-
Posts
8928 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga_Mazury
-
KAJTEK - Biały Jak Śnieg PSIAK już w drodze do nowegu domku !! :):)
Aga_Mazury replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
[quote name='patch75']-no nie moge-braciszek Kajtka wyglada jak moj latek, tylko siersc ma dluzsza:lol:[/quote] to siostrzyczka ;) -
KAJTEK - Biały Jak Śnieg PSIAK już w drodze do nowegu domku !! :):)
Aga_Mazury replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img169.imageshack.us/img169/8040/tinaochamik010resizega3.jpg[/IMG][/URL] -
KAJTEK - Biały Jak Śnieg PSIAK już w drodze do nowegu domku !! :):)
Aga_Mazury replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
Kilka fotek Kajtka (a mam ich ponad 70 :eviltong: ) Który to Kajtek?:evil_lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img124.imageshack.us/img124/1478/img2778resizera1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img124.imageshack.us/img124/1363/img2780resizexj7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img169.imageshack.us/img169/6678/img2782resizedu7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img124.imageshack.us/img124/1799/img2833fr4.jpg[/IMG][/URL] -
Tutaj na spacerku (tylko dopinke widać) z nowymi koleżankami (kolegami?;)) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img124.imageshack.us/img124/6031/cimg0930resizefp3.jpg[/IMG][/URL] Tu wygląda na psa olbrzyma...(kruszynka "parokilowa" ;)) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img207.imageshack.us/img207/4424/cimg0934resizejj9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img169.imageshack.us/img169/2315/cimg0949resizezi1.jpg[/IMG][/URL]
-
Kamyk - maleństwo po przejściach szuka DOMU z kiełbachą ;)
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Kamyczku pierwsza sobota od zawsze....gdy nie wyjdziemy na spacer.... Kamyś buziaki :calus: ....za tydzień pójdziemy na długi spacer -
"Szkocik" szczęśliwy w nowym domku :)))))))))
Aga_Mazury replied to lidka_park's topic in Już w nowym domu
U Szkocika bez zmian....tzn. dzisiaj niestety nikt nie był w schronisku z tego co mi wiadomo więc zdjęć czy relacji żadnych nie będzie... -
Kacper za TM[*] i Max. Max w nowym domku w Holandi,
Aga_Mazury replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
Najbardziej z tej listy bym się obawiała szczepień na wirusówki...i powiem szczerze, że nie wiem cz bym sie odważyła zrobic je w schronie... ja bywam ostatnio naprawde przelotem więc proszę się nie gniewać...ale nie zawsze na bieżąco jestem w stanie odpisać... -
Gałka!!! - malutki staruszek w szczęśliwym domku!!!
Aga_Mazury replied to neverend's topic in Już w nowym domu
Jak to Mona bez transporterka z tyłu?.... nie rozumiem...a jak mama przyhamuje to maluchy pospadają?...chyba, że nie wiem jaki tył masz na mysli... ok...logistyką niestety musisz się sam zając...bo ja fizycznie juz nie dam rady... -
Gałka!!! - malutki staruszek w szczęśliwym domku!!!
Aga_Mazury replied to neverend's topic in Już w nowym domu
Tak jak pisałam na jakimś wątku (chyba Iskierki)...kasa będzie ...od cudownej Ciotki...:iloveyou: -
Staruszek Fred w schronisku...już śpi <*>
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jesteś najpiękniejszy............moje Skarby :calus: -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
W tą sobotę pewnie nikt nie będzie w schronisku więc i ja się nie wybieram....bo sama nic nie zrobię...oprócz przykrości psiakom, że nie wyszły na spacer...bo ponad 30 nie wyprowadze napewno... Laluna pierwsza strona niezaktualizowana bo....nie można było edytować swoich wpisów...(już opcja wróciła)....jutro dodam...bo dziś już uciekam pewnie za chwile dwie.... alfabetycznie...chyba nie dam rady....chyba, że ktoś szybko podpowie...żeby było z numeracją...i linkami... Dziś miał przyjechac Pan po Sproketa....nie wiem czy przyjechał...bo nawet nie miałam czasu zadzwonić... i... co jeszcze... Never powodzenia....nie dasz rady podrzucić płytki z prezentacją do mnie do pracy albo mateuszowi?...bo byśy spróbowali jakoś w net to wcisnąć... Fiona trochę lepiej....zaczyna jeść... uuuuuuuuuuuu.....napewno i tak połowę zapomniałam... lecę dalej -
Kacper za TM[*] i Max. Max w nowym domku w Holandi,
Aga_Mazury replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
Ja myslę, że cięzko będzie im razem znaleźc dom i chyba trzeba będzie się zdecydowac na rozdzielenie Panów....rozumiem, że ewentualna adopcja w połowie sierpnia?...sorry jak coś nie doczytałam, ale pędzę przez wątki możliwie najszybciej....(doba mi się skróciła niemiłosiernie ;)) -
Iskierka już nie zgaśnie DAGA 27 wyszukała jej domek
Aga_Mazury replied to LALUNA's topic in Już w nowym domu
Przemek a Ty napewno możesz jechać?....Znalazła się niezawodna Ciotka, która chce Monie zasponsorować ten wyjazd.... -
Pokochaj mnie, tak mocno, jak ja kocham Ciebie
Aga_Mazury replied to LALUNA's topic in Już w nowym domu
Słuchajcie...może dlatego, że bywam teraz tu przelotem i jak "na wariackich papierach"...ale albo nie doczytałam albo nie rozumiem... czoko Ty chcesz Bystrą dac do Hotelu albo na DT ....na miesiąc ...obojętnie kiedy by to nie było?...czyli jeśli by wyszła ze schronu za miesiąc np? to też najpierw na miesiąc do DT?...ja myślałam, że to u Ciebie jakieś "problemy" i potrzebny miesiąc do całkowitego zabrania suni...a jak się DT nie uda znaleźc to za miesiąc już wszystko u Ciebie będzie ok i zabierasz ją odrazu do domu... sorry jak niezrozumiale piszę...ale śpieszę się bardzo...a jeszcze wołano mnie na kilka wątków i nie daję rady "oblecieć".... -
Jamnisowate z Ostródy-dziewczynki w swoich domkach!!:)
Aga_Mazury replied to lon_cia's topic in Już w nowym domu
Smutasku.....za krótko...dużo za krótko byłes z nami <*>... sandrusia rozumiem, że jesteś córką Pani u której były psiaki?...dzięki za informacje... no właśnie zdradź nam, która to która :) -
Jeżeli chodzi o mnie to ja tylko wyraziłam obawę o maluchy w drodze....ale jezeli osoby, które mają doświadczenie wypowiadają się, że ok to ja nie widze problemu.... gorszy problem pewnie będzie z samym transportem...ja niestety...nie jestem w stanie dołozyć się finansowo...z własnych pieniędzy założyłam transport Julka i tez jakoś jeszcze się nie uzbierało...:oops:
-
[quote name='supergoga']Jak myslicie, czy Klara nauczyłaby się mieszkania w domu i zachowywania porządku. Bo mam osobe która szuka podobnego psiaka.[/quote] Jej, alez byłoby cudownie...... ona jest tak przytulaśna...wiadomo, że mieszkając na powietrzu w budzie...będzie miała trudne początki...chociaz kto wie...już wiele razy mnie te Skarby zaskoczyły swoimi umiejętnościami...