-
Posts
8685 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Imbirka
-
On się nie znęca tylko jest wszystkim zainteresowany i nie może się w skórze zmieścić:lol:
-
Muszę Wam dozować tą przyjemnoś bo jak wszystko naraz to jeszcze szoku dostaniecie:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Ja muszę dbać o Was:lol:
-
Mój Imbir jest ze mną i niby mnie kocha, ale jak widzi znajomych płci męskiej to zapomina, że ja jestem. Widać, że miał kiedyś swojego kochanego pana, kocha też samochody, ale ja sie go nie zrzekam na rzecz mężczyzn. Ostatnio nawet jest lepiej i jak mnie nie ma w zasięgu oka to zaczyna się z niepokojem rozglądać, do niedawna miał to w ....
-
Mika(*)&Verti-czyli borderowe potwory w akcji
Imbirka replied to Klaudia:-)'s topic in Border Collie
No i gdzie te zdjęcia :mad: :mad: :mad: -
No już, już, dopiero wróciliśmy. Na początek znalazłem niezłego patyczka:lol: [IMG]http://img507.imageshack.us/img507/6287/e10000013gn.jpg[/IMG] trzeba go wyciągną z wody:lol: [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/2616/e10000027dq.jpg[/IMG] chyba żabka skoczyła:lol: [IMG]http://img507.imageshack.us/img507/9927/e10000039bg.jpg[/IMG] no to jeszcze popracuję nad patyczkiem:lol: [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/6162/e10000041yp.jpg[/IMG]
-
Mocno się zamyśliłem w samochodzie:loveu:
-
Po szaleństwach nad Zalewem Imbirowi też zrobiły się takie, a ponieważ był weckend to posmarowałam mu swoim korektorem na pryszcze i pomogło, ładnie przyschło i zeszło. W poniedziałek już nie miałam po co iść do weta. Ja mam korektor antybakteryjny i widać, że nie tylko na moje pryszcze działa:lol:
-
Halka [*], Harnaś & Amorozo - REAKTYWACJA !!! :)
Imbirka replied to bellatriks's topic in Owczarek podhalański
zamyślony Harnaś:loveu: :loveu: :loveu: Śliczna misiowa mordeczka:lol: -
Mika(*)&Verti-czyli borderowe potwory w akcji
Imbirka replied to Klaudia:-)'s topic in Border Collie
No to czekamy na relację foto:lol: -
Jak tam nasz sportowiec???:loveu: [CENTER][IMG]http://www.gify.biz/gify%20rozne/gify%20sportowe/animatedrex.gif[/IMG][/CENTER] czekamy na relację z zawodów
-
Mika(*)&Verti-czyli borderowe potwory w akcji
Imbirka replied to Klaudia:-)'s topic in Border Collie
No i jak po zawodach, nic nie piszecie :mad: :mad: :mad: -
Tak wyglądałem w drodze powrotnej po dzisiejszym szaleństwie w lesie, zdjęcia z szaleństw jutro:lol: [IMG]http://img95.imageshack.us/img95/3589/d10000643lb.jpg[/IMG] tylko troche komarki mnie pogryzły:shake: [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/9807/d10000668ge.jpg[/IMG] [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/1557/d10000677kj.jpg[/IMG]
-
No to teraz my, zdjęcia robiła ciocia simbik:lol: Zaczynamy polowanie na.... sałatę:lol: [IMG]http://img144.imageshack.us/img144/5338/spac127tf0ew.jpg[/IMG] oj, oj już ją prawie mam:lol: [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/5534/spac150xv9ix.jpg[/IMG] mam, zdobyczne:lol: Imbir wegetarianin [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/9646/spac168ng3mf.jpg[/IMG] [B][COLOR=red]Imbirku kochany przypominam o wielkości zdjęć max 500 x 500[/COLOR][/B]
-
To są wykręty:evil_lol: A wogóle jak można sie zrzec Imbirka:mad:
-
jak tam po :knajpa: , Tigra wyprowdzona na wieczorne siusianko?
-
Justyna one na Zdrowiu pierwszy raz o patyczka sie ścieły, a na zajęciach to o piłeczkę poszło i jak narazie teraz jest oki:lol: Cekin Tyśkowi nie przeszkadza, ciekawa jestem kiedy dadzą sobie spokój z tymi zapasami
-
Imbir też o tej godzinie nie może zwlec sie z łóżka, a ja niestety musze...
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Imbirka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
Gonia no to masz co robić w weckend:lol: . Maluchy są śliczne i pewnie szybko znajdą domek:lol: . Powodzenia w matkowaniu maluszką, ja pewnie bym spanikowała, nie mam doświadczenia z kotami:lol: -
Mika(*)&Verti-czyli borderowe potwory w akcji
Imbirka replied to Klaudia:-)'s topic in Border Collie
Szpic troche opornie ale biega:lol: Unga ma swój "świat" i jest troche powolna, ale jak ma dobry dzień i ochotę to nawet jej nieźle idzie:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: -
Życzymy powodzenia na jutrzejszych zawodach i trzymamy kciuki:lol: Tysiu - gwiazdorze, pokaż jak boksie sobie radzą na torze:lol:
-
Ja poproszę więcej takich foteczek Boxa:loveu: :loveu: :loveu:
-
Mika(*)&Verti-czyli borderowe potwory w akcji
Imbirka replied to Klaudia:-)'s topic in Border Collie
Śliczne, roześmiane pysio:lol: Trzymamy za Ciebie i Mikunie kciuki na zawodach:lol: Prosimy się postarać i jakiś medal może:roll: -
A my trzymamy za Was kciuki na jutrzejszych zawodach:lol:
-
[quote name='madzia i medor']bombowe zdjęcia, strasznie mi się podoba, normalnie jak namalowane;) [/quote] Zdjęcie robiłam pod słońce i tak mi niechcący wyszło:roll:
-
dobrze ci się wydaje, wyrywał z wody wszystko co sie dało:evil_lol: :lol: