Jump to content
Dogomania

Imbirka

Members
  • Posts

    8685
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Imbirka

  1. Tigra grzeczna byłaś???????
  2. Imbirka

    Metamorfozy

    Jakie mam bystre oczka, jak dwa węgielki. Wygląda jak maskotka przytulanka, słodziutka:loveu:
  3. Strasznie się cieszę :multi: i trzymam :kciuki: :kciuki: za dziewczynki
  4. Szybciutko się odkarmi, tylko niech robale go przestaną męczyć
  5. :thumbs: :kciuki: :thumbs: :kciuki: :thumbs: :kciuki:
  6. Tigra do góry!!!!!!!!!!!!!!
  7. Oskarku do góry hopaj!!!!!!!!!!!!!!!!!
  8. Będziemy czekać na relację z domku
  9. Imbirka

    Metamorfozy

    Śliczne, uśmiechnięte mordeczki:loveu:
  10. My dzisiaj też byliśmy u weta i po badaniu i oględzinach w końcu mieliśmy pierwsze szczepienia. Więc głowa do góry, Oskarek też niedługo będzie zdrów:p
  11. No proszę nie spadać, w górę!!!!!!!!!!!!!!!
  12. Laleczko do góry bo domku trzeba szukać!!!!!!!!!!!!!!!
  13. Jak Imbir przy tych robalach miał bigunkę to też się krew pokazała. Dostał od weta tabletki i zastrzyk i na jakiś czas okazało się, że pomogło. Powiedział, że gdyby się biegunka odezwała to węgla 5 tabletek żeby pomogło. Teraz jest ok.
  14. w górę, w górę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  15. Skarbie do góry!!!!!!!!!!!!!!!!!
  16. Zu, uwaga, żebyś nie zapeszyła.......... Ja narazie trzymam :kciuki: :kciuki: :kciuki:
  17. Jeśli chodzi o sobotę to my z Imbirkiem bardzo chętnie. Mam na imię Julia - 31lat, a piesio to bokserek około 1 roku (on ze schroniska)
  18. Kochane malńtwo :loveu: . Konisia wet ma rację, przy robalach tak jest. Ja jak wzięłam Imbirka-Sułtanka ze schroniska to miałam ten sam problem. Mimo, że w schronisku brał tabletki na odrobaczywienie to od naszego weta dostał jeszcze raz, a za 2 tygodnie idziemy na powtórkę. Najgorsze były dni kiedy robale z niego schodziły......... Nie będę tego opisywać, ale miewał w te dni też wymioty był osowiały i nie chciał jeść. A jeżli chodzi o buszowanie po szafkach w kuchni to Imbirek dozedł do perfekcji....... Proszę ucałować od nas to różowe pyszczydło
  19. domku, domku szybciutko ię znajdź !!!!!!!!!!!!!!!!!
  20. Ale się cieszę, że ta śliczna śnupka odzyskuje radość życia :multi: :multi: :multi:
  21. Trzymam kciuki za domek :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs:
  22. Za moich czasów było dobre.......
  23. Tigra w górę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  24. dla mnie ok, wolę sobote, jak nie da rady to się dostosujemy
×
×
  • Create New...