Jump to content
Dogomania

Imbirka

Members
  • Posts

    8685
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Imbirka

  1. Simbik, w której części miasta mieszkasz? Imbir jest bardzo chtny do spacerków,a muszę go resocjalizować z innymi psiakami najlepiej boksiami. Mieszkamy na Widzewie a na Zdrowiu to ja pracuję. Poszukujemy bliżej domku spacerkowiczy, no chyba że w weckend, to możemy kursować
  2. No to czekamy na pokaz piękności:lol:
  3. Wygląda o wiele młodziej niż na zdjęciach ze schroniska. Przeprowadziłaś jej kuracje odmładzającą:evil_lol: . Jak to niewiele psiakowi potrzeba:lol:
  4. Witajcie, od 1,5 miesiąca mam u siebie w domy około rocznego bokserka po przejściach (jeżeli ktoś śledzi wątki psów w potrzebie to dodam, że jest to Sułtan z Rzeszowa). Był bardzo wychudzony, śierści miał na sobie niewiele. Do tej pory walczyliśmy z robakami (miał biegunki). W tej chwili jest już trochę odkarmiony, sierść zaczyna odrastać, qpki już normalne i wet zasugerował, żeby podawać mu suchą karmę. Tylko jaką??????????????? Co byłoby najlepsze dla psiaka po przejściach??????????? Możecie mi doradzić. A no i żeby cena mnie nie powaliła.
  5. Ale radosne mordeczki:loveu: :loveu:
  6. Szpilka to latający pies, aż miło popatrzeć i pozazdrościć kondycji. My z Imbirkiem trenujemy, ale ten psiak ma takie "tyły", że nawet wbiegnięcie na górkę było problemem, ale my się nie damy, uczymy się wszystkiego pomału i niedługo będziemy jak Szpilka (prawie):evil_lol:
  7. Lento do góry!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  8. Kochane fafluny, tak bym je wszystkie wycałowała:loveu: :loveu:
  9. :thumbs: :kciuki: :thumbs: :kciuki: :thumbs: :kciuki:
  10. Czy Oskarek będzie miał domek u p.Małgosi???????? Bo ja już sie pogubiłam
  11. Simbik ja też jestem z Łodzi, gdyby była potrzebna jakaś pomoc to daj znać. Nie mogę dać domu następnemu boksiowi, ale może w jakiś inny sposób się przydam.
  12. Chętnie z Imbirkiem poznamy Opkę i Tigrę
  13. :roflt:Imbirek ma zdolności dekoratorskie, jak wracam do domu to nigdy nie wiem jaki wystrój w mieszkaniu zastane. Dekorator wnętrz najbardziej kocha moje firanki... :evil_lol:
  14. No ładnie dziewczyny, podsumowując "potrzebne boksery do prac domowych". Ja żałuję, Imbir nie umie zmywać........
  15. :lol: Pewnie jeszcz troche czasu upłynie zanim dojdzie do pełnej formy. Bardzo się cieszę, że tak łatwo się aklimatyzuje:multi: :multi: Razem z Imbirkiem przesyłamy moc głaskań za uszkiem dla dziewczynek, za to że się razem tak dobrze dogadują:lol: :lol: :lol:
  16. My też dziękujemy, za spacerek i życzymy sobie częściej. Mamy nadzieję, że jeszcze ktoś do nas dołączy. P.s. po powrocie do domu zostaliśmy siłą i przemocą wyciągnięci jeszcze na godzinny spacer. Imbir słodko chrapie na kanapie, a ja dopiero usiadłam do kompa.
  17. Ale się cieszę:multi: :multi: :multi:
×
×
  • Create New...