Jump to content
Dogomania

Imbirka

Members
  • Posts

    8685
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Imbirka

  1. na tym zdjęciu to on sie akurat skupił na jedzeniu, my jedliśmy a on już swoje dawno wszamał i miał ochote na nasze:lol: Ogólnie masz racje, on sie wszystkim strasznie przejmuje, najlepsze ma miny jak skacze przez hopki, z takim przejęciem na pyszczku
  2. no to jeszcze jakieś zapasy wstawie, jutro musimy zrobić nowe fotki:lol: [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/4729/tnowy14rr.jpg[/IMG] [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/8296/tnowy26ch.jpg[/IMG] [IMG]http://img387.imageshack.us/img387/3843/t10000748ub.jpg[/IMG]
  3. Szkoda, że nadaje się tylko do pilnowania grila, bo do mieszkania wszystkich wpuszcza:evil_lol: :lol:
  4. no, no ktoś tu jest strasznie wygodny:evil_lol: :lol:
  5. Madzia, jaka cisza? Wstawiłam foteczki.:lol: My dzisiaj strasznie zmokliśmy. U nas nadal pada i była burza z gradem. Jak wróciłam ze spacerku to w przedpokoju rozbierałam sie do "rosołu", wszystko miałam mokre. Przemokliśmy do suchej nitki. Imbir śpi pod kołdrą, a ja po ciepłej kąpieli mam nadzieję, że nie nabawie sie kataru:lol: hehe a ja już ci odpisałam, troszkę sie mijamy
  6. Kochane jesteście, że tak we mnie wierzycie, dzieki :buzi: No to jeszcze kilka foteczek: Siedzę, pilnuję grila i czekam na pyszną kiełbaskę:lol: [IMG]http://img432.imageshack.us/img432/3228/s10000588wt.jpg[/IMG] sprawdzam teren:lol: [IMG]http://img242.imageshack.us/img242/9297/s10000612rz.jpg[/IMG] uwaga łabędz nadpływa:lol: [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/3573/snowy22sp.jpg[/IMG]
  7. Pilnuje grila :evil_lol: :lol:
  8. Imbirek-wodołaz:lol: :loveu: ciocia gonia wakacje już blisko, moze jakeś spotkanko?:lol:
  9. No to jeszcze troszkę foteczek Imbirka:lol: [IMG]http://img127.imageshack.us/img127/2914/nowy15um.jpg[/IMG] [IMG]http://img530.imageshack.us/img530/821/nowy26nx.jpg[/IMG] [IMG]http://img530.imageshack.us/img530/8168/nowy37uo.jpg[/IMG] [IMG]http://img287.imageshack.us/img287/6002/n10000728ps.jpg[/IMG]
  10. Imbirka

    Bokseromaniacy

    To pewnie do kąpili w wannie sie nie przekona ale jest duża szansa, że jeszcze pokaże jak można się świetnie bawić w wodzie. Jak mój poprzedni boksiu był mały to w trakcie kąpieli w wannie dużo do niego gadałam i czule przemawiałam, a nawet kąpiel była z zabawkami w wannie:lol: :cool3: Z czasem już tak nie panikował ale zadowolony nie był. Za to na spacerze najmniejsza kałuza lub bajorko było świetną zabawą:lol:
  11. Imbirka

    Bokseromaniacy

    Tak szaleje mój boksiu ze swoim kolegą:lol: [URL]http://img20.imageshack.us/img20/66/mnowy157eo.jpg[/URL] Darek, a w jakim wieku jest Aksa? [B][COLOR="Red"]Imbir przypominam zdjęcia max 500x500 [/COLOR][/B]
  12. Imbirka

    Bokseromaniacy

    Jak juz Imbirka wstawie do wanny to grzecznie stoi, ale zadowolony nie jest:lol: Za to taplanko i chlapanko w np. jeziorku jest świetne:lol:
  13. Imbirek nie tylko wchodzi do wody ale jeszcze w niej szaleje:lol: A z Dagonm i Opcią nie chciał wejść bo ten brzeg był za stromy:lol:
  14. Imbiruś znowu dziś wykonał kolejne tarzanko bo bez tarzanka to dzień stracony:evil_lol: :cool3: Wykąpany śpi już na łóżku, ide do niego, bo do pracy trzeba wstać b.wcześnie. Imbirk jutro będzie wymiziany od ciebie cioteczko:loveu: :lol: . dobranoc:lol:
  15. dziękuję za słowa uznania:lol: Kolejna odsłona Imbirka [IMG]http://img486.imageshack.us/img486/3313/mnowy184fs.jpg[/IMG] [IMG]http://img107.imageshack.us/img107/9444/mnowy191yf.jpg[/IMG] [IMG]http://img486.imageshack.us/img486/9689/mnowy201wq.jpg[/IMG] :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  16. Jak bedzie w końcu skakał na treningach to porobie nowe zdjęcia. Jutro wstawie wiecej zdjęć pluskającego sie Imbirka.:loveu::lol: To zdjęcie z pierwszego postu cały czas mi przypomina, że nie można zapomnieć o tym co ten psiak przeszedł.
  17. o rety, a gdzie jest doopka, po której można poklepać. Imbirek przy niej był tylko szczupły. Moniko, ja wierze, że zachorowałaś na bokserowiroze i ze Tosia zostanie u was.:lol: Jest to choroba nieuleczalna ale jakże piękna:lol: Objawia się róznie, ale skutki jej są takie same:loveu:
  18. Trenujemy, ale ostatnio Imbir strajkuje i olewa mnie równo, wczoraj dopadł go upał, a dzisiaj zapchy na torze (wcześniej była sunia z cieczką):lol: :evil_lol:
  19. [IMG]http://img331.imageshack.us/img331/9921/m97il.jpg[/IMG] Ja dopiero teraz na zdjęciach widzę z jakim zadowoleniem Mika biega:loveu: ona ma cały czas uśmiechniety pycholek:loveu:
  20. my sie tylko wietrzymy, bez takich skojarzeń proszę:evil_lol: :lol: ;)
  21. ja sobie Tigry nie wyobrażam w takiej obroży. Tysik ma 62cm obwodu szyjki wiec wygląda w tej obroży jako tako :evil_lol: :lol:
  22. Imbirka upał dopadł, zresztą mnie też:evil_lol: :lol:
  23. [IMG]http://img55.imageshack.us/img55/15/a20co.jpg[/IMG] [IMG]http://img55.imageshack.us/img55/9431/a36ec.jpg[/IMG] Kochany Tysik z jakim wielkim zaangażowaniem pochłaniam kosteczkę:loveu: :loveu: :loveu: A kolega który nas odwiedził to niezły akrobta, jak małpka wspinał sie po siatce:lol:
  24. Ewa, czy te ostatnie zdjęcia robiłaś po imprezie?:diabloti: :evil_lol: :lol: Bo mi sie trochę w oczach mieni:evil_lol: :lol: Tigra miałaby nowe foteczki ze spacerku, ale komuś nie chciało sie przyjechać:evil_lol: :lol:
  25. przeskoczy ze dwie, trzy przeszkody i idzie trawkę wąchać i ma mnie głeboko gdzieś:evil_lol: , ale podobno na przedszkolu była sunia z cieczką i teraz trzeba wszystko wywąchać:lol: :evil_lol:
×
×
  • Create New...