Jump to content
Dogomania

Imbirka

Members
  • Posts

    8685
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Imbirka

  1. Betibeti, ta ślicznotka jest do wzięcia [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=22974&page=2"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=22974&page=2[/URL] a z tego co o niej piszą kocha dzieci, poczytaj sobie
  2. do góry kochanie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  3. No moje szczęście chrapie już smacznie pod kołdrą, idę do niego dołączyć
  4. no dosyć tych smutków, przecież jestem taki szczęśliwy i tak szybciutko biegnę do pańci [IMG]http://img72.imageshack.us/img72/148/1000180m3dv.jpg[/IMG] A tu z kolegą Rokim [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/8127/tmp1500pa.jpg[/IMG] uwielbiam boksie w ruchu, mają tyle w sobie energii
  5. po śmierci seniorka miałam tyle miłości w sobie, że musiałam ją komuś dać. W tamtym czsie tylko Sułtan odpowiadał moim niespożytym zasobom miłości i może dlatego teraz tak rozkwita
  6. Wogóle nie widać, że ma jakiś uszczerbek. Życze wam żeby nic się dalej nie działo z Sarcią. Mojemu seniorkowi po amputacji się nie udało:placz:
  7. Aganiok ale ona jest słodka. Mordzia siwiutka jak u mojego Imbirka seniora. Imbir tez tak mymłał kuraka, ale przy szarpaniu łeb mu odpadł (oczywiście kurakowi a nie seniorowi).
  8. Aganiok ja to też uwielbiam, mój boksiu też miał takiego kuraka, ale po wielu zabawach kurak stracił życie
  9. czekamy na łóżkowe, ale nie rozbierane???????????
  10. Gonia oczywiście już go wycałowałam:calus: , my również przesyłamy całuski dla wszystkich którzy o Imbirka walczyli, a takie specjalne :buzi: dla Pani Halinki :Rose: - możesz przekazać??????? [FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=purple][B]Bokseromaniacy mam prośbę, przekonajcie Betibeti, że warto zaopiekować się boksiem ze schroniska. Dziewczyna się boi troszkę, piszcie do niej. Ja wiem że napewno da psiakowi wiele miłości, a boksiu odpłaci się miłością jej i rodzinie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [B][FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=#800080][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [COLOR=black]Betibeti my też cię pozdrawiamy i życzymy podjęcia właściwej decyzji.[/COLOR]
  11. Ależ proszę bardzo Junior zainteresowany tym co mówi Pańcia [IMG]http://img238.imageshack.us/img238/7284/1000164m3bn.jpg[/IMG] A senior "no co znowu chcesz?????" [IMG]http://img238.imageshack.us/img238/7444/mdscn04349ad.jpg[/IMG]
  12. Trochę opowieści dla Betibeti i oczywiście innych zainteresowanych. Jak przyprowadziłam go do nowego domu, a była już godzina 22, to oczywiście obwąchał wszystkie kąty. Szybko zorientował się gdzie stoją miski i gdzie jest jego posłanie. Jak zgasiliśmy światło, żeby iść spać to Imbirek bez szemrania poszedł na swoje posłanie i grzecznie przespał całą noc. Na drugi dzień niestety musiałam na chwilę wyskoczyć do pracy (i tego bałam się najbardziej). Jak wychodziłam to trochę drapał w drzwi za mną ale jak wróciłam to wszystko w domu grało, a Imbir szalał z radości na mój widok. I tak było przez 3 tygodnie. Aklimatyzował się, był spokojny w domu. W 4 tygodniu zaczyna pokazywać na co go stać. Po parapecie chodzą gołębie, więc trzeba je przegonić. Efekt jest taki, że nie mam moich starych firanek i ani jednego kwiatka na parapecie. Firanki upiełam krótkie i pozdejmowałam resztę uratowanych kwiatków z parapetu. Ale najważniejsze jest to, że nie załatwia się w domu, na spacerkach jest posłuszny, reaguje na swoje nowe imię, a jak za daleko odejdzie, a ja na niego zawołam to biegnie szybciutko......... Cwaniak jest z niego niezły. Jak jest Pan w domu to jestem posłusznym pieskiem, który zna swoje miejsce, ale jak pan wychodzi, to pierwszy jest na łóżku. W nocy jak nie ma pana to trzeba z Pańcią spać i to pod kołdrą... Betibeti nie masz się czego obawiać, jeżeli upatrzysz sobie psa ze schroniska to skontaktuj się z osobą która będzie o nim wiedziała jak najwięcej. Ty masz dzieci i ja rozumie twoje obawy, ale muszę ci powiedzieć, że Imbir jak widzi dzieci to aż piszczy do nich, a syn mojej koleżanki to jest taka miłość, że odgania od niego jego psa (też bokserka). Jeżeli masz jakieś jeszcze pytania to pisz śmiało. Ja moge o Imbirku na okrągło pisać.
  13. mamy jeszcze kilka takich błagalnych minek
  14. Witajcie, minął kolejny tydzień w Łodzi..... A pańcia mówiła, że nie wolno wchodzić [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/6039/1000151m2cb.jpg[/IMG] ale mnie jest najlepiej na łóżku [IMG]http://img91.imageshack.us/img91/9508/1000162m8vj.jpg[/IMG] [IMG]http://img154.imageshack.us/img154/4782/1000169m2wv.jpg[/IMG] A jak się nie da to w takiej pozycji też można spać [IMG]http://img154.imageshack.us/img154/8391/1000176m0zd.jpg[/IMG] Trochę sobie pogryzę [IMG]http://img154.imageshack.us/img154/7937/1000171m1sj.jpg[/IMG]
  15. Simbik, ja trzymam kciuki :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:
  16. Tak się zaczeła choroba seniora - rak. Niestety.......
  17. Skoro zdjęcia na śpiąco, to my też coś wstawimy: Oto mój senior [IMG]http://img95.imageshack.us/img95/2750/mdscn21093tf.jpg[/IMG] [IMG]http://img95.imageshack.us/img95/4409/mdscn13665ij.jpg[/IMG] a to junior po przebudzeniu [IMG]http://img95.imageshack.us/img95/4357/1000155m9rl.jpg[/IMG] [IMG]http://img119.imageshack.us/img119/9789/1000165m5zf.jpg[/IMG]
  18. Imbirka

