Jump to content
Dogomania

Aga_Mazury

Members
  • Posts

    8928
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Aga_Mazury

  1. Ciotka wszystko mile widziane.... :iloveyou: Cokolwiek wyślesz będzie dobrze spożytkowane...i Julcia się uieszy :)
  2. Tak...z tego co pamiętam chyba kilka razy warknął na pracownika, ale nie ugryzł Wyjątkowo agresywnie zachowywał się u weta...jak pojechał do kastracji...rozszarpał nerkę podaną mu w razie gdyby wymiotował...kłapał,warczał...chociaż może ma złe doświadczenia...nie wiem... tak naprawdę bardzo mało znamy tego psa... chociaż jak się do niego podchodzi jest grzeczny, patrzy w oczy...czeka na smakołyk... przychodziły do niego dzieci w odwiedziny (z jego dzielnicy gdzie mieszkał...)...też się cieszył... Pamiętajcie też o tym cudeńku [IMG]http://img301.imageshack.us/img301/6505/dscf1061om0.jpg[/IMG]
  3. Zurdo ...cóż za fota w avatarku :crazyeye: cud, miód ....malinka :calus:
  4. [quote name='Sabina02']Aga Mazury, prosze podaj mi namiary jakie mam wstawic w ogloszenia Kersika...[/quote] Agnieszka tel 505222207 mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Dzięki :Rose:
  5. Viledzia ślicznotko nasza.... :iloveyou: o i tu moja Kropula .. :*
  6. piękny jest nie ma co....... :iloveyou: kto to jeszcze zauważy oprócz nas?
  7. Bardzo pięknie ;) elgancko, czysto... ale włóżcie jej coś na ten talerz na litość boską :mad: zawsze widzę ją przy pustej misce :evil_lol:
  8. oooooooooooooo...... jeszczeeeeeeeeeeee :) Moja księżniczka :iloveyou: a Viledzia gdzie? :razz:
  9. [quote name='Kanzaj']To Kropi!!![/quote] no własnie...musze się błąkać po innych wątkach w poszukiwaniu śladów mojej Kropencji ;) niedobre Kanzaje :placz:
  10. i to tez nie? [URL]http://img525.imageshack.us/img525/4656/pict0451aas4.jpg[/URL]
  11. ...o kawałek mojej Kropci widzę ;)
  12. Klara pojechała do Olsztyna...do swojego domu :) Panie wypatrzyły ją na allegro i po nią przyjechały. Klaruniu bądź szczęśliwa :iloveyou: Dziękujemy Wam wszystkim :calus: za pomoc Klaruni
  13. [quote name='Sabina02']Aga, a Kersik ma jakies ogloszenia w internecie?[/quote] wiem, że ma allegro, miał w MP... miał na gazecie takie płatne....ale niestety...chyba teraz nie ma nigdzie Sabinko....
  14. [quote name='Kanzaj']To wpadaj z wizytą!!! Dziś cała mała banda była na spacerze w lesie i teraz pochrapują po kątach.[/quote] Chętnie.... ;) a potem znowu będę miała depresję przez tydzień i będę buczała po kątach ;)
  15. Dla Ciotek nie odwiedzających forum afn... mam smutną informację... Miki pobiegł za TM<*>
  16. ostatnio miał okropną ranę przy oku (wokól oka)... całe zaropiałe opuchnięte... dośc mocno się "tłucze" ze swoim kolegą z boksu... oczywiście dostał antybiotyk i zeszło....ale zawadiaka z niego straszny ;)
  17. W sobotę Klara była na swoim pierwszym spacerkuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ale o tym niech opowiedzą sami bohaterowie spaceru....albo tu albo na forum afn... sama czekam z niecierpliwością :cool3:
  18. Co u mojej małej krzykaczki? ;) Bardzo za nią tęsknię....
  19. Kersiku .... bardzo Cię Kochamy i razem szukamy domku.... w górę Ja nawet nie widziałam jak Kersik wyszeł w ogłoszeniu w MP... nie dostałam gazety :(
  20. Dla tych co pamiętają o Fordziku... Fordzik bardzo kocha Pana Wojtka i oczywiście ze wzajemnością.... są szczęśliwą rodziną...i przesyłają pozdrowienia...
  21. Jak tu się nie zakochać w takiej lasce? :) PIękność :loveu:
  22. [quote name='Wet-siostra']:oops:Witam z rana.Nie bardzo wiem,jak to powiedzieć,:oops:kurcze,nie przypuszczałam,że mój TZ tak postawi sprawę...Wstyd mi za niego...:oops:ON NIE ZGADZA SIĘ NA KERSA!!!!!:placz::placz::placz:Pokazałam mu wczoraj(może błąd,że dopiero wczoraj)wątek i zdjęcia...I on stwierdził,że NIE ŻYCZY SOBIE PSICH STARUCHÓW W DOMU BO ON NIE MA ZAMIARU ICH CHOWAĆ W SWOIM OGRODZIE!!!!!!:mad::mad::mad:Tłumaczyłam mu,że to tylko na tymczas,dopóki nie znajdzie się domek stały,ale on NIE i koniec...Owszem,zgadza się na tymczas,nawet na dwa,ale NIE NA STARUCHA...:angryy:Więc od razu pokazałam mu Kapsla,na niego łaskawie się zgodził...Powiedział,że ten znajdzie dom,a Kersa nikt nie weźmie bo "jest na zdechnięciu","padnie u nas i co?"...Żałuję,że nie jestem sama...Przecież Kers NA PEWNO by kogoś znalazł!!!A nawet jeśli nie-to co z tego???Nawet,gdyby naprawdę padł,mamy działkę...No przecież Tyrsa też już ma 10lat...,Też wkrótce może odejść...To mu jakoś nie przeszkadza???Nie,bo to nasz pies,a on CUDZYCH CHOWAĆ NIE BĘDZIE...Cioteczki,załamałam się kompletnie...:placz::placz::placz::placz::placz:[/quote] Bardzo zabolały te słowa :shake: Tytuł zmieniony ponownie... Kersik szuka domu .... do kochania
  23. ASIU pamiętamy o Gerze <*> Uściskaj chłopkaków i ciepłe pozdrowienia dla Was :loveu: odzywaj się do nas choć czasem :glaszcze:
×
×
  • Create New...