-
Posts
8685 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Imbirka
-
a jakie ma fafule, tylko wytarmosić i wycałować:lol:
-
bardzo się staramy, ale Tysio robi to wszystko z taką gracją, że bedzie nam b.ciężko :lol: :lol:
-
[FONT=Times New Roman][SIZE=5][I]luthien dziękujemy za życzonka dla was również[/I][/SIZE][/FONT] [I][FONT=Times New Roman][SIZE=5][/SIZE][/FONT][/I] [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/7382/nowy1110lc.jpg[/IMG] [FONT=Times New Roman][SIZE=5][FONT=Verdana][SIZE=2][I][FONT=Times New Roman][SIZE=5]Ż[/SIZE][/FONT][/I][/SIZE][/FONT][I]yczy Imbirek i Julia[/I][/SIZE][/FONT]
-
o kurcze, a my już też śpimy [IMG]http://img335.imageshack.us/img335/7070/m00000264qw.jpg[/IMG] Buziaczki dla czyścioszki Thety:loveu: :lol:
-
[quote name='g_o_n_i_a'][B][COLOR=red]Wesołych Świąt zyczymy Ibirkowi i Jego Wspaniałej Rodzince!![/COLOR][/B] [IMG]http://img206.imageshack.us/img206/226/jajko039iz.gif[/IMG][/quote] Gonia dla ciebie również, jesteś dobrym duszkiem Imbirka:lol: Możesz przekazać życzenia dla całego zespołu "Kundelka" od Imbirka:lol: P.s. świetne jajo:lol: :evil_lol:
-
Dziewczęta treningi na Starym Złotnie 3x w tygodniu, ja byłam dopiero 2 razy, samemu ciężko tam dojechać.
-
Dziękujemy bardzo cioteczkom:lol: :loveu: :lol: :loveu:
-
[quote name='evaxon']a jaki 5miesieczny szczeniaczek jest najslodszy:mad: :loveu: :lol: [IMG]http://images1.fotosik.pl/51/5ab50xxpd8hax50w.jpg[/IMG] :evil_lol: :evil_lol:[/quote] [I][B]Tigra po niezłej impezce:evil_lol: :lol: :loveu: [/B][/I]
-
jaki śliczny różowy jęzorek :loveu: :lol:
-
No tak ciocia teqquila ma rację, nad kołem będzie trzeba popracować :lol: bo bardzo opornie nam to idzie. Ten piękny skok, który wykonał Imbirek, doszedł do skutku po namowach cioci teqquili i mnie.... ufff. Za następnym razem było już troszkę lepiej, czyli nadzieja jest:lol:
-
[IMG]http://img141.imageshack.us/img141/7382/nowy1110lc.jpg[/IMG] [FONT=Times New Roman][SIZE=5][I]Życzy Wszystkim Łodziakom Imbirek i Julia[/I][/SIZE][/FONT]
-
Wczoraj byliśmy drugi raz na treningu. Zobaczcie jak ładnie już "latam" [IMG]http://img108.imageshack.us/img108/4801/260ma.jpg[/IMG] [IMG]http://img108.imageshack.us/img108/9623/278vd.jpg[/IMG] [IMG]http://img108.imageshack.us/img108/1170/283dr.jpg[/IMG] [IMG]http://img108.imageshack.us/img108/5849/321fr.jpg[/IMG] [IMG]http://img127.imageshack.us/img127/3749/479sz.jpg[/IMG] [IMG]http://img127.imageshack.us/img127/5836/484xq.jpg[/IMG] [IMG]http://img127.imageshack.us/img127/295/491kw.jpg[/IMG] Imbir jest straszną papugą, jak widzi co robią inne psiaki to bardzo szybko powtarza to po innych. Nie boi się, a czasami nawet przesadza. Wczoraj tak szybko wskoczył na równowarznie, że zanim udało mi się go zatrzymać przewalił się na drugą stronę i spadł. Myślałam, że się zrazi i nie wejdzie już, wręcz przeciwnie, dalej wchodził, ale już delikatniej:lol: :evil_lol:
-
[IMG]http://img141.imageshack.us/img141/7382/nowy1110lc.jpg[/IMG] [FONT=Times New Roman][SIZE=5][I]Dla Tigry i cioci Ewy od Imbirka i Julii[/I][/SIZE][/FONT]
-
[IMG]http://img141.imageshack.us/img141/7382/nowy1110lc.jpg[/IMG] [FONT=Times New Roman][SIZE=5][I]Dla Tysia i cioci Justyny od Imbirka i Julii[/I][/SIZE][/FONT]
-
Halka [*], Harnaś & Amorozo - REAKTYWACJA !!! :)
Imbirka replied to bellatriks's topic in Owczarek podhalański
[IMG]http://img141.imageshack.us/img141/7382/nowy1110lc.jpg[/IMG] [FONT=Times New Roman][SIZE=5][I]Życzy cioci Bell Imbirek i Julia[/I][/SIZE][/FONT] -
[IMG]http://img141.imageshack.us/img141/7382/nowy1110lc.jpg[/IMG] [FONT=Times New Roman][SIZE=5][I]Życzy Wszystkim Imbirek i Julia[/I][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='Imbir1'] tutaj z nowymi ciociami (jestem strasznym pieszczochem)- ciocia bellatriks [IMG]http://img424.imageshack.us/img424/7421/a9qb.jpg[/IMG] [/quote] ciocia bell czyżbyś zapomniała??????????:cool3: :lol: Na naszym wątku są tylko same ciocie Imbirka, wszystkie dobre duszki, które wspierały Imbirka od początku i które teraz nadal chcą być z nami. Wszystkim kochanym cioteczkom "starym i nowym" dziękujemy:lol:
-
Basia, nie skupiłaś się jak informowałam:lol: , że w zieleni miejskiej :cool3: (w tej alei co do Lunaparku), a z okna mam niezły widok, ale was w takim razie nie wypatrzyłam...
-
Zajrzeeliśmy do Tysia żeby powiedzieć dobranoc i do jutra na treningu:loveu: :lol:
-
My cioci dziękujemy bardzo i też mówimy dobranoc wszystkim:lol:
-
A prosiłam o dokumentację zdjęciową:mad: :mad: :mad: . Mogłyście mnie odwiedzić w pracy. Basia z którym psiakiem byłaś, bo mi przez okno jakić blondyn mignął, to nie wy byliście????????
-
o fotki musimy się uśmiechnąć do cioci teqquili, bo my jutro bez własnego aparatu bedziemy:lol: Ciocia teqquila uśmiechamy się do ciebie:lol: [IMG]http://img421.imageshack.us/img421/6996/mnowy113bd.jpg[/IMG] Imbirek też bardzo prosi:lol:
-
co to za "postaram się być"???????? Macie być i już!!!!!!!!!!:mad: :mad: :mad:
-
Bell, dziękujemy, wszystko ok.:lol: Jutro idziemy na trening, po powrocie zdamy relację:lol: