-
Posts
8928 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga_Mazury
-
Tobuś nasze ostródzkie Kochanie ma DOM :)za TM:(
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nasze Skarby jakie ma teraz podwóreczko do obejścia.... :) i kolegę :) Cioci Kanzaj pięknie dziękujemy :Rose: za zdjęcia i wizyte u naszego Przystojniachy -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
mnie nie będzie........ -
NIe można Gerze podac czegoś takiego jak Nivalin np? Nivalin usprawnia przewodnictwo sygnałów z zakończeń nerwowych do mięśni. Łagodnie pobudza mięśnie szkieletowe. Zastosowanie Uszkodzenie nerwów z upośledzeniem przewodnictwa bodźców nerwowych, a więc w postępowym zaniku mięśni. Zapalenia wielonerwowe o różnym podłożu, porażenie nerwów, miastenia gravis (chorobliwe zwiotczenie mięśni), niedowłady mięśni. Oczywiście może dostaje leki a może ma przeciwskazania...nie wiem.. tak rzucam rózne propozycje... ja mam osobiście bardzo dobre zdanie o Nivalinie....postawił mi na nogi dwa psy, którym prawie nikt nie dawał szans.. ale być może to inny przypadek...wetem nie jestem niestety:shake:
-
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='Matusz']no ja bede... trzeba jakiś cating zorganizować na wolontariuszy, potrzeba nowych rąk:mad:[/quote] własnie...pomyślcie ...jak tu zorganizować posiłki...do pomocy -
mój Boże :glaszcze: ASIU nie wiem co napisać.... a jakie są rokowania? trzeba wierzyć, że będzie lepiej...już nie raz nawet tutaj można przeczytać....jak sparaliżowany nagle psiak ...jednak wstał i ma się dobrze... mam nadzieję, że Gera tez wstanie... wet ma rację, musicie dac jej siłę...ona teraz tego potrzebuje, sercem jestem z Wami :glaszcze:
-
Fraktus!-zostaje na stałe w domku tymczasowym :)
Aga_Mazury replied to lamia2's topic in Już w nowym domu
czekamy zatem na informacje z nowej tymczasóweczki... jak się nasz Pan sprawuje ;) -
siedzi, siedzi..... nie ma jak narazie innego wyjścia....
-
Goldenowata FINKA już w swoim domku pod Opolem !! :)))))
Aga_Mazury replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
Nie udało się jeszcze Finki wysterylizować.....i nie wim kiedy to się uda...o ile narazie w ogóle... a powrót na boksy się zbliża....bo coraz więcej psiaków chorych potrzebuje miejsca na budynku -
Kamyk - maleństwo po przejściach szuka DOMU z kiełbachą ;)
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj rozmawiałam z kierownictwem i może się uda w pierwszej kolejności teraz...jak będzie gotowy boks umieścić w nim Kamysia i Kersika...nowa buda, przestrzeń.... chociaz tyle póki domu nie ma -
NELSON - już w nowym domu pod Częstochową !! ;-)
Aga_Mazury replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
Nelson niedługo pójdzie na boks...najprawdopodobniej z Padusiem.... mam nadzieję, że się dogadają... niestety czekają psiaki, które mają byc operowane a nie ma gdzie ich trzymac po operacjach, leczeniach.... dlatego zdrowe chłopy muszą wracac na dwór... -
NELI - młoda sunia ze świerzbowcem:( Pilnie DT POMÓŻ JEJ !!!!
Aga_Mazury replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
Neli zupełnie nie pomogło leczenie.... jest duzo gorzej...sunia posmutniała... została zatem przeniesiona na budynek gdzie rozpoczęła nowe leczenie i miejmy nadzieję...dojdzie do zdrowia -
Reksio... mały piesek o wielkim sercu ma nowy domek:)
Aga_Mazury replied to lidka_park's topic in Już w nowym domu
dobrze wypatrywał..... mieszka już u siebie :loveu: -
Sparaliżowana Frotka zostaje na zawsze u JoSi :)
Aga_Mazury replied to pani_stanislawa's topic in Już w nowym domu
Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakie wieści:multi: -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Dodo jest bardzo cięzko chory... -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[B][COLOR=red]W imieniu podopiecznych ostródzkiego schroniska i w imieniu fundacji AFN chciałabym serdecznie podziękować wszystkim darczyńcom dzięki którym udało nam się w tym roku zakupić karmę na okres Świąt.[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]Zakupiliśmy dzisiaj prawie 460 kg karmy.[/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=#ff0000]Niech te Święta będą dla nich równie świąteczne jak dla nas.[/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=#ff0000]Bardzo dziękuję wirtualnym Opiekunom :Rose: Wasze Serca są Wielkie :Rose:[/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=#ff0000]Bardzo dziękuję wszystkim, którzy nie zostają obojętni na nasze apele o pomoc. Bez Was Świat by nie istniał :Rose:[/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=#ff0000]DZIĘKUJEMY!!!!!! :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B]