-
Posts
8928 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga_Mazury
-
Moja mała prośba. Może dogomaniacy niech nie kupują cegiełek na allegro bo przeciez od tego jeszcze trzeba będzie zapłacić prowizję dla allegro a tu liczy się każdy grosz. Może odrazu wpłacac na konto fundacji z dopsikiem "Fiona Ostróda". Może na allegro niech kupują osoby nie związane z dogo....;) Bardzo ciesza pierwsze oznaki pozytywnych reakcji u naszej Księżniczki :)
-
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
O tych przeznaczonych pieniądzach wiemy już od dawna. Czekamy na rozpoczęcie prac. NIe będzie wybudownaego szpitala tylko kojce. W budynku będzie prawdopodobnie jedno pomiszczenie przeznaczone na szpital (czekamy na wyposażenie), ale to pieść przyszłości.... trzeba patrzec na to jakie warunki mamy obecnie ...:) -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
POd schronisko podrzucono kilkidniowe szczenię... :angryy: :angryy: :angryy: całe szczęście, że jest akurat podrzucona sunia, która się oszczeniła....ma dwa swoje maleństwa...szczeniaczka podstawiono mamusi....przyjęła go...jutro zobaczymy czy wszystko się udało... nie mówię juz o tym, że pod siatkę schroniska podrzucona mase kociąt.... -
"Justysia i Grześ" + 16 łap JUż w Szwecji!!! SZARIK ODSZEDŁ "
Aga_Mazury replied to Seaside's topic in Już w nowym domu
BArdzo Wam współczuje.... :glaszcze: Gucio....<*> 1989 to także rok urodzenia mojego Doda<*> który zaginął pod koniec 2005 roku :( -
"Justysia i Grześ" + 16 łap JUż w Szwecji!!! SZARIK ODSZEDŁ "
Aga_Mazury replied to Seaside's topic in Już w nowym domu
gadu gadu.....a gdzie zdjęcia?:mad: jestem tak zabiegana po powrocie po macierzyńskim do pracy, że nie wyrabiam "na zakrętach"....ale jednak chciałabym w mojej cudownej "przystani" jaką jest wątek mojego ulubieńca....jednak zastać jakieś zdjęcia....:eviltong: i nacieszyć zmęczone oczy -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
sisia bardzo się cieszymy, że w końcu do nas dołączyłaś.... bo chyba to Ty pisałas do mnie jakoś na początku roku? odwiedź tez stronę [URL="http://www.afn.pl"]www.afn.pl[/URL] tam sa nasze ostródzkie psiaki :) -
Fraktus!-zostaje na stałe w domku tymczasowym :)
Aga_Mazury replied to lamia2's topic in Już w nowym domu
JAk wypiękniał........................:lol: -
masz rację....dwa tygodnie temu jadła kiełbaskę ode mnie...nie dałam jej wiele żeby właśnie nie zaszkodzić, ale zjadła... tydzień temu nie byłam w sobotę więc nie było kiełbasy... ale ona kleika nie zje... w ogóle zauważyłam na pocz atku, że Fiona nie lubi karmy z puszki, dawaliśmy jej też Hillsa p/d... jeśli jadła to wolała schroniskowe gotowane jedzenie niż nasze wymyślane smakołyki
-
Uno, młody pies w ciasnej klatce oddany przez właściciela
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
myślcie, rzucajcie propzycje....chętnie zmienię.... -
To chyba jakas epidemia bo ja dzisiaj mam wrażenie, że zaraz padnę z bólu. Dziękuję Wam bardzo za bieżace informacje o Fionce. :Rose: Beata, matusz...:) Wszystkim Wam dziękujemy za troskę, za odwiedziny naszej chudzinki....za dobre słowo...ZA WSZYSTKO... :loveu: Fionuś zobacz...ile ludzi o Ciebie się martwi...musisz dla nas żyć... Słuchajcie...może jednak spróbujcie... ona jedynie czasami ode mnie zjadała kiełbasę....zwykłą najtańszą chudą kiełbasę pokrojoną w plastry......kładłam jej przy pysiu i na chwilę wychodziłam...albo się odwracałam, odsuwałam... no nie wiem...może teraz zupełnie nic nie chce... DT to napewno....ale jak ją przekonać do jedzenia...
