-
Posts
8685 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Imbirka
-
schronisko w Rzeszowie jest faktycznie wspaniałe i psy mają tam b.dobrze - to wogóle nie jest schronisko to hotel:lol: Czy ty widziałaś tego psa, jak on wyglądał, jak sobie wyobrazasz sterylizację w tym przypadku?? Piesek który nie ma roku, zagłodzony, na antybiotykch... Ja do tej pory walczę z jego skórą... Ile ten nieszczęśnik miał siedzieć w schronisku i czekać na steylizację. Dopiero teraz wet zdecydował się go zaszczepić, bo do tej pory co chwila coś było. Dziewczyno obudz się i nie wymagaj za wiele. Na takie luksusy nie ma pieniędzy. Wszyscy walczyliśmy o życie tego psiaka i o powrót do normalności a nie o sterylkę, bo to nie był priorytet. Najważniejsze było żeby miał domek i właściwą opiekę, a kastracja może w przyszłości. Wszystko będzie zależeć od jego stanu zdrowia... a jeśli chodzi o ice to temat zamknięty...
-
Milena nie pomyliły ci się wątki????????? :-o Najpierw przeczytaj całość, a później sie wypowiadaj, bo nie rozumiem o co ci chodzi. Jak ty sobie to wyobrażasz, chorego szczeniaka kastrować???????????:crazyeye: A tak wogóle ja nie jestem osobą, która szuka "reproduktora", tylko osobą która oddała serce temu psiakowi. Twoja wypowiedz (zarzut i insynuaje) obraża mnie i wszystkie osoby które walczyły o powrót do normalności tego psiaka:angryy:
-
No nareszcie widze boksia w całej okazałości:lol: :evil_lol: Box w końcu wyszedł z łóżka na spacerek:evil_lol: :lol:
-
Aga nie obrażaj się, ja bym nie kupowała boksia z papierami tylko dała dom tym wszystkim biedakom, które siedzą w schroniskach. Ale to ja taka jestem, bo mnie papier nie interesuje. Więc nie bierz sobie mojego gadania do serca za mocno tylko poczytaj o hodowlach, bo moja kuzynka miała niezłe kłopoty z pieskiem z hodowli, którry miał papiery od innego psiaka. Wiek psa wyszedł na wystwie
-
Aga ja nie piszę do ciebie tylko ogólnie. Wiem, że lepiej kupić psa z paierami niż bez i wtedy jest to poważna decyzja (np.finansowa). Tylko, że ja nigdy nie miałam takich zapędów, mój poprzedni boksio też był bez papierów, a wyglądał lepiej od tych z papierami... Jeszcze jedno hodowlę trzeba znać, bo hodowcy z papierami też robią różne kręty...
-
Doda 1211,co ty gadasz dziewczyno, te twoje fafluny są jak najbardziej w 100% bokserowe, a papier to jest dodatek do boksera - certyfikat wyżej urodzonego i tyle, co ty się hrabiostwem przejmujesz. Jedni są lepiej urodzeni inni gorzej, mój Imbir też z plebsu pochodzi, ale zawsze to bokser:lol: :evil_lol:
-
ciocia my się w piątek spóźnimy bo na 16.30 nie damy rady:lol: a ręczniczek dyżurny mamy spakowany w plecaku:lol: :evil_lol: nie było pod ręką drugiego w danej chwili;)
-
[quote name='*luthien*'] -lece, to coś zobaczyć! [IMG]http://tinypic.com/vs2a1z.jpg[/IMG] [/quote] no tak, skoki to ona ma niezłe:lol: :evil_lol:
-
myjemy się:loveu: [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/915/m00000816rm.jpg[/IMG] którą piłeczkę wybrać???? [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/4103/nowy21sf.jpg[/IMG]
-
No jaka zdolna dziewczynka:lol: :evil_lol:
-
Irma za jakiś czas następne zdjęcia wstaw, z nim będzie tak jak z moim Imbirkiem, z biegiem czasu będzie coraz wspanialszy:lol:
-
Basia to jest avatar, najpierw w Szybkim menu naciśnij edycja opcji a póżniej edytuj avatar i postępuj dalej wg. poleceń:lol: (mam nadzieję, że w miarę jasno się wypowiedziałam)
-
Dory ja się długo nie zastanwiałam, decyzję podjęło moje serducho. Kiedy po ciężkiej chorobie musiałam uśpić mojego seniorka w domu zgościła pustka, a kiedy zobaczyłam moją obecną bidę, Imbirka juniora to postawiłam całą rodzinkę do pionu, bo wiedziałam, że to ja mu muszę pomóc... Życzę ci aby twoja decyzja była tak wspaniała jak moja:lol:
-
dziewczynki bo zaproszenie od AA dostaniecie:evil_lol: :diabloti: :lol: no dobra to ja też :popcorn: :drinka: :drink1: :drinking: :chlup: :cunao:
-
[quote name='Aganiok']...poczym wypluła ją na nowiutki biały obrus, który moja mama właśnie położyła na stole :mad: :mad:[/quote] skąd ja to znam, węglem umazana byłam ja, fotele i pościel....:lol: :evil_lol: Moje kochane fafluny:loveu:
-
[B]Ewa[/B] jak sama nie rozchodzisz to żadna rehabilitacja ci tego nie da...:lol: [B]Bodziulka[/B] fotek mamy sporo i zaraz się zaprezntujemy; jak wam się uda spotkanie w Warszawie to poprosimy dokumentację foto:lol: [B]luthien[/B] ja się nie wstydzę tylko mam dość gderania pani:lol: [B]bell[/B] święta święta i po świętach [B]gonia[/B] dla ciebie: [IMG]http://img480.imageshack.us/img480/6274/m00000736lb.jpg[/IMG] troszkę się uplułem...:lol:
-
Irma czytam wątek łodzkich psiaków, widze że udało ci się doprowadzić go do wspaniałego stanu:lol:
-
to cię okłamali, ja 2 lata po złamamniu kolana, powinnam nosić stabilizator ale... ,a wchodzenie po schodach nadal do przyjemności nie należy:lol: moje śliczności [IMG]http://img399.imageshack.us/img399/8981/m00000369of.jpg[/IMG]
-
Ewa moje kolanko też po złamaniu gibie się na wszystkie strony, ale co tam biegam bardzo ostrożnie i staram się nie przeginać, jak przedobrze to czasami mnie boli:lol:
-
my też czekamy na Tigrę, ona jest taka skoczna:lol: [quote name='Klaudia:-)']Imbirek radzi sobie coraz lepiej i ma przy tym niezłą zabawe.[/QUOTE] A jaką ja mam zabawę:evil_lol: :lol: , nie wiem komu się bardziej pić chciało po ostatnim treningu:evil_lol: ale czego nie robi się dla kochanego falunka:loveu: zwłaszcza kiedy tak patrzy... [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/3299/nowy116ji.jpg[/IMG]