-
Posts
9999 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by eria
-
Nie ,to jest raczej związane z psychiką ;) Po ektoparze się drapała mocno, po Fipreksie jest wszystko ok.
-
Kojot, zapytałam pana w Vectrze czy tak mogę zrobić i potwierdził... Ale wiadomo,na słowo to wierzyć draniom nie wolno ;) Ja w zeszłe lato nie miałam najmniejszego problemu ze znalezieniem mokrego motyla, modraszki mają takie jedno stałe miejsce noclegowe u nas na polach :). Sęk właśnie w tym,że jeszcze teraz nic nie ma. W ogóle nawet jak słonko świeci to nic nie lata. To pewnie przez stale fatalną pogodę tak mało owadów? Foxi już chyba trochę się odobraziła hehe , musiała się przespać z tą myślą,że ma kropelki na grzbiecie hihih
-
Jak jutro nie będzie lało to koło 13.30 podjadę na rowerku Ci tą książeczkę podrzucić .Tylko napisz mi na gg najlepiej czy będziesz w domu i daj telefon to dryndne jak bede u Ciebie :) Foxi jest nadal totalnie nieswoja i obrażona za te kropelki:roll: Normalnie aż mam wyrzuty sumienia, ani się tulić nie chce,ani bawić piłeczką, chciałam ją teraz jakoś rozweselić to se poszła na swoje legowisko... Ona jest na co dzień tak pogodnym i radosnym psem,że naprawdę widać różnicę w zachowaniu dziś :roll:
-
No pewnie że tak !!! :)
-
Pogoda teraz u nas akurat piękna, a ja byłam w Vectrze bo konczy mi się umowa na necik i tv i tak się wk*****łam ... Dla nowych klientów są piękne promocje, pakiet 69zł, a jak ktoś lata w Vectrze siedzi, to zdzierają minimum 100 i nie mają nic atrakcyjnieszego do zaoferowania. W związku z tym mam teraz umowę na czas nieokreślony, mogę se np w grudniu zrezygnować zupełnie z ich usług po czym przystąpić jako nowy klient i też będzie mnie obowiązywać jakaś fajna promocja. Noż po prostu można wyjść z siebie i stanąć obok. edit.Właśnie zakropelkowałam Foxi na kleszcze i jak ostatnio, znowu ma schizy hihihi. Łazi tam i z powrotem po całym mieszkaniu ze spuszczonym łbem i ogonem :D Tak jakby myślała,że przez to chodzenie ucieknie od tych kropelek na skórze . Głupolek mały :) A wcześniej biegała za frisbee ( tym nowym nieruszonym, od Od-Nowy z bazarku ;) ) teraz oczywiście jest już przedziurawione w kilku miejscach bo Foxi jest jak wiadomo po mamusi pitbullu hihih
-
witam po raz pierwszy ;) wpadłam popodziwiać białe futerka, zwłaszcza grzywek jest cudny !Tylko zauważyłam ,że ma spory problem z oczkiem ? :( [url]http://i604.photobucket.com/albums/tt123/feigned1/Axel/IMG_7238.jpg[/url]
-
Hahaha, Kreoś też się kiedyś okazał piwoszem, podstawiłam mu Reddsa i Tyskie:evil_lol::evil_lol: Jak każdy porządny facet wybrał to drugie hihih
-
[QUOTE]Wczoraj w nocy musiałam wyjść na ogródek, bo coś łaziło i robiło hurgot, moje sznupki odważnie stawiły świat na baczność swoim "krzykiem", gdy tymczasem Erni wyjrzał zza moich nóg, popatrzył i dał dyla do pokoju[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/roflmao.gif[/IMG] A przyznam szczerze, że ja sama miałam pietra i do dziś nie wiem, kto lub co chodziło z drugiej strony domu[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/new_Eyecrazy.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/nervous.gif[/IMG][/QUOTE]Czyli robisz tak jak robią w prawdziwych horrorach:evil_lol::evil_lol: Zawsze są straszne odgłosy i zawsze mieszkaniec wyłazi sprawdzić :evil_lol::evil_lol:. Ja w takiej sytuacji cała nakrywam się kołdrą i nawet nosa z łóżka nie wyściubię :evil_lol:
- 21590 replies
-
