-
Posts
2397 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Folen
-
Po walce z dogo jak to ostatnimi czasy u mnie bywa, zdjęcia suni: [IMG]http://i43.tinypic.com/2eyupls.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/315yhl1.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/2s843m9.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/otf98m.jpg[/IMG]
-
Haniolek wyślij zdjęcia na [email][email protected][/email] to wrzucę je tutaj...
-
Wędrówka serca, gdy zabraknie własnego człowieka...ma dom
Folen replied to Folen's topic in Już w nowym domu
Szczerze pisząc to nie mam pomysłu co robić... Dziś Miśka nie było... -
Wędrówka serca, gdy zabraknie własnego człowieka...ma dom
Folen replied to Folen's topic in Już w nowym domu
Z psiakami nie sprawdzałam, generalnie to u mnie się psy nie szwendają samotnie, a swoich raczej z nim nie skonfrontuję, bo India jest agresywna do obcych psów... Co do wieku to nie mam pojęcia, siwiutki pyszczek ma, ząbki żółtawe, tyle udało mi się zaobserwować... I jedno jeszcze - tuli się do dłoni jakby chciał się w niej schować... -
Wędrówka serca, gdy zabraknie własnego człowieka...ma dom
Folen replied to Folen's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i39.tinypic.com/14iitl1.jpg[/IMG] Jedyne zdjęcie jakie udało mi się zrobić, potem uciekł... Boi się gwałtownych ruchów, podniesionej wyżej ręki... -
Wędrówka serca, gdy zabraknie własnego człowieka...ma dom
Folen replied to Folen's topic in Już w nowym domu
Właśnie chciałam Cię Majqa zaprosić na wątek :loveu: Pół godziny wczytuje mi się każdy wątek :mad:, nie wiem co jest z tym dogo u mnie... Co do zdjęć to oczywiście będę próbowała zrobić, ale Miś (imię robocze nadane przez moją sis) przychodzi raczej gdy jest ciemno to raz, a dwa nie lubi "tłumu". Nie przepada za mężczyznami, może w czasie tej tułaczki ktoś mu krzywdę zrobił, bo właściciela miał dobrego, tyle, że samotny, starszy pan...a z rodziną dalszą to wiadomo jak bywa. -
Historia jakich wiele - umarł samotny właściciel, ponad mc temu..psa nikt nie chce. Bo po co komu wielki, łańcuchowy, pospolity pies...Więc teoretycznie dano mu wolność - spuszczono z łańcucha. I tak się błąka po wsi i polach, prawdopodobnie na noc wracając do swojego domu, przynajmniej kiedyś, swojego domu... Dowiedziałam się o nim przypadkiem, i prawdę pisząc nie myślałam, że go spotkam, nawet nie mam gdzie do umieścić, 6psów, 5kotów i inne zwierzaki, to zdecydowany komplet... Jedyne co mogę zrobić, to dać mu jeść i powiedzieć Wam o nim... Nawet nie ma zdjęć, więc narazie musicie zdać się na mój opis - jest duży, sięga mi do pół uda karkiem (mam 165cm wzrostu), klapnięte uszka, wielki łebek, kochane oczy, szary z beżowymi łapami, taki kochany misiek...Dosyć przyjazny, ale nutka nieufności w nim jest... Czy ma szanse na dom pies łańcuchowy? Nie wiem, ale musicie o nim wiedzieć... Z góry przepraszam za błędy, ale właśnie "dogorywam" na anginę... Może uda się zrobić zdjęcie, aparat jest pożyczony, czeka na psiaka...
-
Dorciu nie odpisałam na pw bo po pierwsze nie było mnie w domu, a po drugie nie mogę wejść na dogo, wczytuje mi się ponad 10minut albo i wcale... Więc odpowiem tu jak wrzucić banerek: Trzeba skopiować kod do banerka z mojej wypowiedzi, najlepiej za pomocą "cytuj", i "wyciąć" ten kawałek z banerkiem, potem wchodzisz w szybkie menu -> edytuj sygnaturę -> pojawia Ci się takie duże okienko, w które wklejasz skopiowany kod. Zapisujesz i po wszystkim.
-
Obiecane banerki dla Perełki, proszę się częstować: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/maltanka-2l-po-urazie-kregoslupa-szuka-troskliwego-madrego-domku-128852/index1.html"][IMG]http://i42.tinypic.com/2qx3y0y.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/maltanka-2l-po-urazie-kregoslupa-szuka-troskliwego-madrego-domku-128852/index1.html"][IMG]http://i40.tinypic.com/ncjac2.jpg[/IMG][/URL]
-
Bonia ['] ...
-
Perełka ma w sumie dużą oglądalność na allegro - zaczął się weekend więc ludzie mają troszkę więcej czasu na przeglądanie aukcji, wierzę, że znajdzie się wielkie serce, które przygarnie Perełkę...ona jest przepiękna... I Dorciu nie ma za co, tylko tak mogę pomóc :( Jutro zrobię też banerek dla Perełki...
-
Maniutek dostał nową szansę w domku stałym u majqi!!!
Folen replied to Rybka_39's topic in Już w nowym domu
[quote name='majqa']Tylko Was na moment spuścić z oka! :mad: Folen - pszszszegłaśśś! :obrazic:[/QUOTE] Oj Majqa, ale to fakt naocznie potwierdzony fotkami, tu gdzie Maniutek zwinięty w kłebuszek.... A te powłoczki to też mnie "rozwaliły" :evil_lol::evil_lol: -
Maniutek dostał nową szansę w domku stałym u majqi!!!
Folen replied to Rybka_39's topic in Już w nowym domu
Ale Maniutek upasiony, niedługo to będzie się taczać jak kula :loveu: Jolcia przepiękna też! -
szczeniak mix malinois (?) pilnie szuka dt. ma dom
Folen replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
To miałaś Bazyliah szczęście ;) Bo w mojej "karierze" na dogo, to się jeszcze nie zdażyło, żeby wyadoptować psa w ten sposób, ale ja tam pecha czasem przynoszę, więc ostrzegam :evil_lol: Może w weekend mogłabym parę ogłoszeń wrzucić, tylko prosiłabym o tekst i namiary na kogo podawać. -
szczeniak mix malinois (?) pilnie szuka dt. ma dom
Folen replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Jak można pomóc ślicznotkowi? Bo samymi achami to się raczej nie da....