-
Uno, młody pies w ciasnej klatce oddany przez właściciela
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[URL]http://www.allegro.pl/item209322810_jego_pan_wezwal_sam_do_niego_hycla_i_schronisko.html[/URL] -
Uno, młody pies w ciasnej klatce oddany przez właściciela
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='asiakas']ale link do allegro na wątku nie był podany...:shake:[/quote] no nie był, nie był....;) bo aukcje wznawiam już nie wiem który raz...więc i tak byłby nieaktualny.....zaraz poszukam...na allegro -
Uno, młody pies w ciasnej klatce oddany przez właściciela
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Uno ma allegro :) ale widocznie słabiutkie :oops: chętnie wymienię opis :) -
Gamoń ja za godzinę nie będe już dostępna tak gdieś do 20 .oo 21.00...jakby coś się działo...błagam napisz mi sms-a ...bo nie wysiędzę w pracy...dziękuję Wam wszystkim BARDZO.... bardzo się boję o Fionkę....:calus: matusz i jak dzisiaj fiona? jakbyś mógł to może Ty puszczaj mi sms-y z internetu ..co się u niej dzieje....dzięki
-
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='sisia0']Własnie sobie przeczytałam na innym wątku, że tu już jesteście w schronisku... / dzieki, że mi powiedzieliście...[/quote] To sytuacja awaryjna i w sumie "wyszła" dziś w nocy więc pewnie dlatego tak wyszło.... -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewatr']mam pytanie bo mam na adopcjach tego psiaka i chciałabym zapytac czy jest nadal w schronisku bo nie moge sie doszukać ;) ? [IMG]http://www.adopcje.org/ads/adlog.php?bannerid=15&clientid=10&zoneid=1&source=&block=0&capping=0&cb=d8efe51645343a9a4cc9096c371e4fc3[/IMG][IMG]http://www.adopcje.org/images/adopcje/3357.jpg[/IMG][/quote] łał jego to już dawno nie ma....(nawet wątku mu nie zdązylismy założyć). Niestety wsadzony na wybieg poprostu wziął w noc i uciekł.....jakoś kilka dni po tym zdjęciu... -
No dobrze..powiedz mi zatem co można było zrobić?... dopiero Gamon zaproponowała tymczas a kasia transport....co mogłam wcześniej zrobić?... Niestety ja nie mam możliwości dania tymczasu i nikt z naszych wolontariuszy :shake: Poza tym stan Fionki się zmieniał i już gdy myśleliśmy, że jest lepiej...na drugi dzień było gorzej.. Wbrew pozorom ja nie mogę każdego chorego psiaka zabierać do Wawy bo to najzwyczajniej w świecie niewykonalne. Wątek był prowadzony systematycznie, o jej stanie pisane w miare naszych możliwości i informacji. Niestety nikt wcześniej nie mógł dac jej tymczasu. Zawiezienie jej natomiast na SGGW byłoby bezcelowe bo jesli to np. depresja (czego nie można wykluczyć) to tam już by zupełnie została sama bez człowieka. Wchodził w grę tylko tymczas. Cały czas mieliśmy nadzieję, że się poprawi, że w końcu lekarze coś znajdą co jest przyczyną jej stanu. Jeszcze przeciez kilka dni temu podano jej steryd na apetyt i czekaliśmy na reakcję. Wczoraj ostatecznie dowiedziałam się, że Koniec....że już nie mają pojęcia, że pozostaje tylko ją otwierać. Takim zachowaniem jakie miało miejsce tu na wątku poszczególnych osób najzwyczajniej w świecie można "pomóc zwierzętom", można zniechęcić schronisko do współpracy z wolontariuszami. Nikt nie musi odbierac telefonu po 23 i uzgadniać odbioru psa (schronisko zamknięte więc kierownictwo tez ma prawo odpocząć). Nikt nie musi wydawać chorego psa. Tutaj nie ma z tym problemów, ale jak widać chyba komuś to przeszkadza i na siłę usiłuje popsuć stosunki między wolontariuszami a schroniskiem. POker dziękuję za propozycję wsparcia Fionki. Gamoń dziękuję i czekam na wieści.
