Dzieczyny z Warszawy do Łodzi to tylko 1,5 godz. jazdy, ja nie widzę problemu. To jak spotkanko w Łodzi???????
Simbik, zwracam honor, magdęSt też podziwiam i wypiję za jej zdowie. To dzięki Magdzie zaczeło się wyjaśnianie sprawy boksi w łódzkim schronisku. Wyczytałam na forum, że były w schronisku i robiły zdjęcia, więc poprosiłam, żeby wpadła na wątek boksi i wielkie dzięki za to....
Chyba nam się rozszerza krąg osób za zdrowie których trzeba wypić