-
Posts
8928 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga_Mazury
-
Stary kaukaz HEFREN z Ostródy.Odszedł za TM...
Aga_Mazury replied to Kasie's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Hefren marzyłam o domu dla Ciebie.....i proszę spełniło się więcej niż dla Ciebie pragnęłam... :) -
O ile jest to możliwe to są z Fioną jest poprostu coraz gorzej....ona odchodzi na śmierć głodową normalnie..... :placz: :placz: :placz: nic nie je....zupełnie nic... wygląda coraz chudziej.... wyniki morflogii, biochemii, kału, USG, RTG....z kontrastami nic nie wykazują...... lekarze w Ostródzie nie mają już pomysłu żadnego.... jest Pani doktor specjalista od chorób układu pokarmowego...w Olsztynie na Uniwersytecie...ale obecnie jest na urlopie... Fiona....JEDZ!!!!
-
Niepełnosprawny Oskar wciąż potrzebuje pomocy finansowej
Aga_Mazury replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
asiaf1 sorki jak się powtórzę..... ale czy ktoś szukał mu domu zagranicą? czy nie wchodzi to w ogóle w rachubę...? -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
matusz gdzie zdjęcia Gandhiego?:mad: never ...trzymaj się i powodzenia... :kciuki: justyna z ta sunią z tego co kojarzę to ilekroć matusz chce się o nia zapytać to ona nie wychodzi z budy i nie mam jak pokazac o którą chodzi...ale pamięta za każdym razem... -
Mundek [*] przepraszam ze nie zdarzyłam
Aga_Mazury replied to cytrynka10's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
MUndek burasku.....i do Ciebie uśmiechnie się życie...... -
Kamyk - maleństwo po przejściach szuka DOMU z kiełbachą ;)
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Kamysiu łobuziaku mój słodki.....zobaczysz, że przyjdzie dzień gdy zdarzy się kolejny cud....i znajdziesz przecudowny dom.....a mi pozostanie tylko tęsknić.... -
Pazurku mój Kochany pewnie w tą sobotę nie dam rady do Was wpaśc do schroniska....już to przeżywam od kilku dni....i pewnie będę sę smucić aż do następnej soboty....aż Was zobaczę... QRDE....nie mam z kim dzieci zostawić a TZ pracuje :( :placz: :placz: Pazurku przykro mi.... ale Ty się nie przejmuj tylko domku szukaj :multi:
-
Staruszek Fred w schronisku...już śpi <*>
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Asia...u nas na Mazurach klimat służy ;) to i psy w dobrej formie... ale tak bardziej serio....kto wie...może on i młodszy a siwizna ze zmartwienia...kto wie ;).... napewno jest to psiak wart zainteresowania....napewno -
Moja pierwsza ...ukochana sunia Psotka odeszła też 17.10. tylko, że 1989 roku... Kajtusiu powiedz jej, że ja nadal ogromnie tęsknie... kasiu...trzymaj się....każdy dzień to o jeden dzień bliżej do spotkania z naszymi Skarbami :glaszcze: Kajtuś śliczny <*>
-
[quote name='BIANKA1']Jak pięknie :loveu: [/quote Piękne, ale ja .....jak teraz widze tęczę to ryczę....ot taka już świrnięta jestem... kiedyś wracałam z Olsztyna i zobaczyłam tęczę....(wtedy Jaśminka walczyła z nosówką...nasza dogo....sunia) i wiedziałam, że odeszła...jak zobaczyłam tą tęczę.... wiem, że to głupie...ale jakoś tak w starej głowie się poukładało teraz...zawsze myślę widząc tęczę..."jakis Skarb właśnie odszedł"...
-
U Fiony znowu gorzej..... ja już ręce załamuje :niewiem: po jednym dniu jedzenia i w miare samopoczucia....(jedzenie umiarkowane, żeby nie przeciązyć)...następuje okres totalnego załamania zdrowotnego... wyniki kopy.....wykazały, że trzustka zdrowa, napewno są robale okropne, które są prawdopodobnie od tego, że Fionka żywiła się ślimakami :glaszcze: i ma w tej chwili kapilaria albo bosogłówka (albo coś podobnego)...tego nie zwalcza Pratel...mamy specjalne środki i ma je podawane... Fionka będzie dostawać kroplówki.... tylko co dalej?...co jej jest...? no nic, będziemy szukac dalej i mam nadzieję, że dziewczynka będzie walczyć razem z nami
-
Kacper za TM[*] i Max. Max w nowym domku w Holandi,
Aga_Mazury replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
Jakie piękne obrazy :iloveyou:...cudownie :calus: a jak Kacperek się odnajduje? :glaszcze: -
Sami widzicie jaki on piękny uśmiech....bo to naprawdę uśmiech....taki ma wyraz Pysia jak jest szczęsliwy :) [IMG]http://img465.imageshack.us/img465/2826/img2007re1.jpg[/IMG] Rudasek miał robione wyniki z kopy....(trzeba było zawieźc próbki do innej miejscowości bo w Ostrózie nikt nie robi).... wyniki na trzustkę wyszły nie za specjalnie więc będziemy powtarzać badanie... natmoast wyszły robale...których Pratel nie rusza...tęgoryjec...czy jakoś podobnie...mamy już preparat i podawany jest Rudaskowi... może od tego taki chudzieńki...
-
Pokochaj mnie, tak mocno, jak ja kocham Ciebie
Aga_Mazury replied to LALUNA's topic in Już w nowym domu
Ja natomiast, żeby wszystko "zebrać w całość"...czy po zabraniu ze schroniska Bystra wprowadza się odrazu do Ciebie czoko? i co sie stanie jeśli nie dogadają się z Twoją Delicją..?...