Jump to content
Dogomania

konfirm31

Members
  • Posts

    12543
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by konfirm31

  1. Nie wiem, w którym miejscu jest ra ranka? Może wyżej zawiązać koszulkę? Ranka pewnie swędzi, a szwy ciągną.....
  2. U Was już prawie wiosna :)
  3. Dzięki za wieści z trasy :).
  4. I jak Kama przy sobocie? Ubranka nie zdjęła w nocy? Chociaż ona już starsza pani i pewnie nie w głowie jej rozbieranki ;)! Doczytałam, że wszystko ok:)) Niech za bardzo nie tyje, bo z łapkami ma kłopoty.
  5. Podziwiam Malagos nie po raz pierwszy. Jeżynka śliczna, mała, słodka, pewnie kogoś z dogo zauroczy. A miejsce u Malagossów - bezcenne.
  6. Trzymam kciuki za udany transport psiaków i za zdrowie naszych domowych staruszków. I za nasze.
  7. Wszyscy trzymamy mocno kciuki. Musi być dobrze!
  8. Tak reaguje na innego psa w domu Lerka, tyle że po +/- dwóch latach zasiedzenia. Malizny tak widać mają, że każdy nowy pies, siłą rzeczy większy, odbierany jest jako zagrożenie. Trzymam kciuki za Kamusię, Ciebie i przyjazne stosunki w stadzie :)
  9. Moja koleżanka, zachorowała wkrótce po pierwszej dawce Pfizera, potwierdzone dodatnim PCR. Dzięki szczepieniu, przeszła infekcję względnie lekko. Zdrowia życzę całej Waszej Rodzinie. Biała prześliczna i faktycznie jak niedźwiedź polarny :)
  10. :( Nie wiem, czy w Bąkówce cały czas jest ten sam wet, co w czasach Bliss, tj dr Pasiak,który ma b dobrą opinię jako fachowiec, więc pewnie dobrze ocenił wiek suni. Może dlatego jej nie kastrowali? Z drugiej strony, gdyby nie ta dzisiejsza kastracja, to cały czas by było zagrożenie ropomaciczem, więc w razie czego, operacja jeszcze gorsza. Trzymam mocno kciuki za Kamusię i za Was. Dobrze, że Tomek przy niej czuwa.
  11. I jak? Widać jakieś zmiany w zachowaniu Lilka?
  12. Zaciskam mocno! Daj znać, jak już będziecie po.
  13. Wszystkie witaminy, suplementy, leki OTC, staram się kupować w aptece internetowej. Trzymam kciuki za skuteczność melatoniny w leczeniu lęku u Lilka.
×
×
  • Create New...