Jump to content
Dogomania

konfirm31

Members
  • Posts

    12543
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by konfirm31

  1. Śliczny Rudziolek . Oby to odjajczenie, przyniosło mu domek!
  2. O, matko! Trzymam kciuki! Wpadniecie?
  3. Bardzo współczuję Ani i mocno przytulam. Ja też nie potrafię żyć bez psa i chociaż moją miłością były i są owczarki, to realizm kazał mi pokochać małe kundelki. Wierzę, że na Anię, czeka już gdzieś kochające małe psie serduszko i rozmerdany psi ogonek. "Każda miłość jest pierwsza, najgorętsza najszczersza..."
  4. Paczka dziś dotarła - bardzo dziękuję
  5. W imieniu Lerki, Ninka i własnym, dziękujemy za pamięć i życzenia i życzymy wzajemnie
  6. To bardzo dobrze świadczy o jej opiekunach
  7. Cudny maluszek. I bardzo biedny :(. Poproszę nr 1 za KT.
  8. Ale super! Cieszę się że szczęścia Rózi . Czy zachowała swoje imię, czy zmieniła na bardziej "miastowe" ?
  9. No, co ja tu mogę dodać? Lajki miałam, wydałam i ogrrromnie się cieszę! To tak jak bajka o Kopciuszku, a Dobra Wróżka, to malagos . No a Książę na białym koniu? To oczywiście te Dwie Panie, które przyjechały po naszą Rózię - Kopciuszka . I wszyscy żyli długo i szczęśliwie
  10. Fantastyczna sprawa . Kciuki trzymam tylko tak, na wszelki wypadek, bo domek zapowiada się bardzo dobrze
  11. Zawsze, Malagosku Z Tobą, Tomkiem i ogromną ilością psów, która przewinęła się przez Wasz dom i którym znaleźliście opiekunów .
  12. I ja z kciukami. Zaciśnięte mocno!
  13. Oby dom dla Rózi znalazł się jak najszybciej! I ona na to zasługuje i inne bezdomniaki, liczą na Waszą pomoc
  14. Trzymam kciuki za Rózię i za Was przez cały czas
  15. Niestety, póki nie będzie obligatoryjnej kastracji i czipowania psów i kotów właścicielskich - pod karą finansową!, to nie wygrzebiemy się z tej bezdomności. Zwierząt szukających domu jest tak dużo, że tylko niewielki procent z nich, ma szansę
  16. Faktycznie, kawał psa . I widać, że szczęśliwa i kochana. Serce rośnie, jak się ogląda takie zdjęcia
  17. Dobrze, że Dina już u siebie, gorzej z tymi zapełnionymi kojcami gminnym :(. Jak nie zacznie się masowa kastracja i czipowanie o co tak konsekwentnie dopomina się B Krupianik - wpłaćcie proszę chociaż 1 zł na Jej skarbonkę https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0vr8G1X8Ydir6Yi4U1CSxndR41S9aXWYbTnt3PEuUTFf62oMMo5sb8DnL5QR7gx3ql&id=100002235047207 to toniemy w powodzi bezdomnych psów i kotów. Niektóre schroniska, już zaprzestały przyjmowania psów, z powodu braku miejsc..... Suczka trochę astowata?
  18. Trzymam kciuki za TEN telefon. Cóż, pierwsze śliwki, robaczywki
  19. To czekamy na zdjęcia Rózi i życzymy sukcesu z Diną. No i miłego spotkania rodzinnego.
  20. Jestem na kolejnym bazarku Nadziejko. Podrzucam, rozglądam się.
  21. Trzymam kciuki. Tak, Elu. O łapkę chodzi.
  22. Trzymam kciuki za jutrzejszy wyjazd. Cieszę się, że Rózia taka grzeczna i domowa
  23. Dzielna Rózia i Wy . Oby wszystkie zwierzaki dogadały się ze sobą bezproblemowo. Szkoda, że ten gips się nie utrzymał.
×
×
  • Create New...