    Metamorfozy

    śliczności, piękne uśmiechnięte pychole:lol: . Co to robi miłość:loveu:
  19. A teraz kilka zdjęć po 3 tygodniach pobytu w Łodzi: Moje śliczne pysio [IMG]http://img119.imageshack.us/img119/9789/1000165m5zf.jpg[/IMG] białe szaleństwo [IMG]http://img72.imageshack.us/img72/148/1000180m3dv.jpg[/IMG] Odpoczynek po spacerku [IMG]http://img310.imageshack.us/img310/7056/tmp97456it.jpg[/IMG] Spacerek z nowym kolegą [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/8127/tmp1500pa.jpg[/IMG] Czyż nie jestem przystojny [IMG]http://img63.imageshack.us/img63/261/tmp61010uk.jpg[/IMG] I jeszcze raz z kolegą [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/4871/tmp45510xl.jpg[/IMG] No i jak wam się podobam????????
  20. Imbirka

    Metamorfozy

    Jak te buźki piesków się cieszą kiedy mają już swój własny domek. Oby więcej takich szczęśliwców. :laola:
  21. Imbirka

    Metamorfozy

    Też to znam, jak miałam jamnisia i boksia (tego co jest na avatarku) to w mieszkaniu działy się dziwne rzeczy, bo gdzie jamniś nie mógł sięgnąć tam pomagał mu boksiu.......... i takie tam inne. A teraz Imbinio jest u mnie od 3 tygodni i dziś w nocy zostałam prawie pozbawiona swojego łóżka, bo mnie tak zpychał, a łózko mam też takie szeroki jak twoje. Firanki w jednym oknie też ni mam, bo na parapecie przesiadują gołębie i trzeba je ganiać, a wczoraj jeszcze do tego próbował sobi otworzy to okno(znalazłam ślady ząbków na klamce). Ciekawa jestem co jeszcz zastanę...............
  22. Imbirka

    Metamorfozy

    łóżko poznałam bezbłędnie;), no to ładną masz czeredkę (wliczając oczywiście córę) Pogratulować wielkiego serca i wielkij cierpliwości - dla wszystkich
  23. Imbirka

    Metamorfozy

    Poprawiam się, to rude w rogu to kot?????????? Bo dokładnie nie widzę
  24. Imbirka

    Metamorfozy

    :lol: No to mi ulżyło. Res, prawdziwe metamorfozy, czy kot i owczark też po przejściach????
  25. Imbirka

    Metamorfozy

    Res, czy to wszystko co posiadasz??????, bo co otworzę metamorfozy to mi coś u ciebie przybywa. Dozujesz nam. Masz jeszcze COŚ, może kanarka, rybki?????????????
×
×
  • Create New...