Jump to content
Dogomania

Imbirka

Members
  • Posts

    8685
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Imbirka

  1. No dopiero teraz dorwałam sie do komputera, niesty wczoraj musiałam się podzielić. Dziękujemy za spacerek i prosimy o więcej :lol:. Dziewczyny świetne zdjęcia, w przyszły weckend już mi obiecano aparat, a teraz czy możeice mi przesłać na meila zdjęcia, pleaseeeeeeeee.:modla: :modla: :modla: Klaudia nr tel do pana z Pabianic - 0 694 565 380 Czy mogę zdjęcia Imbirka wkleić na jego wątek???????????
  2. Pani moderator, proszę mi tu nie popadać w rozpacz!!!!!!!! Wiosna idzie, budzi się wszystko, do dzieła dziewczyno, nie daj się.... My cię będziemy wspierać. Kiedy rodziców stawiasz przed faktem dokonanym?????? Gdzie ta psinka, która cię wyciągnie z apatii???????
  3. :BIG: :tort: :new-bday: Beira wszystkiego najlepszego. My będziemy
  4. Kochany Tysio:loveu: , ok. to widzimy się w niedziele Pisze do wszystkich, proszę nie nawalić, bo my z daleka specjalnie przyjedziemy... Ponieważ ja na Zdrowiu pracuję i raczej nie przyjeżdzam tam w weckendy, więc proszę docenić moje poświęcenie:evil_lol: :diabloti: i się stawić na spacerku
  5. Justyna nie idziesz na trening??????? Jak tak to może być niedziela, tak jak pisałam możemy być pare po 12-stej
  6. no ładnie, Lento musi sobie sam radzić skoro nikt nie chce mu domku dać:evil_lol:
  7. To co, sobota czy niedziela??????????
  8. Agga, jaka szkoda, że rodzice nie chcą nowego psiaka. Mój Imbir senior odszedł na początku roku, lekarstwem na moje rozpamiętywanie i walkę z własnym sumieniem (musiałam go uśpić) była pomoc bidzie - Imbirkowi juniorowi (obydwa boksie w podpisie). Ja cię rozumiem, gdybym tego nie zrobiła to do tej pory napewno już bym zwariowała. Trzymaj się dziewczyno i postaraj się namówić rodziców na boksia, to jest jakieś lekarstwo. P.s. nie możesz postawić ich przed faktem dokonanym???????
  9. :lol: Obejrzyj zdjęcia z zeszłego tygodnia, mój Imbir przy Tysiu wygląda jak jedno wielkie nieszczęście, ale Tysio to kochany chłopak
  10. zgadnij teqqila w jakej ja będe kurtce??????:evil_lol: Ty nie pisz o kurtce tylko o Tysonku - boksiu wagi ciężkiej - to każdy cię rozpozna..:evil_lol: :diabloti:
  11. Kochane pysio, bardzo ładnie się prezetuje:lol:
  12. Jeżeli Klaudia będzie jechała ze mną tramwajkiem, to pod zoo będziemy chwilkę po 12-stej, więc proszę zaczekać na nas.:lol: Klaudia u mnie tramwaj jest 11.38 i tym będe jechać (zresztą codziennie jeżdzę tą trasą:angryy: do pracy). To jak widzimy się w 2 wagonie???
  13. co u Lento słuchać, są jakieś wieści???????????
  14. evaxon mam koleżankę w Pabianicach na Bugaju i w 30min. jest w Łodzi, postaraj się kiedy, chętnie poznamy Tigrę (znamy ją tylko z fotek), no ciebie też oczywiście No to jak ekipa - sobota, pod zoo???????? 11 czy 12godz.????????
  15. Klaudia, moze się jakoś umówimy????? Będziesz jechać 9-tką??????? Pod zoo, tylko kiedy (sobota czy nidziela) i o której????????????
  16. Ale kochane śliczne laleczki:loveu: Straszni się cieszę, że Tigra znalazła taki kochający domek:lol: Proszę o wymizianie laleczek od cioteczek i czekamy na częste sprawozdania
  17. Imirki górą!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie ma to jak Imbirowe fafluny:lol:
  18. o, widze, że ekipa się niezła szykuje. Może też się wybierzemy....
  19. Lnto kochanie do góry!!!!!!!!!!!!!!!
  20. Bodziulka, nie znęcaj się nad nami psychicznie, jak widze coś takiego to mi się ryczeć chce i mam ochotę biec do tego schroniska i zabrać z tego więzienia wszystkie fafluny, nie tylko Lento... Ale nie moge!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ta moja bezsilność mnie wku......
×
×
  • Create New...