-
medar jakbyś raz przeczytał wątek i zorientował się w sytuacji to mogłabym z Tobą porozmawiać. Jakbyś przeczytał, że sunia od początku jak znalzała się w schronisku i zauważyliśmy jej stan Była od opieką dwóch lecznic w Ostródzie. Była diagnozowana kilkanaście razy. Robione wszystkie mozliwe wyniki. Niestety nasze mozliwości się w tym mieście skończyły i stąd transport do Wawy w poszukiwaniu innych metod diagnostyki. Tak cięzko zrozumieć? MOje pytanie kto oprócz dwóch czy trzech osób wsparł Fionkę i rosnący rachunek w lcznicach w Ostródzie? Medar? Dusje? Kto jeździ z nią na kroplówki i siedzi po kilka godzin w lecznicy? Medar? Dusje? Sunia nie leżała bez pomocy, codziennie była w klinice a to, że w Ostródzie nie ma szpitala to zapewne tez moja wina. Zapraszam masz szansę załóż, będę Ci bardzo wdzięczna. Dusje miałam Cię w osobach ignorowanych, ale priwy na Twój temat spowodowały, że sobie odblokowałam i poczytałam. Żenujące jest te Twoje pisanie o tej Holandii (czy to ten sam kraj, który zabija psy tzw. "bojowce", czy to ten kraj, którey chce utworzyć domy publiczne z psami?) wybacz, ale chyba nie masz się czym chwalić i obyśmy nigdy nie doszli do takiego "poziomu". Więc bardzo Cię proszę skończ swoje "mądrości" na moich wątkach bo o pomocy trudno mówić. Pamiętam, że jakoś w grudniu jak powstawał wątek ostródzki obiecywałas pomoc na priw (jakies pisma do organizacji) i jeszcze kilka obiecanek mogę Ci przypomniec. KObieto zajmij się czymś pożytecznym bo jak zauwazyłam szukasz jakiegoś poklasku na tym forum a stajesz się jednym z największych awanturników. Pani Ewa (kierownik schroniska) dla Twojej wiadomości jest osobą wykształconą (chyba w przeciwieństwie do Ciebie) skoro tak to bez przerwy wypominasz. Jeżeli AFN adoptował Fionę to jakim cudem ona ma ją wydac komuś z zewnątrz kto dzwoni, że chce zabrac psa? Zadzwoniła Gamoń powiedziała jej, że zabieramy sunię w piątek. Za chwile zadzwonił tata Kasi, że chce ją zabrać jutro. Skąd mogła wiedzieć kto to jest? Zajmij się może schroniskami takimi jak Krzyczki bo jakoś tam Cię nie widać (ciekawe czemu) gdzie psiaki nie są wydawane do adopcji skoro jesteś tak zaangazowana w sprawy polskich psów a od Ostródy to ja Cię bardzo prosze odczep się raz na zawsze. Awanturki sobie uskuteczniaj gdzie indziej. Chyba strasznie się musisz nudzić a generalnie współczuje. Fionka przepraszam, ale jak zwykle osoby, które palcem się nie przyłożyły do pomocy Tobie mają jak zwykle najwięcej do powiedzenia. Trzymaj się maleńka, walcz. Trzymamy kciuki :kciuki: i sercem jesteśmy z Tobą wszyscy (te niewykształcone buraki z Polski).