Jump to content
Dogomania

Folen

Members
  • Posts

    2397
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Folen

  1. Wznowiłam Diance allegro, niewyróżnione.
  2. [url=http://www.allegro.pl/item513699433_3kg_orzeszek_staruszek_szuka_swojego_czlowieka.html]3kg Orzeszek, staruszek szuka swojego człowieka! (513699433) - Aukcje internetowe Allegro[/url] Punio na allegro.
  3. Wznowiłam allegro Amorka. Aukcja wyróżniona na 2 tygodnie.
  4. Oktawia, dogo ledwo mi działa, więc tu odpisuję na pw. Nie ma problemu - zajmę się aukcją, myślę, że jeszcze przed świętami ją wystawię. Głaski dla Dudulka!
  5. Moje allegra się pokończyły, ale dziś lub jutro wznowię, więc wrzucę tu linka. Punia wystawiam cały czas :)
  6. Kilka aktualnych zdjęć B: [IMG]http://i33.tinypic.com/1672wk8.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/j6j24w.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/2j2hvuo.jpg[/IMG] Z moją sis, czyli "mamą" Brooksa. [IMG]http://i34.tinypic.com/x3e7om.jpg[/IMG]
  7. Bardzo przejmujące zdjęcie.... śpij spokojnie malutka...
  8. U mnie na allegro Amorek też ma jednego obserwatora. Cegiełki, sprzedawać się, no co z Wami!
  9. Myślę Isadora, że pomysł z fundacją jest dobry! Ogólnie rzecz biorąc to niewypał adopcyjny, tyle ogłoszeń, "piękne" allegro i nic :shake:
  10. Coprawda u mnie obecnie sześć psów na stanie, ale może takiego małego Maniutka jakoś upchnę, lepsze to, niż stacja benzynowa...tylko skoro ona nieadopcyjna, to chyba zostałaby na stałe....
  11. Bardzo ubolewam nad tym, że tym razem allegro było niewypałem...Mania co z Tobą będzie :evil_lol:
  12. Majqa, Maniutka allegro się skończyło ;)
  13. Jolka normalnie grabisz sobie :mad: - prosze o przekazanie :) Buziaki dla Firki i Maniutka :loveu:
  14. Wznowiłam allegro Dianie, nie jest coprawda wyróżnione, ale jest...
  15. Majqa, żeś mnie skomplementowała, aż mi głupio :oops: Allegro dla Amora... swoją drogą to u mnie też kiedyś był Amorek... Amor nie znaczy miłość, a cierpienie. Pomocy! (502354971) - Aukcje internetowe Allegro
  16. Majqa "lekko" chyba mnie przecieniasz :oops: Wybrane zdjęcia, jest 5.
  17. Maile odbieram, za kilka minutek będą foty przygotowane, mam nadzieję, że mój wredny laptop nie zbuntuje się w trakcie, bo tak ma ostatnio :mad:
  18. A gdzie mam szukać zdjęć? To zaraz się z nimi na odchodne rozprawie.
  19. Majqa a Ty ciągle "tu"... jak ja, przewijam się przez wątki...ale nie biorę udziału za bardzo... Odpisuję na pw odnośnie allegra.
  20. Majqa ja nie chcę Cię denerwować, ale taka prawda niestety :shake: Chociaż kiedyś jeden psiak z moich allegrowych miał obserwatora ciągle, a do dziś siedzi w schronie i nikt nie dzwonił w jego sprawie.... Swoją drogą to ciekawa sytuacja - pierwszy raz "zaklinamy" allegro,żeby nie było skuteczne ;)
  21. Mądry Maniutek. :loveu: Niestety, na allegro pojawił się obserwator :shake: A wyświetleń tylko 41 :oops: :evil_lol:
  22. Nie wyróżniałam, bo pomyślałam, że może to być niebezpieczne :evil_lol: Mi się to allegro bardzo średnio podoba, i tak ma być w końcu. Słabo czytelne literki i w ogóle...ale jakby co, to ja jestem niewinna :oops:
  23. Obiecane allegro, do pięknych nie należy jak widać, ale nie miałam dnia powiedzmy :evil_lol: Dałam zwykłą aukcję na 10dni. [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=495796297]Mania, mała suczka szuka domu! (495796297) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  24. Maniutku i Ty Majqa trzymajcie się, mimo wszystko będę tu do Was zaglądać! Buziaki.
  25. Ja prosze o chwilowe wykreślenie z listy osób ogłaszających, muszę wziąść "urlop" od dogo. Pozdrawiam
×
×
  • Create New...