-
Posts
8928 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga_Mazury
-
Kamyk - maleństwo po przejściach szuka DOMU z kiełbachą ;)
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
kiełbacha już od wczoraj w lodówie.... bardziej mnie martwi, że psiak który siedzi z Kamysiem...nigdy nie był na spacerze (i chyba jest na kwarantannie)...więc nie może wyjśc na spacer...jeśli on nie może to I Kamyk nie wyjdzie...żeby nie prowokować... echhhhhh...przygarnijcie do serca i domu...Kamysia mojego.. :( -
"Justysia i Grześ" + 16 łap JUż w Szwecji!!! SZARIK ODSZEDŁ "
Aga_Mazury replied to Seaside's topic in Już w nowym domu
My jesteśmy cały czas.....z Wami:loveu: tylko nie zawsze nas widać :) Szariczek zawsze będzie moim ulubieńcem :) -
"Justysia i Grześ" + 16 łap JUż w Szwecji!!! SZARIK ODSZEDŁ "
Aga_Mazury replied to Seaside's topic in Już w nowym domu
jeeeeeeeeeeeszczeeeeeeeeee........ -
"Szkocik" szczęśliwy w nowym domku :)))))))))
Aga_Mazury replied to lidka_park's topic in Już w nowym domu
nie będzie tez edzi więc ...można śmiało powiedziec, że dopa ze spaceru:shake: nowego boksu co do leczenia....hmmmm....wet zaleca to co zaleca..ja wetem nie jestem...Skotiego widział wet i zalecił "coś"...(nazwy nie znam) -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Przypominamy o tym, że bardzo byśmy chcieli....zaaplikowac przeciwklesczowo psy, które wychodzą na spacery...(chociaż te)...żeby nieszczęścia nie było.... Jeszcze na frontline czeka: Mundek, Bastek, Kamis, Karat, Bibo, Rysio, Dukat, Alex, Pluto, Karla, Vileda, Marcel, Sproket, Bystra, Perła, Fred, Barni, MOnki, Kaja, jej koleżanka...i jeszcze wiele innych.... Bardzo prosimy o wsparcie... -
"Szkocik" szczęśliwy w nowym domku :)))))))))
Aga_Mazury replied to lidka_park's topic in Już w nowym domu
ja piszę właśnie o tym placku na tyłku.....Kamis ma identyczny...i stwierdzono świerzbowiec... -
"Szkocik" szczęśliwy w nowym domku :)))))))))
Aga_Mazury replied to lidka_park's topic in Już w nowym domu
nie wiem, nie znam się..... wiem, że Kamis dostał coś co daje się raz.... -
"Szkocik" szczęśliwy w nowym domku :)))))))))
Aga_Mazury replied to lidka_park's topic in Już w nowym domu
[quote name='Evas']Mati..tzn te placki są od świerzbowca, tak? Czyli ma go długo..jakie leczenie? Rany, napisz, proszę coś więcej..[/quote] no to jak myślałam.... świerzbowca ma tez Kamis.... więc poprostu dostanie zastrzyk....na świerzbowca -
Miluś Znowu bomba radości bo ma swój DOM!!!!!!
Aga_Mazury replied to Kara.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='matusz5']koniec radości:-( Miluś wrócił dzisiaj do schroniska, gdyż ugryzł panią, dlatego wrócił[/quote] no poprostu super..... :angryy: ciekawe czy...i dlaczego ją ugryzł.... -
Staruszek Fred w schronisku...już śpi <*>
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dostał aukcję z pełnym wyróżnieniem (taką za ponad dwie dyszki)....może to pomoże... oj ...Fred...już ma nas...zawsze to do przodu... damy radę :) :kciuki: -
Do Tinki nikt nie zagląda.... czekamy na operację cierpliwie...jak nie cieczka to upały..... oj Tinuś...może to specjalnie, żebyś mogła na budynku przbywać...a nie wrócić na boksy...zapomniane... przecież gdyby nie ta przepuklina...nikt by nawet nie wiedział, że jesteś taka cudowna...że w ogóle jesteś...
-
Kamyk - maleństwo po przejściach szuka DOMU z kiełbachą ;)
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Narazie jest dobrze..... Kamysiu...Skarbie mój...gdzie twój domek? -
Rudasek bardzo, ale to bardzo dziękuje wszytskim za wsparcie.... swojej nowej wirtualnej opiekunce...Pani Sylwii :Rose: wielkie buziaki dla naszej beki, która o nim pamięta :Rose: dla waldi-ich...za aukcje i wielką pomoc :Rose: dla Pani Moniki, która wsparła wpłatą...:Rose: dla daisy i Pani od łapki z Legionowa za pomoc finansową :Rose: qrde to tylko z ostatnich chwil....a jak wiele osób pomogło wcześniej.... nawet Rudasek sobie nie zdaje sprawy jak wiele osób obchodzi...aż się wzruszyłam :placz:
-
Staruszek Fred w schronisku...już śpi <*>
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Fredziu wystawiłam Ci dzis allegro :)