Jump to content
Dogomania

Aga_Mazury

Members
  • Posts

    8928
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Aga_Mazury

  1. Nasze Skarby jakie ma teraz podwóreczko do obejścia.... :) i kolegę :) Cioci Kanzaj pięknie dziękujemy :Rose: za zdjęcia i wizyte u naszego Przystojniachy
  2. NIe można Gerze podac czegoś takiego jak Nivalin np? Nivalin usprawnia przewodnictwo sygnałów z zakończeń nerwowych do mięśni. Łagodnie pobudza mięśnie szkieletowe. Zastosowanie Uszkodzenie nerwów z upośledzeniem przewodnictwa bodźców nerwowych, a więc w postępowym zaniku mięśni. Zapalenia wielonerwowe o różnym podłożu, porażenie nerwów, miastenia gravis (chorobliwe zwiotczenie mięśni), niedowłady mięśni. Oczywiście może dostaje leki a może ma przeciwskazania...nie wiem.. tak rzucam rózne propozycje... ja mam osobiście bardzo dobre zdanie o Nivalinie....postawił mi na nogi dwa psy, którym prawie nikt nie dawał szans.. ale być może to inny przypadek...wetem nie jestem niestety:shake:
  3. [quote name='Matusz']no ja bede... trzeba jakiś cating zorganizować na wolontariuszy, potrzeba nowych rąk:mad:[/quote] własnie...pomyślcie ...jak tu zorganizować posiłki...do pomocy
  4. mój Boże :glaszcze: ASIU nie wiem co napisać.... a jakie są rokowania? trzeba wierzyć, że będzie lepiej...już nie raz nawet tutaj można przeczytać....jak sparaliżowany nagle psiak ...jednak wstał i ma się dobrze... mam nadzieję, że Gera tez wstanie... wet ma rację, musicie dac jej siłę...ona teraz tego potrzebuje, sercem jestem z Wami :glaszcze:
  5. Śliczna biedna sunieczka :glaszcze: domku śpiesz się
  6. a gdzie takie cudo można kupić....może bym dla mojej nietrzymającej już trzynastolatki sprawiła....tylko jak jej przetłumaczyć, że to lepsze niż dywan? :diabloti:
  7. czekamy zatem na informacje z nowej tymczasóweczki... jak się nasz Pan sprawuje ;)
  8. siedzi, siedzi..... nie ma jak narazie innego wyjścia....
  9. Doduś umiera....... nikt nie przytuli go do serca na ostatnie dni? :(
  10. Nie udało się jeszcze Finki wysterylizować.....i nie wim kiedy to się uda...o ile narazie w ogóle... a powrót na boksy się zbliża....bo coraz więcej psiaków chorych potrzebuje miejsca na budynku
  11. Rewelacyjny banerek Anashar :calus: Kasia i Łukasz...Wasza podopieczna....przesyła merdanko :calus: i jedziemy w górę.... kto wypatrzy tą wspaniałą Kochaną, delikatną sunieczkę
  12. Dzisiaj rozmawiałam z kierownictwem i może się uda w pierwszej kolejności teraz...jak będzie gotowy boks umieścić w nim Kamysia i Kersika...nowa buda, przestrzeń.... chociaz tyle póki domu nie ma
  13. Nelson niedługo pójdzie na boks...najprawdopodobniej z Padusiem.... mam nadzieję, że się dogadają... niestety czekają psiaki, które mają byc operowane a nie ma gdzie ich trzymac po operacjach, leczeniach.... dlatego zdrowe chłopy muszą wracac na dwór...
  14. Paduś najprawdopodobniej niebawem trafi na boks...nowy boks... współlokatorem ma być Nelson.. dwójka nobilitowanych na budynek psiaków będzie musiała go opuścić... ale niestety brakuje miejsca dla rannych, chorych, starych... mam nadzieję, że się dogadają....chłopaki
  15. Neli zupełnie nie pomogło leczenie.... jest duzo gorzej...sunia posmutniała... została zatem przeniesiona na budynek gdzie rozpoczęła nowe leczenie i miejmy nadzieję...dojdzie do zdrowia
  16. dzięki... najlepiej lubie te banery 80x100 bo wchodzi ich najwięcej
  17. no Panie moderator...chyba jednak za duży mam ten podpis.... nie wiem..
  18. dobrze wypatrywał..... mieszka już u siebie :loveu:
  19. Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakie wieści:multi:
  20. bardzo poproszę zdolniejszą część.... o banerek, który złapie za serce...
  21. Dodo miał prześwietlenie....serduszko ma bardzo mocno powiększone...i zaczyna uciskać ... narazie na ile będziemy mogli mu pomóc farmakologicznie to zrobimy... niestety Dodo pewnie długo nie zostanie z nami... może jest ktoś kto przygarnie staruszka na te chwilę...która mu została:placz:
  22. Dodo jest bardzo cięzko chory...
  23. ooooooo.....moja Kochana Migotka..... :razz:
  24. [B][COLOR=red]W imieniu podopiecznych ostródzkiego schroniska i w imieniu fundacji AFN chciałabym serdecznie podziękować wszystkim darczyńcom dzięki którym udało nam się w tym roku zakupić karmę na okres Świąt.[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]Zakupiliśmy dzisiaj prawie 460 kg karmy.[/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=#ff0000]Niech te Święta będą dla nich równie świąteczne jak dla nas.[/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=#ff0000]Bardzo dziękuję wirtualnym Opiekunom :Rose: Wasze Serca są Wielkie :Rose:[/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=#ff0000]Bardzo dziękuję wszystkim, którzy nie zostają obojętni na nasze apele o pomoc. Bez Was Świat by nie istniał :Rose:[/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=#ff0000]DZIĘKUJEMY!!!!!! :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B]
×
×
  • Create New...