Jump to content
Dogomania

Imbirka

Members
  • Posts

    8685
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Imbirka

  1. :shake: :shake: :shake: :shake: :shake:
  2. cudeńka przesłodkie
  3. :kciuki: :thumbs: :happy1: :kciuki: :thumbs: :happy1: :kciuki: :thumbs: :happy1:
  4. Ja jestem za i na miejscu, a jak dziewczyny z Warszawy?????????????:popcorn: :drink1: :knajpa:
  5. Dzięki za informacje, kupiłam narazie royala i patrzę jak reaguje na tą karmę, sprawdzę później acane. Mój wet zasugerował eukanube. Co wy na to?????
  6. :placz: :placz: :placz: :placz: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs:
  7. Fajnie by było się spotkać!!!!!!!!!!!!!!
  8. Dzieczyny z Warszawy do Łodzi to tylko 1,5 godz. jazdy, ja nie widzę problemu. To jak spotkanko w Łodzi??????? Simbik, zwracam honor, magdęSt też podziwiam i wypiję za jej zdowie. To dzięki Magdzie zaczeło się wyjaśnianie sprawy boksi w łódzkim schronisku. Wyczytałam na forum, że były w schronisku i robiły zdjęcia, więc poprosiłam, żeby wpadła na wątek boksi i wielkie dzięki za to.... Chyba nam się rozszerza krąg osób za zdrowie których trzeba wypić
  9. [quote name='magdaSt']To wspaniale, chyba niedługo bedziemy musieli się wszyscy spotkac na huczne oblewanie nowych domków dla naszych łódzkich biedaków.:popcorn:[/quote] Magda nie ma sprawy, możemy zrobić oblewanko nowych domków:beerchug: i wypić za zdrowie simbik :drinking: Ja ją podziwiam
  10. Konisia dziewczyny mają rację z tymi robakami, robale zatruwane broniąc się wydzielają dużą ilość toksyn i reakcje organizmu mogą być różne (tak mi tłumaczył mój kuzyn- student weterynarii) i miejmy nadzieję, że to tylk to. A jeśli chodzi o padaczkę, to sunia rotka moich znajomych ma 13 lat i przez całe swoj życie miała padaczkę.....
  11. Imbirek ma się coraz lepiej. Wigor mu wrócił i zaczyna pokazywać na co go stać. Przez pierwsze 3 tygodnie był idealnym pieskiem, pozostawiony sam w domu siedział spokojnie i nic nie robił. W 4 tygodniu coś w niego wstąpiło... Efkt jest taki, że kwiatków na parapecie nie mogę mieć, firank też....... W tej chwili przeczekujemy jego niszczycielski okres... Zdjęć nowych nie posiadamy w tej chwili. Jak będe miała spowrotem aparat to się pokażemy światu. Pozdrawiamy wszystkich zainteresowanych.
  12. :Cool!: :sweetCyb: :bigcool: :laola: :multi: :lol: :multi: tak się cieszę
  13. Oskarku, strasznie się cieszę :multi: :multi: :multi:
  14. same dobre wiadomości, Simbik jak ty to robisz???????????? Wielkie :buzi: :calus: :buzi: :calus: i strasznie się cieszę:bigcool: :bigcool: :bigcool:
  15. Jaka dyskryminacja??????????? TO GDZIE??????????
  16. Imbirka

    Bokseromaniacy

    Sprawdz w kalendarzu, podobno tam jest:evil_lol:
  17. Imbirka

    13,5 roku...

    [IMG]http://www.kartki.bej.pl/kartki/anonim/ja_w_prezencie_duza.jpg[/IMG] [FONT=Times New Roman][SIZE=4][COLOR=seagreen][I][B]Idzie misio, idzie konik, małpka, piesek no i słonik. Wszyscy razem z balonami z najlepszymi zyczeniami. Bo to dzień radosny wielce - masz już jeden roczek więcej![/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] Życzymy wam jeszcze wielu spędzonych wspólnie dni - Julia i Imbir
  18. My z Imbirkiem też chcemy na takie spotkanko boksiowe się zapisać, ale radocha
  19. teqquila bardzo fajnie, czekamy. [FONT=Lucida Sans Unicode][SIZE=3][COLOR=darkorchid][B]Hej ludzie co w ten weckend????? Spacerek, może na Widzewie???????[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] No chyba, że jakieś inne propozycje
×
×
  • Create New...