Jump to content
Dogomania

eria

Members
  • Posts

    9999
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by eria

  1. ah Nesio cudny jak zawsze :) Ale za spacer po polach mokotowskich to ja dziękuję:roll: to jest dobre dla tych co prawdziwych pól nie widzieli w życiu....
  2. tatuś jest boski !!!!!! podoba mi się takie umaszczenie CC :)
  3. [quote name='deer_1987'][url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P4172070.jpg[/url] ukochana zabawka? :)[/QUOTE] Nie, Foxi chyba najbardziej kocha piłeczkę swoją na sznurku i zwykłą gumową piłeczkę do zabawy w domu. Zresztą ona przy Kreosiu nauczyła się bawić wszystkim ;) Frisbee też bardzo lubi i patyki też. Więc nie jest wybredna jeśli chodzi o zabawki :) Właśnie wróciłyśmy z ponad 2 godzinnej włóczęgi po poligonie. Foxi padła trupem :) Zmęczony,brudny,mokry pies=szczęśliwy pies. A pogoda dziś była piękna i bardzo cieplutko było, więc trzeba to było wykorzystać ,bo jutro ma już wszystko wróić do normy i ma padać. [IMG]http://i42.tinypic.com/bj63kg.jpg[/IMG]
  4. [url]http://i44.tinypic.com/24vptef.jpg[/url] cudna :)
  5. Dobrze czytać pozytywne wieści ;)
  6. [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P4172070.jpg[/IMG] [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P4172062.jpg[/IMG] [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P4172057.jpg[/IMG] [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P4172071.jpg[/IMG] [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P4172096.jpg[/IMG]
  7. [url]http://img130.imageshack.us/img130/4227/dsc0139n.jpg[/url] ale jest wściekła!!!!
  8. tutaj widać że jest zupełnie inna od Gass :)
  9. czarne z czerwonym - to jest to !!!
  10. bym Cie nie poznała!!!!
  11. [QUOTE]Za to na pytanie "jak prosiaczek może zarazić się płucniakiem" napisałam, że musi zjeść "dżdżowniczkę", myślicie że się nie obrażą?[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG][/QUOTE] hahahaha padłam!!!!!!!! :D
  12. [url]http://img213.imageshack.us/img213/2087/13042010035.jpg[/url] Ci powiem,że TZ to masz bardzo ugodowego.... Jakby mój to prześcieradło zobaczył, chyba by mnie z mojego własnego domu wygonił :D
  13. uwielbiam pudle z gładkimi uszami, tnij! będzie fajnie wyglądać!
  14. cudne domowe portrety !! ale ja tak jak Justa,jestem monotematyczna :)
  15. no niestety,nie tak. Ale nie chcę za bardzo o tym pisać... Jak człowiek głupi to się da omamić różnymi bajkami a potem sobie w brodę pluje....
  16. Tak Deer ,ja też wklejałam codziennie po minimum 10 . Po co serwer biednej dogo obciążać :D
  17. Korenia, widzisz, ja uznałam ,że w wielu galeriach taki system się sprawdza. Fotki rzadko się wkleja, po kilka sztuk ale jak już się wklei,to ktoś je ogląda ;) Doginka, tak ,będą fotki, zwłaszcza jak będę bezrobotna i będę mieć czas...czyli niebawem...
  18. w oryginale wiersza,własnie znalazłam w tomiku, jest "smoleński las" a wszędzie pisze w necie katyński
  19. trochę fotek sprzed chwili pt . "W czasie deszczu pieski się nudzą..." [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P4112027.jpg[/IMG] [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P4112024.jpg[/IMG] [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P4112017.jpg[/IMG] [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P4112014.jpg[/IMG] [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P4112001.jpg[/IMG]
  20. [url]http://img405.imageshack.us/img405/9519/dsc0071q.jpg[/url] aaaaaaaaaaaaaaaa jaszczurka!!!!!!!!! skąd Ty ją wzięłaś ? ja też chcę :( cudne fotki!
  21. [url]http://img685.imageshack.us/img685/4110/dsc0527o.jpg[/url] czyżby Weszka przy okazji odkłaczania także małą skopiowała ? :D
  22. wysłane ;) edit. [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P4111999.jpg[/IMG] [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P4111996.jpg[/IMG]
  23. Zuzol , ja mam wersję GG76 , mam instalka , nie wiem czy przejdzie mailem ?
  24. eeee ale do mnie nic nie doszło!!!!!!!! 6022614
×
×
  • Create New...