-
Posts
8928 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga_Mazury
-
Aga juz pisała....(chyba:oops: ) kiedyś....że w związku z tym, że w ogóle Bona pomylono z innym psem (który był oddany z powodu nowotworu...tez jakis kudłacz).....a potem gdy się okazało, że to nie on...to jakoś nikt nie pamiętał historii Bona....niestety kiedyś za poprzedniego zarządcy schroniska nie było kartotek ani nic na ich podobieństwo... także jego historia jest nieznana...ale jak mozna zobaczyć choćby z wątku to Bono w schronisku tz był dośc mocno zastraszony...i przez okres dobrych kilku miesięcy nawet nie chciał wyjśc do nas z budy...bidulek :glaszcze: ....
-
[quote name='Kam']hi, hi, hi okaże się jeszcze, że Bibuś to arystokrata i ciotka Aga miała nie ten gatunek kiełbaski[/quote] znając życie...pewnie tak ;)...ale damy radę...już się i szyneczki kupowało...niektórym...więc najwyżej...co zrobić :niewiem: ..."nasz klient nasz pan":evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
pajunia ja tylko się boję, że one jednak mimo wszystko są za maleńkie jeszcze na to, żeby je wieźć...qrde... 3 małe czarnuszki ;)...z brązowatymi pysiami...drobineczki takie... a Mona kiełbachę ode mnie wcinała tak, że szooooooook ;)....
-
"Szkocik" szczęśliwy w nowym domku :)))))))))
Aga_Mazury replied to lidka_park's topic in Już w nowym domu
[quote name='lidka_park']W sumie to ten domek w W - wie albo w Krakowie w tytule zaproponował ktoś z dogomaniaków, ale dlaczego to sie nie zastanawiałam :eviltong:[/quote] czyli w innym mieście DT odpada?:eviltong: ... -
Bibo w sobotę był na spacerku....kiełbasa chętnie się częstował...aczkolwiek bez żadnego łakomstwa czy wyrywania (jak niestety większośc naszych podopiecznych :evil_lol: )...spokojnie delikatnie bierze z ręki...powiedziałabym, że nawet z pewnym namaszczeniem ;)... został też ....uraczony frontlainem
-
"Szkocik" szczęśliwy w nowym domku :)))))))))
Aga_Mazury replied to lidka_park's topic in Już w nowym domu
...a czemu w tytule jest DT w Wawie lub Krakowie? :hmmmm: Skoti nie był w sobotę na spacerze....(oczywiście za mało wolontariuszy)...ale weszliśmy do nich do boksu... odrazu się zakochałam w psim czarnym staruszku, który odważnie do mnie wyskoczył...i w ogóle jest wspaniały... ok...ale Skoti niestety nie chciał wyjśc z budy....nawet kuszenie go na kiełbase nie na wiele się zdało...owszem...miał chęc na kiełbachę, ale obawa przed nami zwyciężyła....delikatnie Ewa podeszła do budy i łaskawie po wielu namowach poczęstował się kawałeczkiem .... będziemy ich odwiedzać..póki co... -
Maluski z Ostrody ma juz swoj domek ... Miki za TM [']
Aga_Mazury replied to Agama's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Malusi czekamy na wieści :) -
Jamnisowate z Ostródy-dziewczynki w swoich domkach!!:)
Aga_Mazury replied to lon_cia's topic in Już w nowym domu
Mini jakie masz doborowe towarzystwo :loveu: Smutasku <*> widzisz...i pewnie świętujesz, że Twojej Mini się udało... Cudaku nasz <*>...jeszcze w uszach mam Twój ochrypły głos -
Garry...odszedł tak nagle...Nie ma cię....:((((<*>
Aga_Mazury replied to neverend's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Cały czas jak Cię wspominam to...pierwszy na myśl przychodzi mi moment gdy dotykałam Twojego pysia...a Ty wtedy miałeś takie sopelki na brodzie...zamarżnięte... brakuje mi Ciebie kudłaczu <*> -
Schronisko w Ostródzie -To ja,Ruda Julka-mam juz ds w Gdańsku :)
Aga_Mazury replied to pucka69's topic in Już w nowym domu
Julka ...to zboczenica....normalnie w biały dzień...molestuje koleżanki z wybiegu ;) -
kiedys Opik teraz Eddy z Ostródy już w nowym domku!!!!!!!
Aga_Mazury replied to sugarr's topic in Już w nowym domu
Opik bardzo nieładnie, że nic nie piszesz do nas :nono: :evil_lol: -
Pudliczka Lyska - w DT. LADY za TM [']
Aga_Mazury replied to GreenEvil's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
...a zdjęcia?;) jakoweś ;) -
Ostroda! Ruda kieszonkowa Pinezka. Zostaje w DT na stale :)
Aga_Mazury replied to masienka's topic in Już w nowym domu
...a my czekamy na zdjęcia Pinezi w czerwonym płaszczyku.... -
Niestety zupełnie nikt się nie odzywał...oprócz Pana z Siedlc...któy zadzwonił właśnie, że chyba ktoś go przelicytował na allegro...i co teraz... w każdym razie ja temu Panu odmówiłam...wydania Sproketa do budy...i z innych jeszcze powodów... nikt więcej się nie odzywał jeszcze... a przecież Sproket to taki piękny psiak
-
Jamnik Pluto, daj mu szanse...Odszedł [*]...:(
Aga_Mazury replied to lon_cia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
W kartotece jest napisane, że jak oddawano Pluta do schroniska to miał 12 lat....a było to 4 lata temu... czy to możliwe???? :crazyeye: