-
Posts
8685 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Imbirka
-
no to Tigra dołączy w sobotę do ekipy, dopiero będą zdjęcia;) :lol:
-
Asia, o.k. to jade prosto pod zoo;)
-
chyba nastała wiosna:lol: Tyson i Imbir [IMG]http://img154.imageshack.us/img154/5893/mnowy36ue.jpg[/IMG]
-
evaxon, jak od dworca Fabrycznego, to wsiadaj w tramwaj nr 9 i jedziesz pod samo zoo:lol: Klaudia, a może zgarniemy evaxon spod dworca????
-
Witamy, jeszcze raz się wam przypomnimy:lol: Pamiętacie Sułtana z Rzeszowa, obecnie Imbirka: [IMG]http://upload.miau.pl/1/45612.jpg[/IMG] już w domku u mnie, pierwsze dni [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/7008/sutan7go.jpg[/IMG] po trzech tygodniach.... [IMG]http://img119.imageshack.us/img119/9789/1000165m5zf.jpg[/IMG] [IMG]http://img72.imageshack.us/img72/148/1000180m3dv.jpg[/IMG] [IMG]http://img154.imageshack.us/img154/4782/1000169m2wv.jpg[/IMG] i ostatni weckend [IMG]http://img107.imageshack.us/img107/9356/a147gj.jpg[/IMG] [IMG]http://img371.imageshack.us/img371/346/a152ar.jpg[/IMG]
-
jak nas będzie aż tyle, co się zapowiada, to potrzebny nam będzie duży obszar:lol: no i żeby evaxon miała dobry dojazd.... jakbyście chciały to za stadionem Widzewa są pola i gdzieniegdzie domki, ale teren do wybiegania całkiem niezły (my jesteśmy tam codziennie) tak szalał tam Imbir... [IMG]http://img72.imageshack.us/img72/148/1000180m3dv.jpg[/IMG] - ktoś proponuje co innego???????? Gdzie w tej Łodzi można jeszcze poszaleć z psami????
-
Mówimy wszystkim dobranoc:lol: [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/3659/m00000062zw.jpg[/IMG]
-
Bodziulka, te zdjęcia już widzieliście, nowe będą w weckend bo na sptkanie w Łodzi szykuje się sporo psiarzy i może być fajnie:lol:
-
[quote name='Bodziulka'] A teraz fotki specjalnie dla Aśki od Rudego :cool3: To poranek po imprezie - mojej imprezie w Le Madam dla Ostrowskich bidulek - ktoś miał problemy, żeby wstać i zwlec się z fotela... [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/24a08f9a.jpg[/IMG] ...i tak mu się przysypiało... [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/38ed1aec.jpg[/IMG] ...i zasnęło :evil_lol: [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/f8bde602.jpg[/IMG][/quote] no nie moge, Box - jesteś wspaniały:lol:
-
Imbirek wycałowany:buzi: i dziękujemy za komplementy:lol: To co, g_o_n_i_a, to może ja prześlę najnowsze fotki???????
-
:diabloti: [quote name='g_o_n_i_a']:Cool!: Ibirek!!! :Cool!: Ależ On cudny!! :Cool!: Ach ta mordeczka... :iloveyou:[/quote] g_o_n_i_a możesz przekazać p.Halince, że dokonała dobrego wyboru w szukaniu właściciela dla Imbirka (ja nieskromnie myślę, że dobrego:evil_lol: :diabloti: ) czy p.Halinka widziała ostatnie zdjęc Imbirka, bo może przesłać do schroniska?????? Całujemy was wszystkich i czekamy na odpowiedz
-
[quote name='teqquila']...:) jeszcze kilka spacerow z ciacia teqquila i bedzie taki jak Tyson :P bo ciocia zawsze ma cos w kieszeni dobrego :D[/quote] Ciocia teqquila, Imbirek jest b.łakomy... Za smaczka dla cioci teqquili jestem w stanie zrobić wszystko:evil_lol: :lol: ... No to wiosna:lol: nastała Imbirek i Tysio cioci teqquili:lol: [IMG]http://img159.imageshack.us/img159/9595/cimg21865gx.jpg[/IMG]
-
Dziewczyny wielkie dzięki za zdjęcia, są extra!!!!!!!!!:lol: :lol: :lol: My jesteśmy dyspozycyjni w weckend więc czekamy na wasze propozycje. Nadal nie mam netu w domu i tylko w pracy mogę trochę poklikać.
-
Starsza kundelka i nowy pies-szczeniak boksera
Imbirka replied to Aga K's topic in Grupa 'Extra' - Kundelki
moje psiaki spacerowały razem i jadły razem, każde miało swoją miseczkę ale musiałam pilnować żeby sobie nie podjadały z michy bo wtedy awantura była gotowa:lol: -
Starsza kundelka i nowy pies-szczeniak boksera
Imbirka replied to Aga K's topic in Grupa 'Extra' - Kundelki
Kiedy przywiozłam do domu mojego boksia (pierwszego-seniorka) to mój jamnik miał 12 lat. Bałam się, że z biegiem czasu, jak boksio będzie coraz większy nie będą sie dogadywać, było odwrotnie. Jamnik-Filip przejął rolę opiekuna i wychowawcy. Wszystko czego nauczył się boksio to nauczył się od jamnika. Byli ze sobą jeszcze przez 4 lata. Imbir-bokser ustępował we wszystkim Filipkowi, nawet oddawał swoje jedzenie. Razem spały, razem chodziły na spacerki - od samego początku i razem bardzo ładnie rozrabiały w domu. Tam gdzie nie mógł sięgnąć Filip, Imbir ściągał to dla niego - piękna współpraca. Byli jak ojciec i syn. Będzie ci łatwo, dlatego, że boksio będzie szczeniakiem, moje się dogadywały świetnie, a pacerki razem jak już boksio będzie miał wszystkie szczepienia i będzie mógł wychodzić -
[quote name='Aganiok'] ... a jakie ma śliczne migdałowe oczka....cudo :loveu:[/quote] Zauważyłaś??????? Te śliczne migdałowe oczęta mnie oczarowały:lol: [quote name='teqquila'] najbardziej mnie urzeklo jego mlaskanie :-D[/QUOTE] faktycznie ciocia teqquila dawała Imbirkowi rózne smaczki, a on przy każdym kęsku bardzo ładnie mlaskał otwirając paszczękę...