Eh wstałam dziś o 6 i wylazłam na pole z aparatem, piękne słonko przyświecało, miałam apetyt na mokre motylki, ale nic z tego. W ogóle jeszcze nie ma w trawach motylków...Ja nie wiem, gdzie ci wszyscy ludzie na fotoprzyrodzie.pl takie cuda focą... No i już teraz jest jak zawsze, pochmurno i za chwilę poleje....Napawa mnie to takim pesymizmem na cały dzień,że szkoda gadać :(
-
uśmiechnięty mordulec słodki :loveu: [URL]http://img709.imageshack.us/img709/2576/dsc0931j.jpg[/URL]
-
na dobranoc rusałki portret własny [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P5072763.jpg[/IMG]
-
[url]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_4476-Kopia.jpg[/url] Gasska miała pełne łapy roboty jak widzę :)
-
Puchu,Aria zdecydowanie lepiej wyglądała 'przed' ;)
-
u nas pogoda jak zawsze - leje jak z cebra
-
[url]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien2010/b12c8916.jpg[/url] piękne!!! ten pajączek to taka wisienka na torcie! Bardzo mi się podoba to zdjęcie :)
-
Wspomniany rusałka kratnik pokolenie wiosenne [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P5072751.jpg[/IMG] [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P5072738.jpg[/IMG] [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P5072744.jpg[/IMG] [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P5072737.jpg[/IMG] [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P5072762.jpg[/IMG]
-
[URL]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/0962.jpg[/URL] takie niskie płoty tam są albo tylko na fotach tak wyglądają ? nasuwa się pytanie czy ta działka aby na pewno jest w Polsce:diabloti:
-
[url]http://i41.tinypic.com/5p0heb.jpg[/url] ale Zuzol ma siwy grzbiet!!!!!!! haha a pasie się tak samo jak Foxi, ja dziś fociłam motylka z 15 minut, a ona w tym czasie trawę żarła ;)
-
[url]http://img163.imageshack.us/img163/7455/miya.jpg[/url] nochala i piegi to ma przesłodkie!
-
Są zdjęcia są :) Nawet dziś pofociłam jakieś konkrety hihih. Focę sobie spokojnie jakieś żuczki, idę dalej aż tu nagle co moje piękne oczka w trawie zobaczyły ?:loveu: Rusałkę kratnika pokolenie wiosenne :loveu: Radość moja wielka, bo fociłam już kiedyś tego motyla, ale pokolenie letniea oba różnią się wyglądem:multi:. Ale te fotki dopiero zgrywam. Teraz starocie :evil_lol: [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P5012549.jpg[/IMG] [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P5022592.jpg[/IMG] [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P5022579.jpg[/IMG] [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P5022580.jpg[/IMG] [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P5022561.jpg[/IMG]
-
no możesz codziennie taką roześmianą morddulę wklejać na dzień dobry !!!! :)
-
[quote name='zuzolandia'][B][I]Anula dzieki za Fruziolka hihih :loveu::loveu::loveu: ostrzegałam ze bedziesz miała nad czym marudzić :eviltong::evil_lol:[/I][/B][/QUOTE] noo zapuściłaś ją strasznie :D mam nadzieję,że Ci Adik przekazał,żebyś tego więcej nie robiła hihihih Foksiątko robi normalne siq . Nie mam pojęcia co to wczoraj było, może ja zaspana nie zarejestrowałam,że zrobiła ? :roll:;)
-
[quote name='Figafiga']Normalnie nie mogę wyjść z podziwu jest cudowna...już kradnę zdjęcie pokazać TZ[/QUOTE] mam jeszcze takie [IMG]http://www.psiefuterko.republika.pl/23.jpg[/IMG]
-
Tak, przychodzi regularnie :) Ostatnio była dość mocno zakołtuniona, ale wybaczalne - pańciostwu urodziło się dziecko ;) [IMG]http://www.psiefuterko.republika.pl/22.jpg[/IMG]