnika, przyjechała policja, ale szczeniaki były już u mnie :) Więc wątpie... może gdzieś się zaszył... -
Wędrówka serca, gdy zabraknie własnego człowieka...ma dom
Folen replied to Folen's topic in Już w nowym domu
Dzięki Majqa, jesteśmy w kontakcie... Misia nie ma, jedzonko stoi...wcale go nie widać żeby się gdzieś kręcił. -
Wędrówka serca, gdy zabraknie własnego człowieka...ma dom
Folen replied to Folen's topic in Już w nowym domu
Misiantowaty się nie pojawia, więc na chwilę obecną DT nie potrzebny ... :shake: -
Labradory w potrzebie, wątek ogólny labradorów i psów w typie.
Folen replied to Folen's topic in Już w nowym domu
Podpisuję się pod postem Teresz i również Was proszę - to wątek dla psów, osobiste animozje załatwcie na priv... bo psom z tego wątku nie pomagacie. Dzięki. -
Wędrówka serca, gdy zabraknie własnego człowieka...ma dom
Folen replied to Folen's topic in Już w nowym domu
Niestety nie widziałam go "naocznie", choć przygotowane jedzonko zniknęło.... -
Wędrówka serca, gdy zabraknie własnego człowieka...ma dom
Folen replied to Folen's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, że tylko na chwilę, po karmieniu już był szczęśliwie... Może jutro przyjdzie. Niestey India to chodząca agresja jak zwęszy obcego psa :shake: -
Wędrówka serca, gdy zabraknie własnego człowieka...ma dom
Folen replied to Folen's topic in Już w nowym domu
Jakby mały test "na psa" zrobiony, powiedzmy... Wyszłam z Indią, Miśka nie widziałam, ale ona tak, rzuciła się z dzikim wrzaskiem na bramę, za którą był Misiu...który salwował się ucieczką...