-
Posts
9999 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by eria
-
[url]http://images44.fotosik.pl/279/47eee97a6e9ae6aemed.jpg[/url] jest coraz piękniejsza! ehh zdecydowanie obok sznupa chcę mieć jeszcze kiedyś birdołka ;)
-
chyba Wam się pogoda nie udała ? :( mam nadzieję że mimo to będą jakieś zdjęcia z wystawy ? zwłaszcza takie z czarną ;)
-
[url]http://i39.tinypic.com/2aiem9t.jpg[/url] hahaha boskie !!! a w ogóle to bym poszła na taki cudny misiowaty spacerek chętnie :)
-
jakieś foteczki jak jeszcze słonko świeciło :) [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P4232221.jpg[/IMG] [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P4252317.jpg[/IMG] [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P4252321.jpg[/IMG] [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P4252330.jpg[/IMG] [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P4252346.jpg[/IMG]
-
[quote name='Doginka']Czyżby na mokrym:hmmmm::evil_lol:[/QUOTE] taaa na mokrym ,niedawno przeoranym polu [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG]
-
ale fajne fotki ! [url]http://img689.imageshack.us/img689/962/dsc0849p.jpg[/url] Vesper, tak jak Foksik ,roześmiana na całego! :)
-
[url]http://i43.tinypic.com/2m4wzrs.jpg[/url] bardzo mi się podoba Cavy , byłoby jeszcze lepiej gdyby umieścić kwiat po prawej ;)
-
Byłam właśnie na godzinnym makrospacerku zobaczyć co w trawie piszczy. Niewiele jeszcze piszczy w sumie,ale jakieś byle co ufociłam ;) Za to Foksiu (lat 9 z kawałkiem) moja drugą młodość przeżywa. O 15 była na spacerku piłeczkowym, goniła jak szalona:loveu: a teraz bawiła się z trzema napotkanymi psami pod rząd - każdy przy niej wymiękł a ona chciała jeszcze :D Nie wspomnę na jakim podłożu odbyła się trzecia ostatnia gonitwa przed powrotem do domu...:mad:
-
[url]http://i44.tinypic.com/2eehaqe.jpg[/url] chcesz żeby Fruziola pociąg glajznął ?? :D
-
11 miesięcy... [IMG]http://i41.tinypic.com/28bh740.jpg[/IMG]
-
chyba tylko rudy ,ale pewna nie jestem ;)
-
Wieści od IKA6 - rudy kocurek już w domku ;)
-
eee szkoda,że pociągiem... ;) p.s. widziałam nową stronkę!! SUPER!
-
ze stanów :crazyeye::crazyeye::crazyeye: tak sądziłam że w Polsce to na pewno nie znajdziesz nic co by Ciebie usatysfakcjonowało :evil_lol: i wcale się nie dziwię, ale żeby aż USA hihihi;) czekam niecierpliwie aż nam tego szczęściarza przedstawisz!
-
Eeee kleszczy nie ma :) Foksiątko było zakroplone 25.03.2010 więc fiprex powinien już powoli przestać działać, a póki co nie miała jeszcze ni sztuki kleszcza!
-
[LEFT]są też dwie fotki młodziutkiej zwinki [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P4282379.jpg[/IMG] [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P4282378.jpg[/IMG] i drzewko kwitnące :loveu: [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P4272363.jpg[/IMG] [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P4272364.jpg[/IMG] [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P4272367.jpg[/IMG] [/LEFT]
-
Wpadłam z dzisiejszymi zdjęciami Foksiastej cobyście nie pomyśleli że zamieniłam ją na jaszczura :D [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P4292406.jpg[/IMG] śliczniota : [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P4292399.jpg[/IMG] [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P4292398.jpg[/IMG] na tle bunkra [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P4292392.jpg[/IMG] i szczęśliwy pies w mieście ;) [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P4292388.jpg[/IMG]
-
kto będzie wybrankiem Gass ? Albo inaczej - czy znalazłaś godnego psa już ? :)
-
hahah tak czułam,że dyskusja na temat świętej brody się zrobi :D
-
to może towarzysko z Chorzowa wstąpicie na spacerek do Rudy ???
-
[url]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/4-12.jpg[/url] przeurocza mordzia :) !
-
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
eria replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
ahh boski !!! nie mów że będziesz mieć własnego ???? -
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
eria replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
fryzy miały dzisiaj być :) -
a właściciel dobermanki powiedział chociaż magiczne słowo 'przepraszam' ??? ehhh
-
hahaha ale śmisznie wygląda w tych majteczkach !! sterylka po cieczce ? ;)