-
Posts
8928 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga_Mazury
-
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
Aga_Mazury replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mary śliczności....a TY nadal tkwisz na PWP i w schronisku....echhh..co jest -
Jamnisowate z Ostródy-dziewczynki w swoich domkach!!:)
Aga_Mazury replied to lon_cia's topic in Już w nowym domu
wspaniała 'ekipa"...sama mam 3 psy więc wiem o czym piszesz.... przykro, że tak się stało....z drugiej strony dobrze, że nie są już w schronisku... oj szkoda, że wcześniej nie wiedzielismy o herbacie...napewno bym mu zrobiła...<*> teraz pewnie opija się nią codziennie ...czekając na nas za TM<*> nigdy bym nie powiedziała, że ta sunia większa...(co ją znałaś osobiście) była taka ....bardziej na ta mniejszą bym stawiała.... ta większa tak zawsze się cieszyła gdy do niej podchodziliśmy....i cieszyła się na spacerach... jak mało o nich wiedzieliśmy... -
Staruszek Fred w schronisku...już śpi <*>
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Fredziaku słodziaku....straszne puchy u Ciebie...Ciotka jedna listę podpisała ...a reszta gdzie?:mad: kary przypominające chyba jakies zacznę nakładać:eviltong: -
Nie ma suni numer 5....jest Sali :) i ma wątek na dogo....na który zapraszamy oczywiście... Prymus niestety nadal w schronisku... co do jego zachowań...no to jednych lubi (psy) inne nie....trudno jednoznacznie powiedzieć...genralnie nie jest konfliktowy...ale trzeba w razie "wu" brac to pod uwagę....co wtedy....
-
Vileda Twoja przyjaciólka od lat....z Waszej klatki...pojechała do nowego domu....a Ty zostałas sama....ale pewnie zaraz Jessi albo inna psina zawita...bądź grzeczną dziwewczynką i przyjmij ją ładnie...i o nic się nie martw....dla mnie i tak będziesz najważniejsza Królewno...:calus: i jeszcze kilka Twoich kolegów ze schronu :)
-
No to moja kropka została bez kolezanki...z która spędziła pewnie jakieś ostatnie pare ładnych lat... Vileda wyszła z nami na spcer chyba dokładnie raz czy dwa...a potem przy otwieraniu klatki cofała się do budy....więc gdy wyjmowaliśmy Kropcię (a w zasadzie gdy wyskakiwała)...to Viledka dostawała kiełbachę i zostawała w klatce...ale to już PRZESZŁOŚĆ... DZIĘKI DZIĘKI DZIĘKI DZIĘKI :Rose: adopcje starych zapomnianych psiaków sa najcudowniejszymi momentami w tym wszystkim... czekamy z niecierpliwością na wieści..... :kciuki: buziaki dla maleństwa i cudownej całej sfory :)
-
Jamnisowate z Ostródy-dziewczynki w swoich domkach!!:)
Aga_Mazury replied to lon_cia's topic in Już w nowym domu
Jak to się stało, że anlazłas te malenstwa w internecie?.naprawdę szok ;) Co do SMutasa..<*> to te imię dostał od nas...(nie znamy albo rzadko kiedy znamy imiona psiaków z domu)... Pamiętam SMutasa bo był w klatce blisko budynku...i zawsze kiedy przechodziłam to on szczekał...i wspinał się na siatkę,...i miał taki zachrypnięty głos (zawsze taki miał?)...Taki młodziutki był....cięzko sobie poradzić z tym jak odchodzą :( a ta taka maleńka...ale nie Mini...(to chyba ta najstarsza) to faktycznie najmniej ufna była...ale jak już wyszła z nami na spacer...a potem niesiona na rękach to nie chciała dać się nikomu dotknąc oprócz mateusza, który ją niósł... cudowne maleństwa.... -
Maluski z Ostrody ma juz swoj domek ... Miki za TM [']
Aga_Mazury replied to Agama's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mam nadzieję, że w miarę szybko to nastąpi... a jak zdrówko maszego Skarba -
Maluski z Ostrody ma juz swoj domek ... Miki za TM [']
Aga_Mazury replied to Agama's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To ja znowu monotematycznie...... jakieś wieści?..... -
Kacper za TM[*] i Max. Max w nowym domku w Holandi,
Aga_Mazury replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
...a ja się nie denerwuje i bardzo chętnie podeślę kilka rzeczy jak faktycznie zbieracie... :loveu: i to z wielka przyjemnością :) -
Kacper za TM[*] i Max. Max w nowym domku w Holandi,
Aga_Mazury replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
