Jump to content
Dogomania

Imbirka

Members
  • Posts

    8685
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Imbirka

  1. On się nie znęca tylko jest wszystkim zainteresowany i nie może się w skórze zmieścić:lol:
  2. Muszę Wam dozować tą przyjemnoś bo jak wszystko naraz to jeszcze szoku dostaniecie:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Ja muszę dbać o Was:lol:
  3. Mój Imbir jest ze mną i niby mnie kocha, ale jak widzi znajomych płci męskiej to zapomina, że ja jestem. Widać, że miał kiedyś swojego kochanego pana, kocha też samochody, ale ja sie go nie zrzekam na rzecz mężczyzn. Ostatnio nawet jest lepiej i jak mnie nie ma w zasięgu oka to zaczyna się z niepokojem rozglądać, do niedawna miał to w ....
  4. No i gdzie te zdjęcia :mad: :mad: :mad:
  5. No już, już, dopiero wróciliśmy. Na początek znalazłem niezłego patyczka:lol: [IMG]http://img507.imageshack.us/img507/6287/e10000013gn.jpg[/IMG] trzeba go wyciągną z wody:lol: [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/2616/e10000027dq.jpg[/IMG] chyba żabka skoczyła:lol: [IMG]http://img507.imageshack.us/img507/9927/e10000039bg.jpg[/IMG] no to jeszcze popracuję nad patyczkiem:lol: [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/6162/e10000041yp.jpg[/IMG]
  6. Mocno się zamyśliłem w samochodzie:loveu:
  7. Po szaleństwach nad Zalewem Imbirowi też zrobiły się takie, a ponieważ był weckend to posmarowałam mu swoim korektorem na pryszcze i pomogło, ładnie przyschło i zeszło. W poniedziałek już nie miałam po co iść do weta. Ja mam korektor antybakteryjny i widać, że nie tylko na moje pryszcze działa:lol:
  8. zamyślony Harnaś:loveu: :loveu: :loveu: Śliczna misiowa mordeczka:lol:
  9. No to czekamy na relację foto:lol:
  10. Jak tam nasz sportowiec???:loveu: [CENTER][IMG]http://www.gify.biz/gify%20rozne/gify%20sportowe/animatedrex.gif[/IMG][/CENTER] czekamy na relację z zawodów
  11. No i jak po zawodach, nic nie piszecie :mad: :mad: :mad:
  12. Tak wyglądałem w drodze powrotnej po dzisiejszym szaleństwie w lesie, zdjęcia z szaleństw jutro:lol: [IMG]http://img95.imageshack.us/img95/3589/d10000643lb.jpg[/IMG] tylko troche komarki mnie pogryzły:shake: [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/9807/d10000668ge.jpg[/IMG] [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/1557/d10000677kj.jpg[/IMG]
  13. No to teraz my, zdjęcia robiła ciocia simbik:lol: Zaczynamy polowanie na.... sałatę:lol: [IMG]http://img144.imageshack.us/img144/5338/spac127tf0ew.jpg[/IMG] oj, oj już ją prawie mam:lol: [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/5534/spac150xv9ix.jpg[/IMG] mam, zdobyczne:lol: Imbir wegetarianin [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/9646/spac168ng3mf.jpg[/IMG] [B][COLOR=red]Imbirku kochany przypominam o wielkości zdjęć max 500 x 500[/COLOR][/B]
  14. To są wykręty:evil_lol: A wogóle jak można sie zrzec Imbirka:mad:
  15. jak tam po :knajpa: , Tigra wyprowdzona na wieczorne siusianko?
  16. Justyna one na Zdrowiu pierwszy raz o patyczka sie ścieły, a na zajęciach to o piłeczkę poszło i jak narazie teraz jest oki:lol: Cekin Tyśkowi nie przeszkadza, ciekawa jestem kiedy dadzą sobie spokój z tymi zapasami
  17. Imbir też o tej godzinie nie może zwlec sie z łóżka, a ja niestety musze...
  18. Gonia no to masz co robić w weckend:lol: . Maluchy są śliczne i pewnie szybko znajdą domek:lol: . Powodzenia w matkowaniu maluszką, ja pewnie bym spanikowała, nie mam doświadczenia z kotami:lol:
  19. Szpic troche opornie ale biega:lol: Unga ma swój "świat" i jest troche powolna, ale jak ma dobry dzień i ochotę to nawet jej nieźle idzie:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  20. Życzymy powodzenia na jutrzejszych zawodach i trzymamy kciuki:lol: Tysiu - gwiazdorze, pokaż jak boksie sobie radzą na torze:lol:
  21. Ja poproszę więcej takich foteczek Boxa:loveu: :loveu: :loveu:
  22. Śliczne, roześmiane pysio:lol: Trzymamy za Ciebie i Mikunie kciuki na zawodach:lol: Prosimy się postarać i jakiś medal może:roll:
  23. A my trzymamy za Was kciuki na jutrzejszych zawodach:lol:
  24. [quote name='madzia i medor']bombowe zdjęcia, strasznie mi się podoba, normalnie jak namalowane;) [/quote] Zdjęcie robiłam pod słońce i tak mi niechcący wyszło:roll:
  25. dobrze ci się wydaje, wyrywał z wody wszystko co sie dało:evil_lol: :lol:
×
×
  • Create New...