-
Lento - wychudzony staruszek bokser :( - Za TM :( :( :(
Imbirka replied to Mysia_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Lento kochanie, tak mi przykro :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: -
evaxon, jak Tigra będzie za bardzo bała się Tysia to jeszcze jest Imbir (1/2 Tysia).:evil_lol: Do jurta nie mam netu w domu, podaje swój adres [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] i proszę o zdjęcia:modla: :modla: :modla: (trochę w pracy podglądam co się dzieje na dogo) Tez się nie możemy doczekać następnego spacerku i spotkania z zakręconymi psiarzami:lol: Przekopiowałam zdjęcia na wątek Imbirkowy [URL="http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=20861"]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=20861[/URL] - dziękuję; tam też się musimy pokazywać, bo dogomaniaczki, które walczyły o Imbirka-Sułtana i o dobry domek dla niego, sprawdzają jak nam się wiedzie:lol:
-
Dziękujemy za zrozumienie ale raczej jest niecierpliwy....:cool3: Kiedy czekamy na skrzyżowaniu na zielone światło to przebiera nogami i piszczy... pracujemy nad Imbirkim i się na spacerkach resocjalizujemy
-
[quote name='Givera'] Spacerek musiał być super bo zdjęcia rewelacja. Pierwsze zdjęcie no comments :loveu: [/quote] [I][IMG]http://img107.imageshack.us/img107/981/a206ur.jpg[/IMG][/I] wszystkie psiaki tak ładnie pozują, a Imbirek nie wytrzymał, a pańcia się :oops: za pieska...
-
wczorajszy spacerek z dogomaniakami z Łodzi, (przekopiowałam z wątku "Sptkanko w Łodzi" [IMG]http://img91.imageshack.us/img91/7354/dgm0sk.jpg[/IMG] Ciocie uczą Imbirka (wszyscy grzecznie siedzą, a Imbirek kombinuje) - umiemy siadać ale musimy się skupić... - ciocia teqqila i cioci Basia [IMG]http://img91.imageshack.us/img91/5285/dgm2wd.jpg[/IMG] no jak ja kocham kolegę Tysona.... [IMG]http://img93.imageshack.us/img93/512/dgm3ze.jpg[/IMG] tutaj z nowymi ciociami (jestem strasznym pieszczochem)- ciocia bellatriks [IMG]http://img424.imageshack.us/img424/7421/a9qb.jpg[/IMG] [IMG]http://img424.imageshack.us/img424/9761/a16dq.jpg[/IMG] [IMG]http://img424.imageshack.us/img424/8996/a21mf.jpg[/IMG] [IMG]http://img424.imageshack.us/img424/9760/a54eq.jpg[/IMG] siadanie nie jest moją najmocniejszą stroną... - ciocia Klaudia [IMG]http://img424.imageshack.us/img424/8602/a92vt.jpg[/IMG] ciocia aśka-od-dagona... [IMG]http://img107.imageshack.us/img107/322/a124ic.jpg[/IMG] [IMG]http://img371.imageshack.us/img371/5346/a134sr.jpg[/IMG] gryzę sobie patyczka i ni oddam go nikomu... [IMG]http://img107.imageshack.us/img107/9356/a147gj.jpg[/IMG] [IMG]http://img371.imageshack.us/img371/346/a152ar.jpg[/IMG] ustawiamy sie do zdjęcia grupowego [IMG]http://img371.imageshack.us/img371/9909/a172cs.jpg[/IMG] [IMG]http://img107.imageshack.us/img107/7683/a169ha.jpg[/IMG] ach, nie wytrzymałem i wstałem - znowu się pani wstydziła:oops: [IMG]http://img107.imageshack.us/img107/2753/a184mc.jpg[/IMG] [IMG]http://img107.imageshack.us/img107/981/a206ur.jpg[/IMG] [IMG]http://img107.imageshack.us/img107/3069/a215op.jpg[/IMG] no i po zdjęciach Imbir i Tyson mieli dość... [IMG]http://img107.imageshack.us/img107/9577/a227bh.jpg[/IMG] ekipa RR... [IMG]http://img482.imageshack.us/img482/8558/a265zp.jpg[/IMG] [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/6179/a284rh.jpg[/IMG] [IMG]http://img482.imageshack.us/img482/1801/a278ds.jpg[/IMG]
-
:lol: mój Imbirek seniork wychował się z jamniorem, zestawieni boksio-jamnik jest piękne!!!!!!!!
-
Lento - wychudzony staruszek bokser :( - Za TM :( :( :(
Imbirka replied to Mysia_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Lento nie wolno chorować!!!!!!!!!!!!! -
ekstra stronka, widać wszystkie przygarnięte bidy, muszę pokazać wam nowe zdjęcia Sułtana-Imbira, kolosalna różnica, on z dnia na dzień wygląda lepiej:lol:
-
Dzisiaj przywozi mi pan Acanę - zobaczymy jak nam smakuje i jak ją tolerujw Imbir.