-
Posts
12543 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by konfirm31
-
~ Kama ma dom i swoją kanapę, nie budę i kojec! Kama, stara ONka
konfirm31 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Nie wiem, w którym miejscu jest ra ranka? Może wyżej zawiązać koszulkę? Ranka pewnie swędzi, a szwy ciągną..... -
Do "Klubu Feniksa" dołącza ślepy i zagubiony w schronisku staruszek, który trafił tam wyciągnięty z rowu, bardzo wycieńczony. Jest w hotelu, gdzie ma nowe życie, może po raz pierwszy normalne - jest badany i leczony. Makary prosi o pomoc. Żegnaj Cudny....
konfirm31 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Udanej podróży, Mak :) -
Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !
konfirm31 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
U Was już prawie wiosna :) -
Dzięki za wieści z trasy :).
-
~ Kama ma dom i swoją kanapę, nie budę i kojec! Kama, stara ONka
konfirm31 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
I jak Kama przy sobocie? Ubranka nie zdjęła w nocy? Chociaż ona już starsza pani i pewnie nie w głowie jej rozbieranki ;)! Doczytałam, że wszystko ok:)) Niech za bardzo nie tyje, bo z łapkami ma kłopoty. -
~maleńka Igusia MA DOM! - przywieziona w torbie na rowerze...
konfirm31 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Dubel -
~maleńka Igusia MA DOM! - przywieziona w torbie na rowerze...
konfirm31 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Podziwiam Malagos nie po raz pierwszy. Jeżynka śliczna, mała, słodka, pewnie kogoś z dogo zauroczy. A miejsce u Malagossów - bezcenne. -
Trzymam kciuki za udany transport psiaków i za zdrowie naszych domowych staruszków. I za nasze.
-
BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')
konfirm31 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Kciuki za zdrowie Misia. -
Wszyscy trzymamy mocno kciuki. Musi być dobrze!
-
~ Kama ma dom i swoją kanapę, nie budę i kojec! Kama, stara ONka
konfirm31 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
I jak minęła noc? -
~maleńka Igusia MA DOM! - przywieziona w torbie na rowerze...
konfirm31 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Tak reaguje na innego psa w domu Lerka, tyle że po +/- dwóch latach zasiedzenia. Malizny tak widać mają, że każdy nowy pies, siłą rzeczy większy, odbierany jest jako zagrożenie. Trzymam kciuki za Kamusię, Ciebie i przyjazne stosunki w stadzie :) -
~ Kama ma dom i swoją kanapę, nie budę i kojec! Kama, stara ONka
konfirm31 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
:( Nie wiem, czy w Bąkówce cały czas jest ten sam wet, co w czasach Bliss, tj dr Pasiak,który ma b dobrą opinię jako fachowiec, więc pewnie dobrze ocenił wiek suni. Może dlatego jej nie kastrowali? Z drugiej strony, gdyby nie ta dzisiejsza kastracja, to cały czas by było zagrożenie ropomaciczem, więc w razie czego, operacja jeszcze gorsza. Trzymam mocno kciuki za Kamusię i za Was. Dobrze, że Tomek przy niej czuwa. -
Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !
konfirm31 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
I jak? Widać jakieś zmiany w zachowaniu Lilka? -
~ Kama ma dom i swoją kanapę, nie budę i kojec! Kama, stara ONka
konfirm31 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Zaciskam mocno! Daj znać, jak już będziecie po. -
Dwa latka stuknęły. Lilek zostaje z nami !
konfirm31 replied to Mazowszanka13's topic in Już w nowym domu
Wszystkie witaminy, suplementy, leki OTC, staram się kupować w aptece internetowej. Trzymam kciuki za skuteczność melatoniny w leczeniu lęku u Lilka.