-
Posts
9999 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by eria
-
ah Nesio cudny jak zawsze :) Ale za spacer po polach mokotowskich to ja dziękuję:roll: to jest dobre dla tych co prawdziwych pól nie widzieli w życiu....
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
eria replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Pepa wygląda na zachwyconą :D- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='deer_1987'][url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P4172070.jpg[/url] ukochana zabawka? :)[/QUOTE] Nie, Foxi chyba najbardziej kocha piłeczkę swoją na sznurku i zwykłą gumową piłeczkę do zabawy w domu. Zresztą ona przy Kreosiu nauczyła się bawić wszystkim ;) Frisbee też bardzo lubi i patyki też. Więc nie jest wybredna jeśli chodzi o zabawki :) Właśnie wróciłyśmy z ponad 2 godzinnej włóczęgi po poligonie. Foxi padła trupem :) Zmęczony,brudny,mokry pies=szczęśliwy pies. A pogoda dziś była piękna i bardzo cieplutko było, więc trzeba to było wykorzystać ,bo jutro ma już wszystko wróić do normy i ma padać. [IMG]http://i42.tinypic.com/bj63kg.jpg[/IMG]
-
[url]http://i44.tinypic.com/24vptef.jpg[/url] cudna :)
-
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
eria replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
Dobrze czytać pozytywne wieści ;) -
[IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P4172070.jpg[/IMG] [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P4172062.jpg[/IMG] [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P4172057.jpg[/IMG] [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P4172071.jpg[/IMG] [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P4172096.jpg[/IMG]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
eria replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[url]http://img130.imageshack.us/img130/4227/dsc0139n.jpg[/url] ale jest wściekła!!!!- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
tutaj widać że jest zupełnie inna od Gass :)
-
czarne z czerwonym - to jest to !!!
-
bym Cie nie poznała!!!!
-
[QUOTE]Za to na pytanie "jak prosiaczek może zarazić się płucniakiem" napisałam, że musi zjeść "dżdżowniczkę", myślicie że się nie obrażą?[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG][/QUOTE] hahahaha padłam!!!!!!!! :D
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
eria replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[url]http://img213.imageshack.us/img213/2087/13042010035.jpg[/url] Ci powiem,że TZ to masz bardzo ugodowego.... Jakby mój to prześcieradło zobaczył, chyba by mnie z mojego własnego domu wygonił :D -
uwielbiam pudle z gładkimi uszami, tnij! będzie fajnie wyglądać!
-
cudne domowe portrety !! ale ja tak jak Justa,jestem monotematyczna :)
-
no niestety,nie tak. Ale nie chcę za bardzo o tym pisać... Jak człowiek głupi to się da omamić różnymi bajkami a potem sobie w brodę pluje....
-
Tak Deer ,ja też wklejałam codziennie po minimum 10 . Po co serwer biednej dogo obciążać :D
-
Korenia, widzisz, ja uznałam ,że w wielu galeriach taki system się sprawdza. Fotki rzadko się wkleja, po kilka sztuk ale jak już się wklei,to ktoś je ogląda ;) Doginka, tak ,będą fotki, zwłaszcza jak będę bezrobotna i będę mieć czas...czyli niebawem...
-
w oryginale wiersza,własnie znalazłam w tomiku, jest "smoleński las" a wszędzie pisze w necie katyński
-
trochę fotek sprzed chwili pt . "W czasie deszczu pieski się nudzą..." [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P4112027.jpg[/IMG] [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P4112024.jpg[/IMG] [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P4112017.jpg[/IMG] [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P4112014.jpg[/IMG] [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P4112001.jpg[/IMG]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
eria replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[url]http://img405.imageshack.us/img405/9519/dsc0071q.jpg[/url] aaaaaaaaaaaaaaaa jaszczurka!!!!!!!!! skąd Ty ją wzięłaś ? ja też chcę :( cudne fotki!- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[url]http://img685.imageshack.us/img685/4110/dsc0527o.jpg[/url] czyżby Weszka przy okazji odkłaczania także małą skopiowała ? :D
-
wysłane ;) edit. [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P4111999.jpg[/IMG] [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/P4111996.jpg[/IMG]
-
Zuzol , ja mam wersję GG76 , mam instalka , nie wiem czy przejdzie mailem ?
-
eeee ale do mnie nic nie doszło!!!!!!!! 6022614