Witajcie, od 1,5 miesiąca mam u siebie w domy około rocznego bokserka po przejściach (jeżeli ktoś śledzi wątki psów w potrzebie to dodam, że jest to Sułtan z Rzeszowa). Był bardzo wychudzony, śierści miał na sobie niewiele. Do tej pory walczyliśmy z robakami (miał biegunki). W tej chwili jest już trochę odkarmiony, sierść zaczyna odrastać, qpki już normalne i wet zasugerował, żeby podawać mu suchą karmę. Tylko jaką??????????????? Co byłoby najlepsze dla psiaka po przejściach??????????? Możecie mi doradzić. A no i żeby cena mnie nie powaliła.