-
Posts
8928 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga_Mazury
-
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='Matusz']to są te szczeniaki tej mamy, co razem z Pynia była, jest ich 8... [IMG]http://matusz5.kgb.pl/ar/14.jpg[/IMG] [IMG]http://matusz5.kgb.pl/ar/15.jpg[/IMG] [IMG]http://matusz5.kgb.pl/ar/16.jpg[/IMG][/quote] to chyba tu byly te zdjęcia, ale.....matusz wklejał je w jakieś dziwne miejsce, które teraz nie istnieje i zdjęc brak... ktoś może skopiował...na dysk? -
..a zgadnijscie czemu i na kogo on poszczekuje....?:razz:
-
Bialusia Tusia z Ostródy, już w nowym domku!
Aga_Mazury replied to lidka_park's topic in Już w nowym domu
Wczoraj Tuśka wyszła na spacer ze mną....(fakt, że na chwilę bo Kamyś nie podarował ;))... ale myślałam, że odrazu się zamienię z wolontariuszką na Kamysia...ale jak zobaczyłam ogromnąąąąąąąąąą radośc Tuśki, że idzie ze mną na spacer....tak skakała, tak mnie całowała....nacieszyć się chyba nie mogła, że jest tak blisko kiełbachy ;) że postanowiłam dac jej choć chwilę radości...dłużej... niesamowicie radosna dziewczyna.....biały puszek...świąteczna śnieżynka... booooooooooooska mała szuka domku na Święta...i na całe życie -
Kamyk - maleństwo po przejściach szuka DOMU z kiełbachą ;)
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Kamyś już się chyba nigdy nie zmieni ;) Po powrocie do klatki dostali cała michę super karmy....od Ciotki Agi...(specjalnie przywieziona ze Szwecji ;) przez super Ciotkę) wcinał i Kers i Kamyś... -
NELSON - już w nowym domu pod Częstochową !! ;-)
Aga_Mazury replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
Nelsonik nie był w sobotę z nami na spacerze.... mam nadzieję, że choć trochę zrekompensowałam mu to.....woreczkiem kiełbachy przyniesionej psiakom do biura... szkoda, że tak mało nas przychodzi do schroniska...a psy wypatrują z nadzieją spaceru....a rąk brakuje :( -
[quote name='ocelot']Czyli w tej chwili już chłopak jest zdrowy?[/quote] w chwili obecnej Arktik wygląda ok i zachowuje się też w porządku... Rafał rozmawiał i ze mną i z lekarzem wet, który zajmował się Arktikiem w najgorszym momencie... i wie...o co chodzi.... ale...tak jak napisałam wcześniej weci twierdzą, że będzie zawsze wymagał "specjalnej troski" żeby spróbować zapobiec nawrotom przypadłości...
-
[quote name='iwa77']Aga kochana - powiedz czy oprocz domku mozna cos zrobic dla biedaczka ? Czy sa jeszcze jakies potrzeby ? Domku dac nie moge niestety, ale chce jakos pomoc ?Przykro mi i bardzo mi go zal - nie dosc , ze staruszek to jeszcze z tak powaznie chorym serduszkiem .[/quote] Tak się właśnie sama ostatnio zastanawiałam co mu można jeszcze dać...żeby choć trochę mu polepszyć.... dostał drobniutką karmę ...tak, żeby dał radę jeść...uszko wędzone...a co niech ma... ot takie drobne przyjemności
-
Dalmatyńczyk CENT- znów szuka domu ... i ZNALAZŁ !!! :)
Aga_Mazury replied to sisia0's topic in Już w nowym domu
Cioteczki pamiętajcie tylko przy ewentualnej adopcji o tym, że domek musi pdpisac umowę z AFN-em...druk prześlę w razie potrzeby.. wielkie buziaki dla kropeczek -
w tym wszystkim jednak nalezy tez pamiętać, że Arktik był już prawie jedną łapą za TM..że ledwie udało nam się go uratować....kosztowało to niestety sporo pieniędzy... pisze to daltgo, żeby przypomniec, że Arktik ma tez problemy zdrowotne...i problem może kiedyś wrócić... może wrócić za pól roku, za miesiąc...albo wcale...ale trzeba o tym pamiętać...i przyszły opiekun musi być na to przygotowany....
-
[quote name='Matusz']na forum dogów nie ma go...[/quote] pisałam do Mirki od dogów....może coś doradzą... Jeżeli chodzi o organizację niemiecką od dogów...jesteśmy jak najbardziej otwarci... tym bardziej, że jak ich n ie było tak nie było... a dzisiaj pojawiły się dwa odrazu....tzn. jeden ma narazie zawieszenie
-
Plunka czego nie widac na zdjęciach to sunia mikroskpijna...malutka, drobniutka kudłatka... jakieś trzy tygodnie temu...może cztery właśnie w sobote ..jak byliśmy w schronisku Plumka została przyprowadzona przez dwójkę młodych ludzi... podobno przybłąkała się do nich i trzymali ją kilka dni, ale nie dogadała się z ich sunią i ja przyprowadzili
-
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='Matusz']u nas dog niemiecki sunia, błękitna z merle.. zdjęć nie ma aparat się popsuł :placz::placz:[/quote] Paulina komórką nic nie dała rady zrobić? -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Umiera nam ONek...nie chodzi (nie wstaje) już od tygodnia....staruszek bez imienia :-( Jeden dog (kobietka) przybyła do schroniska....i jeden dog z interwencji zagłodzony...czeka na przywóz do schroniska...chyba, że znajdziemy mu dom ... -
[quote name='ocelot']No kochani, zaglądamy do Artika, nie zapominamy o nim.[/quote] Jasne...myśmy dzisiaj nawet realnie do niego zajrzeli ;) porozmawiałam z nim chwilę ;) jak zobaczył, że się go nie boje to sobie poszedł ;)
-
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='Matusz']wiem, że to żart :evil_lol::evil_lol:[/quote] no wiecie co :mad: nawet oszukac nie można trochę :evil_lol: ....jak Was nie ma w scronisku to dobrze, tak? a jak ma mnie nie być to jest to żart?:eviltong: pewnie, że będę....dopóty nogami powłóczyć będę....nie opuszczę moich bezdomniaczków...w te sobotnie "ich dni"