Jump to content
Dogomania

Imbirka

Members
  • Posts

    8685
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Imbirka

  1. Klaudia masz tramwaj o 11:53:lol: Asia przy Zachodniej o 12:15, przy Gdańskiej 12:17, a przy Żeromskiego 12:18 - nie wiem gdzie będziesz wsiadać :lol: Może być ten tramwaj? jak nie to mamy 20 min w przód i 20 min w tył- to jak którym jedziemy????????
  2. Dzień się jeszcze nie skończył i trzeba było zaliczyć jeszcze spacerek:lol: Z kolegą Rokim z podwórka [IMG]http://img327.imageshack.us/img327/3975/mnowy106px.jpg[/IMG] i zadumany piesek [IMG]http://img327.imageshack.us/img327/9682/mnowy226nr.jpg[/IMG]
  3. Dzisiejszy spacerek z dogomaniakami, piękna pogoda, ciepło więc udało nam się spotkanko rewelacyjnie...:lol: Dzień zaczeliśmy tak. (pańcia już dawno na nogach, a ja sobie jeszczę śpie):lol: [IMG]http://img431.imageshack.us/img431/3284/m00000078lt.jpg[/IMG] a tu już spacerek Pierwsze zapoznanie (Tigra i Tysio) [IMG]http://img457.imageshack.us/img457/6278/m00000090qv.jpg[/IMG] tam biega taka fajna laska, a my musimy siedzieć... [IMG]http://img457.imageshack.us/img457/6505/m00000118sj.jpg[/IMG] ustawiamy się do zdjęcia [IMG]http://img457.imageshack.us/img457/5600/m00000213eo.jpg[/IMG] [IMG]http://img476.imageshack.us/img476/5739/m00000237ov.jpg[/IMG] trzy godzinki spacerku szybko minęły, a teraz czas na odpoczynek... [IMG]http://img335.imageshack.us/img335/7034/m00000250qn.jpg[/IMG] [IMG]http://img335.imageshack.us/img335/7070/m00000264qw.jpg[/IMG]
  4. :lol: :lol: My też dziękujemy za spacerek, było fantastycznie, zresztą zobaczcie sami::lol: :lol: :lol: Witamy się [IMG]http://img457.imageshack.us/img457/6278/m00000090qv.jpg[/IMG] taka fajna dziewczyna tam biega, a my musimy siedzieć.... [IMG]http://img457.imageshack.us/img457/6505/m00000118sj.jpg[/IMG] niektórym zrobiło się gorąco... [IMG]http://img457.imageshack.us/img457/2590/m00000175cx.jpg[/IMG] [IMG]http://img476.imageshack.us/img476/2011/mnowy34wv.jpg[/IMG] z takim czyściochem mogę zapoznać się bliżej... [IMG]http://img457.imageshack.us/img457/4581/m00000187dl.jpg[/IMG] to my też się bliżej poznamy... [IMG]http://img457.imageshack.us/img457/7076/m00000198ye.jpg[/IMG] ustawiamy się do zdjęcia grupowego... [IMG]http://img457.imageshack.us/img457/5600/m00000213eo.jpg[/IMG] [IMG]http://img457.imageshack.us/img457/3892/m00000226pp.jpg[/IMG] [IMG]http://img476.imageshack.us/img476/5739/m00000237ov.jpg[/IMG] [IMG]http://img476.imageshack.us/img476/7749/m00000245eo.jpg[/IMG] niestety nie udało się wszystkich usadzić trzeba się lepiej poznać... [IMG]http://img476.imageshack.us/img476/1897/mnowy11sf.jpg[/IMG] bokserowe szaleństwo [IMG]http://img476.imageshack.us/img476/2064/mnowy20jr.jpg[/IMG] Było fajnie... Jak zwykle prośba o zdjęcia na meila: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Wszystkim bardzo dziękujemy i czekamy na następne psie szaleństwa...
  5. to może się już szykuj do spania:evil_lol: :diabloti: żebyś sie stawiła na czas pod zoo. Musiałam przerwać gatkę na GG bo Binek sam sobie próbował posłać łózko, a teraz śpi pod kołderką:lol:
  6. wejdz na stronę MPK Łódź i będziesz znać rozkład jazdy
  7. Bell o 11.30 pod zoo
  8. teqqila podaje nr GG 9297358 jestem na niewidoczny, ale pisz
  9. Bell przekonaj rodziców, postaraj się:lol: teqquila my też cieszymy się na spotkanie:lol:
  10. Bell, dlaczego cię aż tak pilnują?????? Mogę zadać ci pytanie (może niedyskretne) ile masz lat??? Ja jestem jak narazie najstarsza z was, a jakbym obiecała tacie, że cię "dopilnuję"????? Jeździłam na obozy z młodziezą jako opiekun i nikomu nic się nie stało... Pogadaj z tatą, może uda się go przekonać... A jak cię podwiezie to może pogadać też ze mna, ty przecie tak kochasz psiaki
  11. Przymierzyłam Imbirkowi bo ma mniejsze łapki od mojego seniorka (ten but jest po Imbirze- seniorze) - nie spada więc powinno być ok.:lol: Tak, wsiadamy do 2 wagonu:lol:
  12. Wezmę buta na wszelki wypadek, może się przyda, będzie nas sporo, żeby coś więcej się z łapką nie stało.... Chyba nie będzie za duży?????? p.s. proszę się nie spóźnić na tramwaj:cool3:
  13. Mogą sie przesiąść do 1 wagonu, tam nas nie będzie:evil_lol: :diabloti:
  14. Klaudia ja mam takiego bucika na chorą łapkę, masz coś takiego dla Miki? Może zabrać ze sobą dla psicy?:lol: Asia wagon w tramwaju będzie nasz:cool3:
  15. [quote name='aśka-od-dagona'] Imbir, przy dworcu, czy przy placu? Bo na ten akurat sie wyrobimy:D[/quote] Przy ul.Kilińskiego, będe na was wyglądać z 2 wagonu, jak was nie będzie to jadę sobie dalej, bo następny dopiero za 20min. będzie
  16. [quote name='evaxon'][COLOR=red]ja na fabrycznym bede tak 45-50[/COLOR] (zalezy czy beda korki:shake: ) napewno si epoznamy ja bede z czyms takim malym na 4 lapach co wszedzie skacze biega i sika ze szczescia:lol: pod glownym wejsciem tam od strony PKS-ów??[/quote] 10:45-50 czy 11-sta??????????? bo jak po 10-tej to się nie spóźnicie:lol:
  17. [quote name='teqquila']hehe no to bedzie nas az 6 osob :) [/quote] Ja się doliczyłam już 7 osób... No to jak, kto jeszcze chętny?????????? [quote name='Givera']To co podsumowując: Sobota 11.30 pod zoo.[/QUOTE] Taaaaaaaaaaaaak:lol: :evil_lol:
  18. [quote name='kalinaM'] jaki rozkraczony,bomba zdjęcie:p[/quote] "rozkraczona" - to jest sunia Tigra...
  19. :lol: my będziemy o 11.30, sprawdzałam rozkład "9" i żebyście się wyrobiły na tą godzine to: Klaudia jak masz chęć jechać ze mną to masz tramwaj o 10:53:lol: Dziewczyny przy Fabrycznym o 11:12:lol: "9" jeździ co 20min. Ja łauję się do 2 wagonu
  20. :lol: no to sporo nas się robi.... Kto jeszcze chętny na spacerek????????
  21. Imbirka

    Metamorfozy

    biedulek, u Imbirka też było podejrzenie nużycy, ale on w porównaniu z Nero wyglądał ekstra. Szkoda, że takie śliczne pysio jeszcze jest w schronisku
  22. bell, wsiadaj w tramwaj i przyjedz sama:lol: , wiesz gdzie będziemy, po co ci tata z samochodem???????
  23. simbik, wielka szkoda:shake:
  24. będzie ok:lol:
  25. Jak jechałam z Imbirkiem z Rzeszowa pociągiem to dopiero miałam pietra... Okazało się, że było strasznie łatwo
×
×
  • Create New...