-
Posts
8928 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga_Mazury
-
Schronisko w Ostródzie -To ja,Ruda Julka-mam juz ds w Gdańsku :)
Aga_Mazury replied to pucka69's topic in Już w nowym domu
Ciotka wszystko mile widziane.... :iloveyou: Cokolwiek wyślesz będzie dobrze spożytkowane...i Julcia się uieszy :) -
Tak...z tego co pamiętam chyba kilka razy warknął na pracownika, ale nie ugryzł Wyjątkowo agresywnie zachowywał się u weta...jak pojechał do kastracji...rozszarpał nerkę podaną mu w razie gdyby wymiotował...kłapał,warczał...chociaż może ma złe doświadczenia...nie wiem... tak naprawdę bardzo mało znamy tego psa... chociaż jak się do niego podchodzi jest grzeczny, patrzy w oczy...czeka na smakołyk... przychodziły do niego dzieci w odwiedziny (z jego dzielnicy gdzie mieszkał...)...też się cieszył... Pamiętajcie też o tym cudeńku [IMG]http://img301.imageshack.us/img301/6505/dscf1061om0.jpg[/IMG]
-
[quote name='Sabina02']Aga Mazury, prosze podaj mi namiary jakie mam wstawic w ogloszenia Kersika...[/quote] Agnieszka tel 505222207 mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Dzięki :Rose:
-
Staruszek Fred w schronisku...już śpi <*>
Aga_Mazury replied to Aga_Mazury's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
piękny jest nie ma co....... :iloveyou: kto to jeszcze zauważy oprócz nas? -
Ansa pojechała do wspaniałego domku!!:) dziękujemy!
Aga_Mazury replied to Nanka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kanzaj']To Kropi!!![/quote] no własnie...musze się błąkać po innych wątkach w poszukiwaniu śladów mojej Kropencji ;) niedobre Kanzaje :placz: -
Ansa pojechała do wspaniałego domku!!:) dziękujemy!
Aga_Mazury replied to Nanka's topic in Już w nowym domu
i to tez nie? [URL]http://img525.imageshack.us/img525/4656/pict0451aas4.jpg[/URL] -
Ansa pojechała do wspaniałego domku!!:) dziękujemy!
Aga_Mazury replied to Nanka's topic in Już w nowym domu
...o kawałek mojej Kropci widzę ;) -
Maluski z Ostrody ma juz swoj domek ... Miki za TM [']
Aga_Mazury replied to Agama's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dla Ciotek nie odwiedzających forum afn... mam smutną informację... Miki pobiegł za TM<*> -
PUSZEK - mały, młody kłębuszek, lecz bez domku:( doczekał się domku
Aga_Mazury replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
ostatnio miał okropną ranę przy oku (wokól oka)... całe zaropiałe opuchnięte... dośc mocno się "tłucze" ze swoim kolegą z boksu... oczywiście dostał antybiotyk i zeszło....ale zawadiaka z niego straszny ;) -
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
Aga_Mazury replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jak tu się nie zakochać w takiej lasce? :) PIękność :loveu: -
[quote name='Wet-siostra']:oops:Witam z rana.Nie bardzo wiem,jak to powiedzieć,:oops:kurcze,nie przypuszczałam,że mój TZ tak postawi sprawę...Wstyd mi za niego...:oops:ON NIE ZGADZA SIĘ NA KERSA!!!!!:placz::placz::placz:Pokazałam mu wczoraj(może błąd,że dopiero wczoraj)wątek i zdjęcia...I on stwierdził,że NIE ŻYCZY SOBIE PSICH STARUCHÓW W DOMU BO ON NIE MA ZAMIARU ICH CHOWAĆ W SWOIM OGRODZIE!!!!!!:mad::mad::mad:Tłumaczyłam mu,że to tylko na tymczas,dopóki nie znajdzie się domek stały,ale on NIE i koniec...Owszem,zgadza się na tymczas,nawet na dwa,ale NIE NA STARUCHA...:angryy:Więc od razu pokazałam mu Kapsla,na niego łaskawie się zgodził...Powiedział,że ten znajdzie dom,a Kersa nikt nie weźmie bo "jest na zdechnięciu","padnie u nas i co?"...Żałuję,że nie jestem sama...Przecież Kers NA PEWNO by kogoś znalazł!!!A nawet jeśli nie-to co z tego???Nawet,gdyby naprawdę padł,mamy działkę...No przecież Tyrsa też już ma 10lat...,Też wkrótce może odejść...To mu jakoś nie przeszkadza???Nie,bo to nasz pies,a on CUDZYCH CHOWAĆ NIE BĘDZIE...Cioteczki,załamałam się kompletnie...:placz::placz::placz::placz::placz:[/quote] Bardzo zabolały te słowa :shake: Tytuł zmieniony ponownie... Kersik szuka domu .... do kochania