Jump to content
Dogomania

Imbirka

Members
  • Posts

    8685
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Imbirka

  1. Mojemu nie podobały się firanki i poleciały razem z karniszem (no i jeszcze kilka rzeczy), o kwiatkach nie wspone, wszystkie starał się przesadzić, ale ogrodnik to z niego żaden:evil_lol: :lol:
  2. [quote name='Aga K'] Już nie moge sie doczekać kolejnej demolki w domku :):cool3::cool3:[/quote] W którym domu, twoim czy moim???? Bo demolkę to ja mam codziennie:lol: :evil_lol:
  3. no, uważaj :mad: :evil_lol: :mad: , proszę jakie teksty do mnie, ja nie mówię do nikogo że trzeba sobie zasłużyć tylko wklejam Imbirka, więc bardzo proszę bez takich:evil_lol:
  4. No po takim długim czasie tylko 3 foteczki Mikulca????????? Ja chcem więcej, mogę poprosić o jeszcze:lol: :lol:
  5. a teraz foteczki z wczorajszego wypadu na działkę:lol: "Krowa" się pasie na polu:lol: [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/1470/nowy17kh.jpg[/IMG] [IMG]http://img55.imageshack.us/img55/953/nowy28np.jpg[/IMG] [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/33/nowy37ce.jpg[/IMG] buszujący w zbożu:lol: [IMG]http://img260.imageshack.us/img260/6810/nowy47dm.jpg[/IMG] [IMG]http://img260.imageshack.us/img260/3299/nowy54nb.jpg[/IMG] a tutaj wykopuję kamienie z pola:lol: [IMG]http://img260.imageshack.us/img260/9849/nowy66zv.jpg[/IMG] Dodam tylko, że te pola to nie jest nasza działka tylko jej otoczenie:evil_lol: :lol:
  6. A taki wydawałoby się stateczy staruszek:evil_lol: :diabloti: :lol:
  7. ja mówie o "duszeniu" a nie o samym badaniu:lol: :evil_lol:
  8. [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/28f5dd24.jpg[/IMG] No kto to widział tak się sadyścić nad dziadziem Boxem :loveu: :loveu: :loveu:
  9. Aga witamy u nas:lol: :lol: :lol: i zapraszamy częściej:lol: No pewnie, że księciunio i to pełną gębą:lol:
  10. Imbir też sie tak patrzy jak widzi ciasteczko:evil_lol: :lol:
  11. A nie mówiłam, że jej nie poznam:lol: Panna rośnie jak na drożdżach:lol:
  12. A co tutaj taka cisza, gdzie są nowe foteczki mojego Tysia???????????? :mad: :mad: :mad:
  13. No i znowu nie ma zdjęć:shake: :shake: :shake: Klaudia ja poproszę Mikę, nie widziałyśmy się już dawno i muszę nadrobić zaległści:lol:
  14. No i gdzie te zdjęcia misia??????
  15. Asia, a jake to odkrywcze :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  16. I znowu nic, przecież my zapomnimy jak wygląda pannica:shake: :shake: :shake: :shake:
  17. No proszę, jak wszyscy wszystko wiedzą:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: , oczywiście nie może być inaczej A zapomniałam Wam powiedzieć, że mój tata do końca nie przyjął do wiadomości, że Imbir to Imbir, i zdarza sie , że jak się widzimy to przemawia do niego czule - Sułtanku (ale są to tylko męskie rozmowy na uszko...):lol:
  18. gonia :drink1: :knajpa: :popcorn: :drinka: :beerchug: :drinking: :chlup: czy my bez ciebie mamy imprezować za tą 100 stronkę?????? [quote name='g_o_n_i_a']....A w przyszłym roku? W przyszłym roku planuje zakup beagle (chyba, ze mnie urzeknie jakas schroniskowa psina), ale zanim to będzie, ojejejejjj... [/QUOTE] Gonia, a ja myślałam, że dopadła cię bokserowiroza i dołączysz do bokseromaniaków :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  19. Madzia, brzuś już nie boli i nawet troszkę dziś szalałem, ma mu się na życie:lol: :lol: :lol: :lol: Oczywiście wymiziany i wycałowany będzie paskud jeden:lol: :lol: :lol: śpi już, oczywiście wiecie gdzie:cool3:
  20. Tytuł na moją prośbę zmieniła gonia:lol: chcę aby wątek Imbirka był jedną całością (od samego początku, kiedy trafił do Kundelka, aż do obecnej chwili) z samego tytułu wynikało tylko, że znalazł nowy domek, a on ma przecież ciąg dalszy:lol: :lol: :lol: Z jego qupkami już lepiej, ale z wiekszą częstotliwością i nie chodzim już taki skulony Dziś tylko jedno zdjęcie z wypadu na działkę, jutro wstawię więcej:lol: [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/6164/n10000227kv.jpg[/IMG] [CENTER]:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [/CENTER]
  21. Gonia wielkie dzięki:lol: :lol: :lol: Pobudka dzisiaj miałam o godz. 7 rano:shake: , jest już lepiej, ale jednak nie do końca. Mówi się trudno, a na działkę i tak trzeba jechać, oby bez niespodzianek:cool3:
  22. W Łodzi dzisiaj pogoda bardzo ładna, więc w Pabianicach pewnie też, [SIZE=5]TO GDZIE TE FOTECZKI??????????????????:mad: :mad: :mad: [/SIZE]
  23. Dagonet, a co to za bunty????? Tak ładnie robiłeś tunel na treningach:lol: Widze, że z Imbira na Dagona przeszło strajkowanie, ale Asia nie przejmuj się, to przejdzie za jakiś czas na innego pieska (oby nie spowrotem na Imbira):lol: :evil_lol:
  24. Ale sie świetnie bawiliście, szkoda że nas nie było :-( :-( :-( ale kciuki za Was trzymaliśmy :lol:
  25. My dzisiaj nawaliliśmy na całej linii :shake: Imbirek ma problemy z jelitkami, pobudkę miałam coś koło 4 rano, dostał tabletkę ale jeszcze cały czas chodzi taki z podkulonym ogonkiem, a i qupka jeszcze nie należy do najpiękniejszych:shake: Przepraszamy, że nie ma nas razem z Wami na pokazach ale sami rozumiecie.... Wkleje Wam kilka foteczek łóżkowych Imirka, tak się rozpycham jak pańcia jest już dawno na nogach:lol: [IMG]http://img92.imageshack.us/img92/5105/a10000041fe.jpg[/IMG] [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/1279/a10000061lz.jpg[/IMG] [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/9522/anowy18ah.jpg[/IMG] [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/8548/anowy29oq.jpg[/IMG] [IMG]http://img92.imageshack.us/img92/4350/anowy32up.jpg[/IMG] [IMG]http://img92.imageshack.us/img92/774/a10000078rq.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...