[quote name='dusje']Aga, troche mnie przerazilas. Czy Maks taki agresywny? A moze to tylko warunki schroniskowe spowodowaly ze psiak zwyczajnie sie asekuruje wiec klapie zebami i co tam jeszcze. Podam termin przyjazdu do schronu najpozniej do jutra a [COLOR=red]ciebie prosze o nr komorki, ja naprawde nie jestem w stanie dzialac w ten sposob:shake: [/COLOR][/quote] Niestety a ja niestety nie jestem w stanie sama "obsługiwać" wszystkich wątków i ponad 300 psów...też nie wyrabiam na zakrętach i niestety z tym odbieraniem telefonu w tej chwili także bywa róznie....(spędzam kilka godzin dziennie na rozmowach telefonicznych związanych z dogo...)...więc nie wiem na ile to Ci ułatwi kontakt...ale prosze bardzo... mój numer jest jest oficjalnie dostępny na stronach fundacji [URL="http://www.afn.pl"]www.afn.pl[/URL] więc nie jest żadną tajemnicą.. proszę bardzo 505222207 co do Maxa... tak jak było pisane na wątku...najpierw przezywał depresję...nie wychodząc z budy....a teraz ma etap rzucania się na siatkę z zębami...(chcieliśmy kolejno etapami go do nas przekonywać...jak inne psiaki...trudno mi zatem powiedzieć czy to charakter ma taki czy to raczej schroniskowa przypadłość....ale tak czy siak...cokolwiek to jest....to jest...jednak...i na obecnym etapie nie ustalone czy da radę psiaka ... dlatego jeszcze nie zabieran były na spacery bo robiliśmy to , żeby nie robić "nic na siłę".... ale skoro jest dom... teraz do Was należy decyzja.... można też zadzwonić bezpośrednio do schroniska (jezli chcesz podam Ci numer na priw do Pani kierownik na komórkę...chętnie napewno porozmawia...)... Niestety wróciłam po macierzyńskim do pracy zawodowej i nie moge juz być tak często na dogo...czy pod telefonem...sorki :oops: -
Staruszek Fred w schronisku...już śpi <*>
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Fredziak a co Ty tak tyły osłaniasz.....? proszę podbiec na górę....chętnie Ci potowarzyszę....skoro sam nie chcesz -
Kacper za TM[*] i Max. Max w nowym domku w Holandi,
Aga_Mazury replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
[quote name='dusje']Najswiezsze wiesci:multi: Czlonek rodziny Pana Gienka chcacego zaadoptowac Maksa wyjezdza we wtorek z woj. gdanskiego do NL:multi: Chce zabrac Maksa. Podjedzie do schroniska. Wydajcie mu psa prosze. On sam zalatwi reszte formalnosci u weta. Prosilam na pw pajunie o wziecie Kacpra na jej ranczo w PL. Odpowiedzi jeszcze nie mam ale jesli sie zgodzi to mozecie byc pewni ze bedzie tam mial jak u Pana Boga za piecem a my dalej w PL i NL poszukamy domku. Holandia go utrzyma finansowo.Oby pajunia wyrazila zgode. Na juz potrzebny nr telefonu do Aga Mazury lub kogokolwiek koordynujacego akcje. Kochani blagam nie tracmy tej szansy:lol: Umowe adopcyjna z Panem Gienkiem zalatwie i przesle na wasze rece a pan Gienek to super facet:loveu: Sam do mnie zadzwonil z ta informacja. matko Boska, zeslij nam wiecej panow Gienkow[/quote] :hmmmm: do najprostszych zadań to nie będzie należało... konkretnie kiedy Pan chce zabierać Maxa?... trochę się martwię gdyż Max nie jest najpokorniejszym i nagrzeczniejszym pieskiem i z tym moga być problemy....nie chciałabym aby ktos został pogryziony... oczywiście jeżeli ktoś podejmuje się "wyzwania" niekt nie będzie robił trudności... musze jednak wiedzieć kiedy konkretnie ma być zabierany ze schroniska... wtedy Pan Gienek będzie musiał podpisac chwilowo umowę adopcyjną schroniskową (wyłożyć 15 zł)....bo bez żadnego papieru nie możemy dac Maxa...rozumiecie?... no i faktycznie wszelkie formalności spadną na Pana...Gienka...a kiedy będzie opuszczał Polskę?...pytam bo nie pamiętam kiedy Max był szczepiony na wściekliznę...i czy był edit: pisząc Pan Gienek maiąłam oczywiście na myśli Pana który będzie zabierał Maxa :oops: -
Mix pudla-piękny Tajson - MA WSPANIAŁY DOM W LUBLINIE!!!
Aga_Mazury replied to AniaB's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img369.imageshack.us/img369/294/p3092639resizemu4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img201.imageshack.us/img201/4604/p3112686resizela6.jpg[/IMG][/URL] -
Młodziutka sunia pola MA DOM U PANA MACKA DZIEKI LALUNIE!!
Aga_Mazury replied to AniaB's topic in Już w nowym domu
dwa miesiące bez wiadomości co u naszej królewny....rozumiem, że złote medale już zbiera -
Byłam zabawką, jestem więźniem nie za swoje winy
Aga_Mazury replied to LALUNA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Sali...prześliczna sunieczko...mimo upału podbiegnij na górę... -
Iskierka już nie zgaśnie DAGA 27 wyszukała jej domek
Aga_Mazury replied to LALUNA's topic in Już w nowym domu
daga Iskierka do Ciebie przyjedzie nie w poniedziałek....ale jakoś w tygodniu może...