-
Posts
8928 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga_Mazury
-
Ernest tęsknię za Tobą <*>
-
Staruszek Fred w schronisku...już śpi <*>
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no i nikt się nie wystraszył:roll: Fredziak to napewno psi indywidualista....albo kogoś polubi albo nie... mi się udało ;)...ale reszcie nie bardzo ;) -
Trzymam kciuki z całych sił.... te upały są straszne...aż boję się o te starowinki nasze.... nózki ma słabiutkie...po spacerze ..odmówił już wstania spod mojego samochodu (nie miał sił)...zaniosłam go do klatki... a on ciach na nogi i chce wyjśc ;).... Skarbek...wcina kiełbasę...i teraz będzie dostawał eukanubę na stawy dla psów starszych .....to i Gałka sobie podje :) Błagamy o dom dla niego....:modla:
-
Pies wyciągniety z bagien-za TM
Aga_Mazury replied to oktawia6's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ogniku ...nigdy..napewno NIGDY Cię nie zapomnę <*> -
Chyba zamówię dla Rudaska karmę Hill`s-a dla rekonwalescentów bo naprawdę zupełnie nic nie przybiera...taki chudzieńki przerażająco jest... ale jak zwykle pięknie się usmiecha...i apetyt dopisuje ...na szczęscie
-
Staruszek Fred w schronisku...już śpi <*>
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
...no Ciotki...chyba nagany będę wpisywać za nieobecność....a juz niedługo przedstawię Wam kolejnego psiaka, którego poznałam dzisiaj....(około 12-15 letni...no boski...)... -
Muszę Wam powiedzieć, że rzadko można spotkać tak życzliwego, kochanego i radosnego psa.... naprawdę jak taki psi ideał ma problemy ze znalezieniem domu?....no poprostu nie pojęte... zero agresji...jedna wielka radość...z wszystkiego...do tego jedzeniowo nie wybredny ;) ludzie taka okazja....w ciemno brać nowego członka rodziny... dziś się przytulaliśmy....troszkę mojego Skarba zaniedbuję...bo zawsze jakas bieda mnie potrzebuje...zawsze jakaś choroba jakiś problem....a on bidulek czeka...
-
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
dziś zakochałam się po raz juz nawet nie wiem który....w uroczym staruszku....czarnym z siwym pysiem (mam chyba jakąś słabość do czarnych staruszków czy jak ;))... poczekam jednak jak matusz wstawi zdjęcia...ale to pewnie jutro bo dziś baluje na weselu :) i jeszcze pewnie przedstawimy Wam kilka kolejnych ostródzkich psiaków :) -
Smutno mi bo dzisiaj Kropce poświęciłam mniej czasu niż zwykle...bo było kilka zwierzaków, którymi musieliśmy się zająć... oczywiście w bagażniku posiedziała...na spacerze chwilę przy mnie posiedziała (a w zasadzie pode mną ;) bo siedziałam na trawie a ona pod nogami moimi (w cieniu ;))... strasznie płacze ta moja Kropula...całe schronisko tonie w jej rozpaczliwym wołaniu ...
-
Kamyk - maleństwo po przejściach szuka DOMU z kiełbachą ;)
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Psinka moja tak się dzisiaj do mnie wtulał ...tak całował... na spacerku usiadłam na trawie...pod nogi weszła mi Kropcia...podkopała trochę ziemię i leżała...a z boku Kamyś...opierając sie mi o nogi...skarzył się, że dawno się nie przytulaliśmy... strasznie mi przykro...że nie mam tylu rąk do przytulania jak one wszystkie razem równocześnie są na spacerze... Kamyczku ale dziś się naprzytulaliśmy, nacałowaliśmy trochę...piszę trochę bo zawsze to za mało... -
Jacie Bono....już chcę Cie "podać dalej" ;).... AMIGA dasz radę?... ;) ucałuj mordziaka od nas...:calus: i pozdrowienia od kumpli "z pierdla"...(też siedzących za niewinność :() Nie jestem pewna (czy to ta czy obok był w klatce), ale chyba dziś odszedł jego kolega z klatki...ALEX...z którym siedział bardzo długo...do czasu jak go zabraliśm na zabieg...(ALEX<*>...)
-
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Alex.....<*> już go nie ma z nami....odszedł po cichutku...tak jak zył po cichutku [IMG]http://img391.imageshack.us/img391/5216/img7590nf7.jpg[/IMG] -
Pchełka Frania czy kiedyś opuści boks? znalazła dom!!!
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Franka ma od dzisiaj opiekuna wirtualnego :multi: został nim portal [URL="http://www.miastodzieci.pl"]www.miastodzieci.pl[/URL] dziękujemy :Rose: