-
Posts
8685 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Imbirka
-
ewatr, witamy u nas, dziękuję bardzo za słowa uznania i zapraszam częściej do oglądania Imbirka:lol:
-
Madzia, wieczorkiem, wieczorkiem, bo w domciu muszę nad nimi posiedzieć troszeczkę:lol:
-
no to nie masz innego wyjścia tylko przyjechać do Łodzi to obfocimy Tigrę ze wsystkich stron:evil_lol: :lol:
-
Mika(*)&Verti-czyli borderowe potwory w akcji
Imbirka replied to Klaudia:-)'s topic in Border Collie
No co tak mało, ja poproszę jeszcz troszeczkę:lol: -
Halka [*], Harnaś & Amorozo - REAKTYWACJA !!! :)
Imbirka replied to bellatriks's topic in Owczarek podhalański
Szczęśliwy Harnaś i taki jakiś czysty:evil_lol: -
Kiedy dorwiesz w swoje łapki ten aparat i Tigra będzie mieć foteczki?????????
-
no pewnie, że dla urody, tyle ciotek mnie ogląda, że jestem jak gwiazdor:lol: No a gwiazda ma jakieś obowiązki (dbanie o urodę) a my ze swoich obowiązków wywiązujemy się. Ciocia teqquila, jutro będzie kolejna dawka "salonu piękności":evil_lol:
-
Madzia czy na dzisiaj cię usatysfakcjonowałam???:lol: Tajfun-Imbirek biegnie szybciutko do pańci:lol:
-
Proszę bardzo, kolejne foteczki:lol: [IMG]http://img115.imageshack.us/img115/8451/h10000229zh.jpg[/IMG] [IMG]http://img63.imageshack.us/img63/5702/h10000258gd.jpg[/IMG] [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/8929/h10000245ei.jpg[/IMG] [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/1860/h10000287pl.jpg[/IMG] [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/7861/hnowy14xo.jpg[/IMG] [IMG]http://img65.imageshack.us/img65/2026/hnowy22xr.jpg[/IMG] [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/9701/hnowy34dj.jpg[/IMG] [IMG]http://img65.imageshack.us/img65/5651/hnowy42he.jpg[/IMG] [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/2020/hnowy50dh.jpg[/IMG] [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/6144/hnowy60rq.jpg[/IMG] [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/5922/hnowy70ky.jpg[/IMG]
-
No wiesz, Bieszczady to idealne plenery, a ty nic :shake: A na pokazach to nie wiem czy bede bo tat robi imieniny na działce:shake:
-
Madzia, wieczorem będą następne foteczki:lol: W pracy nie da rady:roll:
-
lena, co to za pytania??????!!!!!!!!!!! Przecież wszyscy wiedzą, że Tosia zostaje u Moniki:lol:
-
Halka [*], Harnaś & Amorozo - REAKTYWACJA !!! :)
Imbirka replied to bellatriks's topic in Owczarek podhalański
Ale dzisiaj wstawisz Harnaśka???????? -
[FONT=Arial][SIZE=3]czuje się jeszcze nieusatysfakcjonowana , poproszę o więcej fotek po takiej przerwie :lol: :evil_lol: [/SIZE][/FONT]
-
Szcześliwy brudas:loveu:
-
Klaudia ty sie nie obcyndalaj tylko djęcia wstawiaj bo ja sie do Was wybieram:lol:
-
Ciąg dalszy wczorajszych szaleństw:lol: jeszcze troszkę bagienka [IMG]http://img173.imageshack.us/img173/4126/g10000136su.jpg[/IMG] [IMG]http://img184.imageshack.us/img184/3751/gnowy24af.jpg[/IMG] [IMG]http://img283.imageshack.us/img283/7896/gnowy34xy.jpg[/IMG] a tu buszujący w jagodach:lol: , żeby nie było, że tylko bagienko:lol: [IMG]http://img184.imageshack.us/img184/1738/g10000171an.jpg[/IMG] [IMG]http://img63.imageshack.us/img63/8297/gnowy41yy.jpg[/IMG] [IMG]http://img283.imageshack.us/img283/5577/gnowy51ux.jpg[/IMG] [IMG]http://img283.imageshack.us/img283/4813/gnowy62wq.jpg[/IMG] [IMG]http://img283.imageshack.us/img283/5551/gnowy71nt.jpg[/IMG]
-
Moje kochane Tysiaczki jak ślicznie skakałem:loveu: Ciocia trzymała za ciebie kciuki
-
Monika jesteś cudotwórczynią!!!!!!!!!!!!!!!! Jaka ona jest śliczna:loveu: :loveu: :loveu: I ty chcesz ją oddać???????:crazyeye: :crazyeye: Nie wierze Ci, za dużo Wsa łączy:lol:
-
fotencje mają być u Tysia, a nie gdzieś tam:lol: , ja czekam :mad: :mad: :mad:
-
Ewa całe to bagienko troszkę zalatywało i bałam się, że Imbir przejdzie tym smrodkiem, a na spacer zostałam wyciągnięta przez moją kloeżankę i pierwszy raz tam byłam(na codzień nie babramy się w bagienku):lol: Ewa powinnaś znać tą miejscowość - Chechło II:lol:
-
no, no, podobno na coś tam nieźle działa błotko, Imbir nawet nie śmierdział po tych kąpielach:lol:
-
Mika(*)&Verti-czyli borderowe potwory w akcji
Imbirka replied to Klaudia:-)'s topic in Border Collie
Już też dostała :mad: ale nic sobie z tego nie robi:shake: , będzie trzeba podjąć inne środki:evil_lol: -
No i gdzie te obiecane zdjęcia :mad: :mad: :mad:
-
No dobra, macie jeszcze kilka, ale dzisiaj już więcej mi się nie chce:lol: Kolejna odsłona - taplanko w bagienku, czyli tzw. Imbirek Bagienny i jego szaleństwa (nie miałam siły odmówić mu tej radości:lol: ) [IMG]http://img504.imageshack.us/img504/3487/f10000052jq.jpg[/IMG] [IMG]http://img509.imageshack.us/img509/2830/f10000108mu.jpg[/IMG] [IMG]http://img504.imageshack.us/img504/1739/fnowy11tm.jpg[/IMG] [IMG]http://img509.imageshack.us/img509/7938/fnowy28ci.jpg[/IMG] [IMG]http://img504.imageshack.us/img504/1056/fnowy38dr.jpg[/IMG]